دوستی اثرات ایمنی بدن ما تابع

دوستی اثرات ایمنی بدن ما تابع – شیوه زندگی

به روز شده: May 12, 2020, 08:43 IST | جین Borges | بمبئی

علم روزنامه نگار که سالها وقت صرف تحقیق شیمی بین دوستان است و با یک کتاب جدید است که به یاد ما چرا ما نیاز ما ادم بیکار و تنبل chums به خصوص در حال حاضر

چگونه شما می دانم که من بود؟” این یک سوال از من پرسید: بهترین دوست من اغلب بیش از 16 سال من شناخته شده اند ، “آن را موهای سیاه… این چیزی است که من متوجه شده زمانی که شما راه می رفت به کلاس اولین بار” او به یاد می آورد. “همچنین نام خود را. من نمی تواند آن را از سر من.”

به عنوان یک چاره اندیشی موقت او فکر می کند آن را ساخته اند برای یک داستان زیبا بودند و آن را یکی از عاشقانه. “این غم انگیز است که اهمیت و یا دارای نعمت غیر مترقبه آغاز نیست اهمیت داده می شود وقتی که می آید به دوستی” او rues.

ما بر اساس علم روزنامه نگار لیدیا Denworth سرمایه گذاری شده است در یک مشابه پرس و جو برای طولانی ترین زمان. “من شگفت زده به کشف چگونه کمی از ما می دانیم که در مورد دوستی و به درک چقدر ما آن را برای اعطا” او می گوید: در یک ایمیل ،

این یکی از دلایلی است که او نوشت: دوستی: تکامل زیست شناسی و قدرت فوق العاده ای از زندگی اساسی باند (ماشین). در اینجا Denworth می رود بازگشت به تخته رسم به درک “چیستی و چرایی” از مردم به دنبال ارتباطات معنی دار با کسانی که خارج از خانواده آنها.

“من در بر داشت که دانشمندان علوم اعصاب تکاملی و زیست شناسان و دانشمندان دیگر شما لازم نیست بلافاصله مرتبط با دوستی شد مصرف آن را بسیار جدی می گوید:” Denworth که کمک ویرایشگر به صورت علمی آمریکا و می نویسد: امواج مغزی برای وبلاگ روانشناسی امروز است. “آنها در حال درمان دوستی با احترام. من در تلاش برای انجام همان در زندگی خود من است. خوشبختانه من احساس نمی مانند دوستی است که فقط یکی دیگر از چیزی که من به انجام لیست. به جای من احساس می کنم که علم جدید از دوستی به ما اجازه می دهد به اولویت بندی حلق آویز کردن با دوستان ما. آن را خوب است برای ما.”

ویرایش گزیده ای از مصاحبه

برای درک زیست شناسی دوستی دانشمندان در حال مطالعه رابطه بین میمون ها. همین است ؟

حیوانات زیادی برای آموزش ما در مورد خودمان. کشف دوستی یا چیزی شبیه به آن را در گونه های دیگر نشان می دهد که آن را نه فقط یک محصول از فرهنگ انسانی به عنوان طولانی به عهده گرفت. به جای دوستی است که بخشی از یک بزرگتر تکاملی داستان. برای مثال مطالعات نشان می دهد که این baboons با قوی ترین اوراق قرضه اجتماعی زندگی می کنند طولانی تر و بیشتر و سالم نوزادان و افرادی که به شدت اجتماعی یکپارچه هستند و سالم زندگی می کنند دیگر. واقعی وجود دارد تکاملی مزایای
قادر به ایجاد و حفظ دوستان است.

چرا جزیره کیو سانتیاگو [نزدیک به سواحل شرق پورتوریکو] تحریک علاقه در میان دانشمندان و محققان و نویسندگان مانند خودتان ؟

من شیفته میمون ها زندگی می کنند که در کیو سانتیاگو و فکر خوانندگان خواهد بود بیش از حد. کیو منحصر به فرد راه اندازی به دانشمندان اجازه می دهد برای مشاهده رفتار اجتماعی در یک راه دقیق است. محققان هستند مانند سخت شایعات, روزنامه, چه کسی پیگیری می کند که چه چیزی به چه کسی و چه چیزی از آن می شود آنها را در دراز مدت. برای مقاصد کاری که انجام می شود وجود دارد یک مثال کامل از نحوه دانشمندان در حال فکر کردن در مورد دوستی در یک راه جدید است. معلوم است که این رفتار از یک میمون مربوط به اینکه چرا شما می خواهید به دوست دختر خود را هنگامی که شما نیاز به یک خوب گریه یا چرا پسران بازی ویدئی هم ممکن است در کیفیت بیشتر اجتماعی زمان از پدر و مادر خود را تصور کنید.

