از ‘Atmanirbhar بهارات Abhiyaan’ به زندگی با COVID-19: نکات برجسته PM مودی آدرس به ملت

نارندرا نخست وزیر روز سه شنبه خطاب به ملت در این موضوع از coronavirus بحران و اعلام کرد که یک تومان 20 lakh کرور اقتصادی بسته به هند متکی در این پست تاج جهان است.

یادآوری کسانی که فوت کرده اند مبارزه با این بیماری همه گیر نخست وزیر گفت که این بحران است که پدید آمده است با توجه به COVID-19 بی سابقه است اما در این نبرد ما نه تنها نیاز به محافظت از خودمان بلکه باید برای حفظ حرکت رو به جلو با توجه به بیانیه صادر شده توسط دفتر نخست وزیر است.

اکثر نقاط نخست وزیر مودی 35 دقیقه سخنرانی اختصاص داده شده بود که چگونه همه گیر شده است ارائه فرصت به هند که از آن باید استفاده کنید برای تبدیل شدن به خود متکی.

در اینجا نکات برجسته PM مودی آدرس به ملت

COVID-19 pandemic یک فرصت

صحبت کردن در مورد قبل و بعد از COVID جهان مودی مشاهده شده است که به منظور تحقق رویای ساخت قرن 21 در هند راه رو به جلو است که از طریق اطمینان حاصل کرد که این کشور می شود و متکی به خود. صحبت کردن در مورد تبدیل بحران به فرصت او به عنوان مثال از PPE کیت N-95 ماسک که تولید در هند رفته است تا از تقریبا ناچیز بودن به 2 لاخ هر یک به صورت روزانه.

متکی به هند

نخست وزیر اظهار داشت که تعریف اعتماد به نفس دستخوش تغییر در جهان جهانی شده و روشن است که زمانی که این کشور مذاکرات در مورد اعتماد به نفس آن است که متفاوت از بودن و خود محور. او گفت که هند فرهنگ و نظر جهان به عنوان یک خانواده (Vasudhaiva Kutumbakam) و پیشرفت در هند بخشی از, و همچنین کمک به پیشرفت در تمام جهان است. او اشاره کرد که جهان تراست که هند تا حد زیادی به مشارکت نسبت به توسعه کل بشریت است.

پنج رکن متکی به هند

یادآوری ویرانی در Kutch پس از زلزله نخست وزیر مودی گفت که از طریق تعیین و حل و فصل منطقه بود دوباره روی پای خود. مشابه تعیین نیاز است تا کشور را متکی به خود.

او گفت که متکی به هند را ایستاده بر روی پنج ستون مي باشد. اقتصاد است که به ارمغان می آورد در کوانتوم پرش و تغییر تدریجی; زیرساخت است که باید تبدیل به هویت هند; سیستم مبتنی بر 21 قرن تکنولوژی محور ترتیبات; پر جنب و جوش شناسی است که ما منبع انرژی متکی به هند; و تقاضا به موجب آن قدرت از ما تقاضا و عرضه زنجیره ای استفاده می شود باید به ظرفیت کامل. او با تاکید بر اهمیت تقویت همه ذینفعان در زنجیره تامین را افزایش می دهد و همچنین تحقق تقاضا.

تومان 20 lakh کرور برای ‘Atmanirbhar بهارات Abhiyaan’

نخست وزیر مودی اعلام ویژه اقتصادی بسته و به شیپور برای Atmanirbhar بهارات (متکی هند). او اشاره کرد که این بسته گرفته شده با زودتر اطلاعیه ها توسط دولت در طول COVID بحران و تصمیمات گرفته شده توسط RBI است به لحن تومان 20 lakh کرور روپیه که معادل تقریبا 10% از هند تولید ناخالص داخلی. او گفت که این بسته را ارائه می کنند بسیار افزایش مورد نیاز جهت دستیابی به ‘Atmanirbhar بهارات’.

مودی مشاهده شده است که بسته خواهد شد و همچنین تمرکز بر روی زمین کار نقدینگی و قوانین. آن را به تهیه کردن به بخش های مختلف از جمله کلبه صنعت MSMEs, کارگران, طبقه متوسط, صنایع, در میان دیگران. او اطلاع داد که جزئیات این خطوط بسته خواهد شد ارائه شده توسط وزیر دارایی از فردا در آینده چند روز.

او اظهار داشت که اعتماد به نفس را آماده سازی کشور برای رقابت سختی در زنجیره تامین جهانی و مهم این است که این کشور برنده این رقابت است. همان بوده است در ذهن نگه داشته شود در حالی که آماده سازی و بسته بندی. آن را نه تنها به افزایش بهره وری در بخش های مختلف اما همچنین اطمینان از کیفیت.

برجسته سهم خود را به این کشور, نخست وزیر گفت که این بسته را نیز تمرکز بر توانمند سازی فقرا کارگران مهاجران و…. هر دو از سازمان یافته و سازمان نیافته بخش است.

اصلاحات

صحبت کردن در مورد تاثیر مثبت اصلاحات مانند جم تثلیث (Jan Dhan-Aadhaar-موبایل) و دیگران آورده در شش سال گذشته مودی گفت که چندین پررنگ اصلاحات مورد نیاز کشور را متکی به طوری که تاثیر بحران مانند COVID می تواند نفی در آینده است. این اصلاحات شامل زنجیره تامین اصلاحات برای کشاورزی منطقی سیستم مالیاتی ساده و روشن قوانین قادر به منابع انسانی و مالی قوی سیستم. این اصلاحات را ترویج کسب و کار و جذب سرمایه گذاری و تقویت بیشتر را در هند است.

توان صوتی در مورد محلی

او مشاهده کرد که این بحران به ما آموخته اهمیت محلی تولید و بازار محلی و محلی زنجیره تامین. تمام خواسته های ما در طول بحران مواجه شد ‘محلی’. در حال حاضر زمان خود را به آوازی در مورد محصولات محلی و کمک به این محصولات محلی و جهانی تبدیل شده است.

زندگی با COVID-19

مودی به ذکر است که چند تن از کارشناسان و دانشمندان گفته اند که ویروس است که می تواند بخشی از زندگی ما برای مدت زمان طولانی. اما این نیز مهم است برای اطمینان حاصل شود که زندگی ما نمی گذرد و تنها در اطراف آن است. او ترغیب مردم به کار به سمت اهداف خود را در حالی که در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی مانند پوشیدن ماسک و حفظ “آیا گز دوری’ (اجتماعی فاصله از 2 پا).

مستند 4.0

در مرحله چهارم از مستند او گفت که خطوط آن کاملا متفاوت خواهد بود از آن دیده نشده است. بر اساس توصیه های دریافت شده از کشورهای قوانین جدید خواهد بود قاب و اطلاعات مورد مشابه منتقل خواهد شد قبل از 18 مارس.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de