تازه کردن عملکرد در اسکار, دیدن سینتیا Erivo با کلرادو سمفونی آخر این هفته

سینتیا Erivo انجام روی صحنه در طول 92 سالانه جوایز اسکار در دالبی تئاتر در فوریه. 09, 2020 در هالیوود کالیفرنیا. (کوین زمستان گتی ایماژ)

برای سینتیا Erivo الهام و عرق جست و خیز کردن نزدیک به هم.

“من هنوز بهترین در آن من وجود دارد گفت:” 33 ساله انگلیسی بازیگر و خواننده در فرار از فیلمبرداری, Nat Geo را “نابغه: آرتا” در آتلانتا هفته گذشته است. “حتی اگر آن را دیوانه و دیوانه همه در اطراف من می خواهم به در حال حاضر و مطمئن شوید که مردم باید همه توجه من است.”

این سخت است که Erivo در حال انجام مصاحبه های تلفنی بین طول می کشد برای یک آینده Aretha Franklin miniseries, در حالی که همه او را تعقیب سگ دوستانم (یک Maltipoo توله سگ) و پاسخ دادن به سوالات خبرنگاران در مورد چراغ های روشن روت در گذشته سال است.

اگر شما بروید

“افسانه ای صدای زنان: یک شب با سینتیا Erivo.” 7:30 p. m. روز شنبه, فوریه. 15 tablet wallpapers کنسرت سالن 1000 14 سنت بلیط: $34-99 دلار است. tickets.coloradosymphony.org

که شامل یک قایق از نامزدهای خود را به نوبه خود به عنوان Harriet Tubman در “هریت” از گلدن گلوب و اسکار و دیگران. در حالی که او برنده جایزه اسکار برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در روز یکشنبه (که رفت به رنه زلوگر برای “جودی”) او ارزشمند مرحله زمان انجام “ایستادن” از “هریت” — ترانه ای که او نیز نامزد دریافت جایزه بود.

“من فراگیر خودم با خیلی تنگ دایره افرادی که به من یادآوری به ماندن در حال حاضر در لحظه” Erivo گفت: حتی به عنوان او عذرخواهی کرد برای قرار دادن تلفن دوباره به شکار برای دوستانم در “آرتا” تنظیم شده است.

سینتیا Erivo نامزد برای بهترین بازیگر نقش مکمل زن در نقش اصلی برای “هریت,” می رسد قبل از 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در لس آنجلس, Feb. 9, 2020. (Calla کسلر نیویورک تایمز)

Erivo آخرین مرحله لحظه ای می آید آخر این هفته که “افسانه ای صدای زنان: یک شب با سینتیا Erivo” زمین در tablet wallpapers سالن کنسرت در فوریه. 15. این کنسرت با کلرادو سمفونی است که در صورتحساب یا لیست به عنوان یک نمایشنامه انتقادی از موسیقی از بزرگترین خوانندگان زن در تمام دوران است. که شامل (مناسب) Aretha Franklin, Nina Simone Billie Holiday و الا فیتزجرالد.

“آنها تمام آهنگ ها توسط زنان که من عاشق شده اند و گوش دادن به موسیقی و استفاده به عنوان الهام” Erivo گفت. “و آنها را آهنگ ها من واقعا دوست دارم آواز, پس از آن کمی زیاده چون من عادت به انجام کارهایی که خوب صدا در صدای من.”

یکی می تواند استدلال که هر چیزی که برای تلفن های موبایل خوب در Erivo صدای.

یک سال 2016 تونی برنده برای او به نوبه خود به عنوان کلیا در برادوی احیای “رنگ بنفش” Erivo نیز جمع گرمی و امی در طول روز در زیر کمربند. بازی محقق هالی گیبنی در HBO را Stephen King-منابع سری “بیگانه” و گرفتن نقش در سال 2018 به “بیوه” و “بد بار در ال رویال” کمک کرده اند افزایش حمایت-player profile.

اما آن را “هریت” این فیلمی درباره فرار کرد و در قرن 19 طرفدار الغای برده داری Tubman که تحت فشار قرار دادند و او را بر روی بزرگترین صحنه نشده است. تئاتر شده اند و نشان دادن آن به صورت رایگان در این ماه به افتخار ماه تاریخ سیاه از جمله شاهوار UA دنور غرفه (آخرین غربالگری فوریه بود. 11) همراه با اتفاقی “رنگ بنفش است.” (دومی صفحه نمایش در برنامه یاجشن بعدازظهر قیمت در فوریه. 23 در دنور لیکوود و شریدان; بازدید fathomevents.com برای بلیط.)

این هم افزایی زمان برای Erivo که در کنسرت دنور می رسد چند ماه قبل از روز یادبود والاتر از “نابغه: آرتا.” Nat Geo زد اول نگاه تیزر طول 92 اسکار تلویزیونی در روز یکشنبه و این نگاه جای تعجب نیست مانند علوفه برای دیگر نامزد امی.

چه بعدی

همانطور که همه جا به عنوان Erivo به نظر می رسد در این لحظه او با احتیاط از تماس بیش از حد. او طول می کشد تنها پروژه هایی که “احساس” را به او گفت, در حالی که همچنین به دنبال چالش است.

