از ‘100% پوشش’ به ‘بهترین تلاش بر اساس” Centre تن پایین موضع در استفاده از ‘Aarogya Setu’ نرم افزار تلفن همراه

به عنوان هند وارد چهارمین مرحله از بیماری کروناویروس (COVID-19)-لازم در سراسر کشور مستند از امروز شروع و تا مارس 31, دستورالعمل جدید صادر شده توسط دولت مرکزی مربوط به مستند 4.0 شده اند اجرا می شود. تحت این سفارشات جدید, دولت مرکزی, جالب, کوچک کردن آن زودتر بخشنامه در خصوص استفاده از ‘Aarogya Setu’ نرم افزار تلفن همراه از درخواست “100% پوشش” به یک “بهترین تلاش بر اساس” در حال حاضر.

در واقع تحت این دستورالعمل جدید برای مستند 4.0, اتحادیه, وزارت امور خواسته است تا کارفرمایان برای اطمینان در یک “بهترین تلاش بر اساس” که برنامه نصب شده است و توسط تمام کارکنان با داشتن تلفن های همراه سازگار. این می آید با توجه به حصول اطمینان از ایمنی در ادارات و محل های کار دولت اظهار داشت: به عنوان ‘Aarogya Setu’ نرم افزار تلفن همراه را تسهیل “سریع شناسایی افراد آلوده COVID-19 یا در معرض خطر آلوده شدن نتیجه اقدام به عنوان یک سپر برای افراد و جامعه”.

بعلاوه مقامات منطقه شده است همچنین خواسته شده است در زیر جدید مستند 4.0 دستورالعمل به توصیه افراد به نصب ‘Aarogya Setu’ نرم افزار بر روی تلفن های همراه سازگار و به طور منظم به روز رسانی وضعیت سلامت خود را در برنامه. این تسهیل را به موقع ارائه مراقبت های پزشکی برای آن دسته از افرادی که در معرض خطر با توجه به فشار اداره اطلاعات (PIB) آزاد است. وزارت امور خارجه/ UT دولت باید همچنان به شدت اجرای مستند دستورالعمل و آنها نباید رقیق این دستورالعمل در هر صورت آن گفته شد.

قابل توجه این است MHA تا حدودی پوسته پوسته شدن از آن در اوایل آوریل 1 نظم که در آن مرکز ساخته شده بود استفاده از ‘Aarogya Setu’ برنامه اجباری برای همه کارکنان هر دو خصوصی و عمومی است. “آن را باید به عهده رئیس سازمان مربوطه برای اطمینان 100 درصد پوشش برنامه در میان کارکنان” به MHA دستور داده بود در آن مه 1 دستورالعمل.

این “اجباری” برچسب برای ‘Aarogya Setu’ برنامه حذف شد در اخیر مستند 4.0 دستورالعمل.

قابل توجه جنجال تا به حال فوران در سراسر رسانه های اجتماعی پس از یک ناشناس برای هکر که با نام مورد ‘الیوت الدرسون’ حال ادعا کرد چند روز پیش که “یک مسئله امنیتی یافت شده است” در “Aarogya Setu’ نرم افزار تلفن همراه و این که “حفظ حریم خصوصی از 90 میلیون سرخپوستان در خطر است”.

دولت او را رد کرد و الدرسون ادعا گفت: “Aarogya Setu’ است که عاری از هر گونه اطلاعات و یا نقض امنیتی و این که “هیچ اطلاعات شخصی هر کاربر ثابت شده است در معرض خطر توسط این هکر اخلاقی”.

“ما به طور مداوم در حال تست و به روز رسانی سیستم های ما. تیم Aarogya Setu اطمینان هر کس که هیچ داده یا نقض امنیتی شناسایی شده است” دولت گفته بود از طریق برنامه رسمی توییتر مسئولیت رسیدگی به.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de