Friednash: کروناویروس در معرض مغالطه از انزوا — ما شهروندان جهانی

سابق استرالیا صدراعظم دوک, Metternich, معروف گفت که “اگر فرانسه عطسه بقیه اروپا جلب سرد است.” امروز چین به یک ویروس و وحشتناک سوال این است که چگونه بیمار است که بقیه جهان در حال رفتن به دریافت کنید ؟

مقامات با مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری باید گفت: ما باید آماده برای coronavirus به “یک جای پا در آمریکا”

به عنوان تهدید یک بیماری همه گیر به شدت کلرادو نیاز به جهانی فکر کنید و محلی عمل کنید. ما جدا شده است که از تلقيح از آنچه اتفاق می افتد در یک استان محروم در چین است.

وقتی کسی در لیبریا قرارداد ابولا و یا کسی که در سرزمین اصلی چین قرارداد یک شکل جدید از آنفلوآنزا با توجه به عدم دسترسی به مراقبت های بهداشتی مناسب و زیرساخت های سایر نقاط جهان در معرض خطر است و نه تنها از سلامت اثرات.

آن است مهم تر از همیشه است که ما باید آموزش جوانان ما Coloradans به شهروندان جهانی است. آنها باید بدانند که رئیس جمهور مکزیک است و آنها باید قادر به پیدا کردن هنگ کنگ بر روی نقشه. ما نیاز به آنها را تشویق به سفر و تعامل و شرکت در مکالمات خارج از شبکه های رسانه های اجتماعی در راه است که باعث آگاهی و شکسته شدن کلیشه های از کامپالا به کوالالامپور. این است که از طریق تجربه است که ما در ساخت تحمل آگاهی و درک بهتر از نحوه رهبری و تصمیم گیری نه بر اساس ترس اما بر اساس حقایق است.

Coronavirus فوری یادآوری است که ما دیگر می توانید مدیریت و یا شهرستانها رشد کسب و کار ما ، رفتار ما در انتخابات و یا سرمایه گذاری منابع ما در انزوا از بقیه جهان. هنگامی که ما قادر به فکر می کنم در سطح جهان ما فراموش می کنیم که چگونه ما در ساخت روابط ما فراتر از مرزهای ما اثرات چگونه ما قادر به مدیریت هر دو موفقیت و شکست است. جهانی شدن اتفاق می افتد نیست. آن اتفاق افتاده است.

و در حالی که تاثیر در اینجا نامشخص وجود دارد نگرانی های جهانی که بحران بهداشت و درمان می تواند تبدیل به یک بحران اقتصادی است. وال استریت بیداری است تا به این چشم انداز است که coronavirus می تواند اخلال در اقتصاد جهانی است.

ما 22 میلیارد دلار از صنعت گردشگری است که بخش مهمی از اقتصاد ما و مالیات بر درآمد. کلرادو بیش از یک میلیون بازدید کنندگان بین المللی در هر سال و یک سفر جهانی virus بحران می تواند یک اثر موج دار شدن در صنعت سفر و گردشگری. بیش از 2.5 میلیون نفر از چین تعداد بازدید ایالات متحده در سال گذشته و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در حال حاضر محدود کردن ورود به ایالات متحده از چین است. به عنوان virus اسپرد به اروپا سفر خواهد بود محدود نیز وجود دارد? دنور است بدون توقف پرواز به آلمان, انگلیس, فرانسه, سوئیس و ابتدا در مارس 31, نروژی هوا خواهد شروع یک پرواز بدون توقف بین دنور و رم. حدود 300,000 بازدید کننده به کلرادو از اروپا هر سال و یکی دیگر از 30,000 آمده از چین است. اطلاعات کفش که بازدید کنندگان چینی صرف پول بیش از دیگر گردشگران که به اینجا می آیند.

کشاورزی ما خروجی ها مربوط به یک بازار جهانی است. کلرادو کشاورزان و صادرات کالا و محصولات کشاورزی تحت فاز یک چین معامله تجاری می تواند با تاخیر به دلیل شیوع.

ما تولید مرتبط است به یک نیروی کار جهانی. چین عمده تولید توپی برای مواد و قطعات در حال استفاده در سراسر جهان است. با توجه به ana ortega جهانی ابرقدرت حساب 28 درصد از تولید جهانی خروجی در جهان است. کارخانه ها بسته شده اند و در چین و عرضه آن زنجیره ای شده است به طور قابل توجهی نهفته است. این می تواند تاثیر در کسب و کار در کلرادو تاخیر در تحویل مواد منابع از چین و بالقوه کشورهای دیگر به عنوان ویروس گسترش در سطح جهان است.

ما تکنولوژی مرتبط است به یک شبکه جهانی است. و سلامتی ما در ارتباط است به یک جامعه جهانی بیش از حد.

دانشگاه ایالتی کلرادو در حال کار در پیچ و تاب سرعت به درک چگونه coronavirus گسترش می یابد, راه هایی برای آزمون آن به طور موثر و ایجاد یک پتانسیل واکسن. عمیق دارایی در تحقیقات بیماری های عفونی و توسعه در CSU شامل شبیه سازی حیوانات بازارهای به درک چگونه بیماری حرکت از حیوان به انسان و BioMARC یک Biomanufacturing گیاه قادر به از پوسته پوسته شدن ایده ها به تجاری بازار. CSU را بیماری های عفونی مرکز تحقیقات دارای سابقه ای طولانی در مطالعه بیماری های عفونی از جمله ابولا و Zika ویروس و آنها را تشکیل همکاری های استراتژیک با سازمان های دولتی و شرکت های دارویی به آن را آسان تر به همکاری های بین المللی مسائل مربوط به سلامت.

بدون در نظر گرفتن چگونه coronavirus در نهایت اثرات کلرادو و بیایید امیدوار باشیم که تاثیر اسمی است این موضوع به ما یادآوری می کند که ما باید از آموزش و آماده سازی جوانان ما برای چالش های جهانی پیش رو است. این خواهد بود که آخرین بار کلرادو است که تحت تاثیر یک مسئله است که ما را به فراتر از مرزهای ما و خارج از ما جمعی از منطقه راحتی. کلرادو ادامه خواهد داد تا تحت تاثیر رویدادهای جهانی و تصمیم گیری که آیا ما را انتخاب کنید و به بخشی از گفتگو یا نه.

داگ Friednash دنور بومی یک شریک قانون شرکت Brownstein هایت Farber و Schreck و رئیس سابق کارکنان برای رژیم صهیونیستی است. shive.

برای ارسال یک نامه به سردبیر, درباره این مقاله, ارسال, آنلاین, و یا چک کردن دستورالعمل های ما برای نحوه ارسال از طریق ایمیل و یا پست الکترونیکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>