“آن را نه لزوما آن چیزی خواهد بود بیش از حد کشش,” او گفت:. “من هنوز هم می خواهید چیزهایی که متفاوت و دشوار است که من می تواند به نزول دندان های من به. اما من نمی دانم هنوز که من می توانم یک سال کامل در برادوی است. که بیش از حد کشش. اما اگر چیزی می آید و آنها نیاز به یک مجری در شش ماه من می توانم آن را در نظر بگیرید. هیچ چیز بیش از حد از یک کشش اگر این احساس خوبی است و نشان دهنده زنان واقعا خوب است.”

سینتیا Erivo. (ارائه شده توسط دنور مرکز هنرهای نمایشی)

در حالی که Erivo ممکن است آینده او کلرادو کنسرت سمفونی به عنوان یک بیت از یک زیاده روی او را با شدت و تمرکز بر جلوگیری از او را از همیشه نیم در یک عملکرد. یک روز معمولی در می یابد بیدار شدن از خواب با یک تمرین قبل از متناوب بین در مجموعه فیلمبرداری, ضبط, اسکریپت خواندن با دستیار او و سفر.

آن را ترک نمی کند زمان زیادی برای پرت و دور افتاده مباحث (از لس آنجلس به هر حال) در مکان هایی مانند دنور که در آن مردم خواهد بود انتظار اسکار-شایسته طول می کشد در آهنگ های کلاسیک, مهم نیست چقدر خسته و یا مشغول Erivo ممکن است.

“من خواندن آنها را در راه من فکر می کنم معتبر است به داستان که گفته بودن در آهنگ” او گفت:. “آن را کمتر مورد من چگونه صدا و بیشتر در مورد خدمت, داستان, چرا که بسیاری از این آهنگ ها در حال روایت و من نیاز به برقراری ارتباط است که برای مردم است.”

او اشاره می کند بیشتر چشمگیر اعداد مانند “من که چیزی” (یک آهنگ ایتالیایی اقتباس lyricists Jerry Leiber و مایک Stoller) و همچنین “نرم و شیرین و ظریف” آهنگ ها مانند سال 1933 را مشعل آهنگ “آب و هوای طوفانی” که از باشگاه پنبه در هارلم. اما نشان می دهد وسعت چشمگیر است شروع با گرشوین (“اعتصاب گروه”) و در حال اجرا به عنوان معاصر به عنوان Beyoncé (“من اینجا بودم”).

“از کجا می آید تعیین می کند که چگونه من آن را می خوانم واقعا. من می دانم که این آهنگ ها در محدوده من است که من لذت بردن از, و من مطمئن شوید که به تمرین, بنابراین من می دانم که چقدر من می توانم با کلمات و چقدر من می توانم با آن بازی کند.”

موسیقی به خاطر خود

آن را به خوبی پوشیده نشان می دهد در برخی از راه, تا حدودی به دلیل Erivo سفر کرده است و آن را در اطراف در جاهای دیگر. او اغلب با تم و ست لیست خود را از شب مبادله کردن آهنگ ها بر اساس چگونه او احساس در آن لحظه. اما او فکر نمی کند که او را آخرین کلمه در هر یک از این آهنگ ها. آن را به سادگی یک زن در تفسیر است.

“هر فرد یک فرد صدا,” او گفت:. “من می توانم دستور شخص دیگری در آنها چگونه باید آن را می خوانم چرا که هر فرد ممکن است تفسیر داستان متفاوت است. آواز چیزی خوش صدا ممکن است اگر آن را در خود صدا.”

Erivo مشغول سال پیش. “نابغه: آرتا” بازدید Nat Geo در روز یادبود; او می خواهد به انتشار یک آلبوم (“و یا حداقل اطلاع از, یک,” او گفت:) در برخی از نقطه. “بیگانه” که برای اولین بار Jan. 12 پس از اتمام در HBO در ماه مارس و او را به شرکت ستاره در فیلم هایی مانند “هرج و مرج راه رفتن” است که در حال حاضر در حال تولید است. (تاریخ انتشار اخیرا اعلام شد به عنوان Jan. 21, 2021.)

“گذشته است که من نمی تواند تصمیم بگیرد” او گفت:. “من ریشه از طریق آن. وجود دارد یک زن و شوهر از چیزهایی که من واقعا دوست دارم پس از آن همه چیز در مورد تلاش برای کشف کردن آنچه که بهترین برای من و آنچه مرا خوشحال می سازد. ممکنه کمی و احتمالا یک تعطیلات جایی که من یک دقیقه.”

در صورتی که مورد, چرا Erivo احساس نیاز به صرف یک دقیقه اضافی به ظاهر به شهرستانها مانند دنور به انجام او را “شب” نشان می دهد ؟

“من عاشق صدای یک ارکستر” او گفت:. “وجود دارد هیچ چیز مانند به معنای واقعی کلمه احساس نیروی موسیقی پشت سر شما. شما می توانید احساس صدا در حال حرکت را از طریق هوا. به همین دلیل هر زمان که من یک فرصت برای انجام این کار آن را انجام دهم.”

عضویت در خبرنامه هفتگی ما در برای دریافت اخبار سرگرمی ارسال مستقیم به صندوق پستی خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im