چه با توجه به تساوی دو نفر برای تبدیل شدن به دوستان ؟

دوستی شیمی به آن عاشقانه است. وجود دارد برخی از مردم ما از دقیقه ما را برآورده کند. نزدیکی و شباهت به خصوص وقتی که می آید به یک مشترک را در جهان هستند که بخشی از آن ممکن است به رفتار و برخورد افرادی که بسیار متفاوت از شما و یا کسانی که شما نمی توانید به دیدن اغلب. برای تبدیل شدن به دوستان شما نیاز به قرار دادن در زمان و به هر یک از دیگر و توسعه اعتماد و نزدیکی.

شما در کتاب توضیح داد که مردم ارزش کمی با دوستی. شد شما را به مقایسه دوستی با اوراق قرضه خانواده و یا روابط عاشقانه که در آن ایستاده ؟

خانواده و عاشقانه اوراق قرضه مهم هستند اما دوستی است سمت راست وجود دارد به عنوان یک رابطه ضروری. بیش از حد اغلب ما قرار داده و از آن گذشته است. من فکر می کنم ما ممکن است باید اولویت بندی روابط اشتباه است. ما رای خود را بر اساس خون و قانون و نه کیفیت. ما خندق دوستان ما هنگامی که ما در عشق سقوط و چشم پوشی از آنها را زمانی که ما مشغول هستید. هنوز علم دوستی می گوید: کیفیت روابط است که با ثبات و مثبت و تعاونی دارای بیشترین تاثیر بر سلامت و طول عمر. خوب دوستان به طور مداوم دیدار که تعریف. خانواده و شرکای عاشقانه گاهی اوقات فراموش و افسوس که گاهی اوقات نیست. هنگامی که ما می توانیم آنها را در نظر بگیرید دوستان بیش از حد.

چگونه می توانیم کیفیت اوراق قرضه اجتماعی به خصوص دوستی, تاثیر, فرد ؟

دوستی است که به عنوان مهم برای سلامتی ما به عنوان رژیم غذایی و ورزش است. آن اثرات قلبی و عروقی و عملکرد سیستم ایمنی شناختی و سلامت روانی, استرس پاسخ و حتی نرخ که در آن سلول های بدن ما سن. کسانی که از تنهایی رنج می برند بیشتر احتمال دارد به مرگ [زودتر]از افرادی که از نظر اجتماعی یکپارچه شده است.

شما نوشتن در مورد چگونه آن را بسیار آسان به خندق یا فاصله یک دوست. اما این که چگونه ما آمده ایم برای درک این رابطه به عنوان یکی است که گذرا و دائمی نیست. آیا شما پیدا کردن این روش مشکل ساز است ؟

من انجام دهد. ساده ترین تعریف از دوستی که پدید آمده از این علم آن است که یک رابطه است که طولانی مدت مثبت و تعاونی. به عبارت دیگر یک دوست باید یک قابل اعتماد حضور, باید ما را به احساس خوب و وجود دارد باید برای کمک به زمانی که مورد نیاز است. در حالی که این درست است که برخی از دوستان می آیند و رفتن را از طریق زندگی ما—شاید ما حرکت می کند و یا فقط رشد از هم جدا و خوب است—ما باید در تلاش برای حفظ یک زن و شوهر از اوراق قرضه قوی با مردم ما می توانید بر روی تعداد.

این است که واقعا وجود دارد یک فرمول برای پیدا کردن دوستی واقعی? ما سازمان دیده بان برای علائم هنگامی که ما در عشق است. چه یک سازمان دیده بان برای زمانی که به دنبال یک دوست ؟

دوستی باید متقابل معنی که گرما از احساس مشترک است که شما را تبدیل کمک به یکدیگر در صورت لزوم. یک رابطه است که بیش از حد کج—همه را و هیچ دهد—ممکن است آزمون زمان ایستاده.

