‘دوستان’ بازیگر Lisa Kudrow و ‘دفتر’ star, Steve Carell متحد برای محل کار نمایش کمدی ‘فضا نیروی’

دوستان آلوم Lisa Kudrow است که تمام مجموعه به ستاره در یک تکرار نقش در محل کار کمدی با عنوان, فضا, نیروی, که همچنین دفتر ستاره ویژگی های Steve Carell.

با توجه به تنوع Netflix بکشد نشان می دهد تمرکز بر روی علامت R Naird (کارل) یک ژنرال چهار ستاره و تزئین خلبان که در آرزوی در حال اجرا نیروی هوایی اما در عوض می یابد خود را شنود گذاشته و منجر به تازگی تشکیل ششم شاخه ای از نیروهای مسلح ایالات متحده: عنوانی فضا نیروی. Kudrow نقش مگی Naird علامت است که به عنوان یک زن که “متعال قطعات از خودش به شوهرش حرفه ای برای دو دهه”. با علامت مواجهه با چالش های جدید, مگی را گسترش خودش را در مسیرهای جدید.

نشان رسمی توضیحات آمده است: “تزئین خلبان با رویاهای در حال اجرا نیروی هوایی, چهار ستاره ژنرال خوانده شده را علامت. R. Naird انداخته است به صورت یک حلقه زمانی که او می یابد خود را شنود گذاشته و منجر به تازگی تشکیل ششم شاخه ای از نیروهای مسلح: فضای نیروی. تردید اما اختصاصی علامت uproots خانواده و حرکت به یک کنترل از راه دور پایه در کلرادو که در آن او و رنگارنگ تیم از دانشمندان و فضانوردان’ هستند وظیفه توسط کاخ سفید با گرفتن آمریکا در ماه (دوباره) در عجله و دستیابی به مجموع فضای كرد.”

سری co-ایجاد شده توسط Greg Daniels و Carell, که قبلا با هم در دفتر. آنها را اجرایی تولید در کنار Howard کلاین از 3Arts.

همچنین این برنامه شامل John Malkovich, دیانا Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz جیمی O یانگ, در میان دیگران, فضا, نیروی شروع می شود جریان از 29 مه سال 2020 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de