Friednash: آینده نامشخص است برای فارغ التحصیلی سالمندان, اما امید وجود دارد — آنها را

این اولین قسمت از “Sesame Street — اسپانسر شده از طرف حروف W, S و E و اعداد 2 و 3 — پخش در سال 1969.

مانند امروز کسانی که زمان آشفته.

این کشور را برای جنگ ویتنام و متزلزل از ترور دکتر مارتین لوتر کینگ و بابی کندی سال قبل است.

مثل بسیاری از شما من با کنجد خیابان و تماشای آن مذهبی است. از طریق سال های برنامه نویسی آن دستگیر چالش های روز و صحبت صادقانه در مورد افراد دشوار است.

برای کمک به کودکان و نوجوانان پس از 9/11 اول آموزشی نشان می دهد در تلویزیون به تصویر کشیده آشپزخانه آتش از شکستن در هوپر فروشگاه. علم و جوانترین شخصیت نشان می دهد باقی مانده بود دچار آسیب های روانی توسط آتش دوستانه FDNY کارمند لایحه اطمینان علم که هر چقدر ترسناک چیزهایی که ممکن است نگاه آتش نشانان به کمک وجود دارد.

و در سال الگوی رفتاری وجود دارد که توجه من. آن است که یک تصویر از موبایل از خیابان کنجد به دنبال رو به پایین با دست خود را بر صورت و عنوان “سال 2020…به شما به ارمغان آورد حروف W, T و F.”

که دقیقا چگونه آن را احساس باید به کلاس فارغ التحصیل از سال 2020 است.

خود مناسک گذر است و بر خلاف هر گونه دیگر در سال های اخیر تاریخ مدرن است.

آنها محروم شده اند از همه سنتی پمپ به دلیل COVID-19 شرایطی. هیچ مدل دبیرستان امضای سالنامه فارغ التحصیلی سبقت و در حالی که هر روز توسط ارشد خندق روز دانش آموزان نمی توانند حتی جشن که با هم.

سالمندان را بسیار متفاوت, مجازی, مراسم, اما آنها را به سختی گفت: مناسب خداحافظی به همکلاسی و هم اتاقی.

پس از همه از کار سخت و آموزشی دستاوردهای این باید دلخراش برای دبیرستان و کالج سالمندان است.

مسیر رو به جلو برای آموزش عالی است که به چالش کشیدن به عنوان به خوبی.

دانش آموزان و پدر و مادر کالج ها و دانشگاه ها رو به یک تهدید سه گانه: حل نشده برنامه به طور کامل بازگشایی نامشخص دانش آموزان و والدین در مورد حضور در, و کاهش توانایی دولت برای جبران هزینه های کالج.

Chalkbeat کلرادو گزارش داد اوایل این هفته که کلرادو مشترک کمیته بودجه کاهش $493 میلیون از سال آینده آموزش عالی بودجه عظیم 58 درصد کاهش از سال گذشته بودجه سطوح برای کمک به پر کردن این دولت عظیم $3.3 میلیارد دلار درآمد کمبود. رژیم صهیونیستی. Jared پلیس با صدور یک فرمان اجرایی نرم شدن ضربه با ارائه $450 میلیون دلار به موسسات آموزش عالی از مراقبت عمل می کنند اما استفاده از این پول محدود است و باید مرتبط با این بیماری همه گیر. به عبارت دیگر نمی توان آن را مورد استفاده برای backfill بودجه.

برخی کوچکتر مدارس در سراسر کشور است که اقتصادی رانندگان برای جوامع خود می دید. و دانشگاه های خصوصی هستند و نه حامیان هر یک از این وجوه است.

با توجه به تاثیر اقتصادی این بیماری همه گیر بسیاری از فارغ التحصیلان دبیرستان, بازگشت دانشجویان و خانواده های آنها در حال حاضر ممکن است نیاز به کنار رویاهای خود را از یک مدرک دانشگاهی است.

و برای کسانی که فارغ التحصیل کالج و یا ورود به بازار کار, همه چیز نگاه بسیار متفاوت در حال حاضر. ما از یک اقتصاد پر رونق به اقتصاد است که در لبه سمت افسردگی دوران بیکاری است.

اما در میان تاریکی نور همچنان ادامه دارد و همه گیر است که به وضوح تعلیم حاضر به عنوان به خوبی.

افراد مشهور و رهبران مانند بیل گیتس, LeBron James و اپرا وینفری در حال ارائه الهام بخش و به یاد ماندنی شروع سخنرانی به فارغ التحصیلان جریان در, پادکست, رسانه های اجتماعی و تلویزیون است.

آنها در اصل در مجموع عبور مشعل به نسل جدیدی از رهبران.

در ادای احترام به خیابان کنجد کلاس 2020 باید اسپانسر شده از طرف حروف B و T.

T به دلیل آن است که خود را به نوبه خود و در زمان و به شکل دوباره تاریخ است. آن است که بسیار جای تردید است که آنها می تواند بدتر. در سخنان رئیس جمهور سابق باراک اوباما “بیش از هر چیزی این همه گیر شده است به طور کامل و در نهایت پاره پشت پرده در این ایده که بسیاری از مردمی مسئول می دانم آنچه آنها در حال انجام است. بسیاری از آنها حتی تظاهر به اتهام. اگر جهان در حال رفتن به دریافت بهتر این خواهد بود تا برای شما.”

B است که به صورت پررنگ به دلیل آن است که زمان برای اقدام جسورانه. فرانکلین روزولت, مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری در سال 1932 به نام برای “bold مداوم آزمایش” در شروع آدرس در اگلتورپ دانشگاه در کلمات است که حلقه درست است.

یکی از نقل قول های مورد علاقه است که از Marianne Williamson, بله, یکی زد که ناموفق برای نامزدی حزب دموکرات برای ریاست جمهوری. “عمیق ترین ترس ما این است که ما ناکافی است. عمیق ترین ترس ما این است که ما قدرتمند فراتر از اندازه. آن است که ما نور ما تاریکی نیست که بیشتر باعث ترس ما. ما خودمان بپرسید من که هستم که درخشان زرق و برق دار و با استعداد افسانه ؟ در واقع کسانی هستند که شما نمی شود؟. بازی خود را کوچک نمی کند و در خدمت جهان است. وجود دارد هیچ چیز روشن در مورد کاهش به طوری که مردم دیگر نمی خواهد احساس نا امنی در اطراف شما. ما همه به معنای درخشش … .”

Go get ’em class از سال 2020 است.

داگ Friednash دنور بومی یک شریک قانون شرکت Brownstein هایت Farber و Schreck و رئیس سابق کارکنان برای رژیم صهیونیستی است. shive.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de