خرید رپورتاژ

دوست-با-مزایای بیشتری می خواهد من نمی… – شیوه زندگی

منتشر شده: فوریه 20, 2020, 05:44 IST | DR عشق | بمبئی

آن شده است یک سال پس از آن وضعیت به پایان رسید, اما او هنوز هم می رسد برای من هر یک بار در در حالی که به درخواست من

Illustration/ Uday Mohite

تصویر/ Uday Mohite

Dr Loveمن تا به حال دوستان با مزایای ترتیب با یکی از دوستانم برای چند ماه. آن خوب بود و ما هم خوب بود تا زمانی که او شروع به احساس برای من. من به او گفتم این بود رفتن به محل کار و از او خواست برای جلوگیری از انتظار بیشتر از من. او موافقت کرد و ما در نهایت تصمیم به رفتن ما راه جداگانه. آن شده است یک سال پس از آن وضعیت به پایان رسید, اما او هنوز هم می رسد برای من هر یک بار در در حالی که به درخواست من. من نمی دانم که چگونه به دریافت این پیام در سراسر که من فقط علاقه مند در او. باید چه کار کنم ؟

تعهد رفع این نیست شما داده شده است که شما شده اند به روشنی در مورد آنچه شما می خواهید. اگر دوست شما به نظر نمی رسد برای دریافت پیام شما ممکن است به تکرار و در نظر گرفتن شکستن تمام, تماس, تا زمانی که آن می شود. آن طول می کشد در حالی که برای برخی از مردم برای دریافت پیام از آنجا که ما در کشوری زندگی می کنند که در آن فیلمسازان به طور مداوم به ما بگویید که هیچ همیشه بدان معنا نیست هیچ. تکرار این تا زمانی که شما خسته می شوند و سپس انجام آنچه شما باید.

من پسر فکر می کند که من تقلب او به دلیل یک بار, گیر افتاد, بوسیدن یک دوست در یک مهمانی. ما همه مست و من عذر خواهی کرد هزار بار. او گفت: او می دانست که او به من بخشید اما من فکر نمی کنم او است. او فقط به من اعتماد کن حتی اگر این اتفاق یک سال پیش. او همیشه به من اعتماد دوباره ؟ چگونه می توانم او را برای جلوگیری از شک که من او را دوست دارم ؟

اعتماد است که همیشه یک چیز دشوار است برای ساخت. دوست پسر خود را بدیهی است که نیاز به زمان بیشتری برای حرکت فراتر از این است. هیچ چیز وجود دارد شما می توانید به غیر از صبر و اجازه می دهد او را به وارد در یک محل که در آن او به رسمیت می شناسد و می پذیرد که شما در حال وفادار به او. عفو و بخشش را به آسانی به عنوان ما فکر می کنم آن را به بود, بنابراین من پیشنهاد می کنم شما سعی می کنید و صبور باشید تا زمانی که او واقعا می کند تصمیم می گیرید به شما را ببخشد و در حرکت است.

این صندوق در حال حاضر باز به خود شخص و عاشقانه نمایش داده شد. ارسال سوالات خود را در ایمیل به lovedoc@mid-day.com

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im