Journalist-author Lydia Denworth says that the new science of friendship gives us “permission to prioritise hanging out with our friends”. PIC COURTESY/JESSICA BARTHEL
روزنامه نگار-نویسنده لیدیا Denworth می گوید که علم جدید از دوستی به ما می دهد “اجازه به اولویت بندی حلق آویز کردن با دوستان ما”. حسن نیت ارائه میدهد عکس/ جسیکا بارتل

در این کتاب شما بحث در مورد چگونه هنگامی که شما نقل مکان کرد به هنگ کنگ به طور خلاصه داشتن دوستان و تحت تاثیر قرار شما به اندازه کافی برای شما به احساس نیاز مبرمی به پیوند. نیاز به اتصال ذاتی است و در عین حال هنگامی که ما به شدت متصل به یک دوست ما برچسب نیازمندان است.

تنهایی عمل می کند مانند یک فیزیولوژیکی هشدار دهنده سیگنال قرار دارند. آن همواره ما را به اتصال در راه همان است که گرسنگی همواره ما را به خوردن. که چیز خوبی است اما به تنهایی نیز می توانید با ما احساس خطر می کنند که ما گاهی اوقات تجربه به نومیدی. ما مهارت های اجتماعی رنج می برند به عنوان یک نتیجه.
اما امید وجود دارد. شناخت الگوی می تواند به ما کمک کند خود درست است.

آیا شما جالب و دوستی عمیق داستان است که شما را آمد در سراسر در حالی که تحقیق برای کتاب ؟

من ذکر دوست من دن در کتاب. زمانی که او در حال رشد بود تا او تا به حال یک گروه از دوستان مرد. همه آنها در 40s خود را در حال حاضر و هنوز هم بسیار نزدیک است. که ممکن است اتفاق افتاده به هر حال اما در مورد زمانی که همه آنها فقط از کالج دو نفر از مردان (برادران) از دست پدر خود را در حمله به مرکز تجارت جهانی در 11 سپتامبر 2001. در حالی که صحبت کردن به چند تا از آنها را در مورد آن در حالی که من در گزارش حس کردم که کمک به یکدیگر از طریق این تراژدی سمان اوراق قرضه خود را در بزرگسالی است.

زمانی که دوستداران شکستن و یا اعضای خانواده آن ما تاثیر می گذارد روانی و احساسی خوب بودن. ما به ندرت شنیده می شود یک واکنش مشابه ناگهانی رها کردن یک دوست. این است که چرا ؟

در واقع وجود دارد بسیاری از افرادی که عمیقا تحت تاثیر از دست دادن یک دوست. چندین خاطرات نوشته شده در موضوع است. جالب است که یکی از راه های که روانشناسان مورد مطالعه مردم روابط نزدیک شد و به درخواست آنها را به نام مردم بدون آنها نمی تواند تصور کنید زندگی است. در پاسخ های خود را, مردم, نام اعضای خانواده اما آنها نیز اغلب به نام دوستان است. من گمان می کنم دلیل شما فکر می کنم که درست است که ما بسیاری از دوستی ها از شدت های مختلف. شما در حال رفتن به احساس به همان شیوه در مورد مرگ یک عضو خانواده در مقابل کسی که بیشتر
گاه به گاه ،

چگونه یک friendless فردی متفاوت از کسی است که دوستان ؟

من می توانم بگویم که برخی از مردم به مراتب بیشتر درونگرا نسبت به دیگران و ترجیح می دهند به صرف مقدار زیادی از زمان به تنهایی. در واقع تقریبا هر کس لذت می برد برخی از زمان به تنهایی. اما حتی درونگراها معمولا چند نفر از دوستان. از دیدگاه سلامت, آنچه مهم است داشتن حتی یکی از دوستان. تفاوت بین صفر و یک است. وجود دارد مقدار زیادی از راه های مختلف برای دوستی. من نه با این استدلال که هر کس باید در زندگی از این حزب است. من از طریق کتاب است که احساس اجتماعی متصل به دیگران خوب است برای سلامتی و طول عمر.

در زمان انزوای اجتماعی ما احساس نیاز برای دوستان. آیا شما فکر می کنم انسان خواهد آمد از این احساس بیشتر متصل است ؟

من فکر می کنم این بحران به ما یادآوری را به دوستی نمی دانیم. شرایطی است که قلب رشد fonder, پس به صحبت می کنند. من امیدوارم که این است که بیش از همه ما نمی بازگشت به روش های قدیمی ما. هنگامی که آن را امن برای انجام این کار ما باید سقوط به دوستان اسلحه با شادی و سپس یک تاریخ را با هم دوباره. و نه لغو.

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و یک راهنمای کامل از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر بمبئی. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی.

اواسط روز است که در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@middayinfomedialtd) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im