آزاد به آزادی مالی

آزاد به آزادی مالی – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 22, 2020, 09:09 IST | Jaison Lewis | بمبئی

کار از خانه دائمی دولت از ذهن است. در اینجا چگونه

مستندات اتفاق می افتد در سراسر جهان. در حالی که برخی از کارفرمایان در حال ارائه امکانات به کار از خانه بسیاری از درخواست کارکنان به مرخصی بدون حقوق. آن را یک راز است که بسیاری از ما نمی هر گونه پس انداز برای مقابله با این ضربه مالی. بنابراین مانند بسیاری از شما باید تعجب کنید که چگونه شما می رویم به پایان می رسد دیدار. مستقل می تواند راه حل است. در اینجا یک لیست از وب سایت های که ارائه کار است که شما می توانید از راه دور. از کار خلاق به برنامه نویسی و طراحی وب, این همه در دسترس در این سایت.

Freelancer.com یک وب سایت که در آن شما می توانید پیشنهاد در پروژه های. معمولا یک پست همراه با بودجه و آن را به شما می دهد یک ایده در مورد آنچه رای به پیشنهاد. این پوستر نیز ممکن است نگاه کنید همه چیز مثل تجربه و شهرت قبل از توزیع شما یک کار است. این سایت دارای انواع سفید-یقه مشاغل و شغل های خلاق. یک بار پیشنهاد خود را پذیرفته است این سایت به طور خودکار به اتهام شما در حدود 10 درصد از کل درآمد.

www.freelancer.co.uk

Upwork

Upwork رسمی در Elance محبوب مستقل سایت. در حالی که ثبت نام شما نیاز به بگویید upwork مناطق شما علاقه مند هستند و پر کردن یک پروفایل با برخی از اطلاعات در مورد آموزش و پرورش و کار. Upwork یک کاهش کمیسیون سیاست. این به این معنی اگر شما کار با همان مشتری برای مدت زمان طولانی میزان کمیسیون کمتر می شود.

www.upwork.com

Guru

گورو است که اساسا یک پیام هیئت مدیره از مشاغل که کارفرمایان بالقوه پست همراه با حداکثر قیمت آنها حاضر به پرداخت. مترجمان آزاد می توانند در انتخاب شغل آنها و پیشنهاد در آن همراه با برخی از اطلاعات بیشتر از مشخصات خود را. سایت اتهامات نه درصد هزینه های حساب های اساسی با حداکثر 120 مناقصه مجاز در یک سال است. شما می توانید پرداخت برای پیشنهادات بیشتر و کوچکتر کمیسیون.

www.guru.com

Etsy

در حالی که اکثر سایت های دیگر در این لیست نگاهی خاص توابع کار Etsy به نظر می رسد در افراد استعداد برای ساخت همه چیز. شما می توانید فروش انواع چیزهایی که در سایت آنها می تواند, خود, کپی, جواهرات, پتو یا هر چیز دیگری که شما می توانید. این واقعا یک سایت عالی برای کشف چیزهای جدید را به عنوان به خوبی. Etsy نیز هند خاص سایت که در آن شما می توانید فهرست خود را از مسائل است. شما پرداخت 0.20 USD (R14 حدود) برای هر آیتم لیست شما. هنگامی که شما یک مورد فروش شما مجبور به پرداخت پنج درصد هزینه معامله و چهار درصد هزینه پردازش.

www.etsy.com/in-en

Fiverr

Fiverr بازار بزرگ برای مترجمان آزاد که در آن چشم انداز و مشتریان ارائه می دهند مشاغل با توجه به مشخصات خود را. شما می توانید مجموعه خود را با قیمت و لیست خدمات را به شما ارائه خواهد شد به طور مستقیم بر روی مشخصات خود را. هیچ هزینه اشتراک در Fiverr و شما در حفظ و 80 درصد از هر معامله است. به طوری که آنها پول را تنها زمانی که شما پول را.

www.fiverr.com

People Per Hour

مردم در هر ساعت است شبیه به Fiverr در راه آن کار می کند. افراد و ارائه خدمات خود را با هزینه گنجانده شده است. خریداران آینده نگر از طریق آنچه آنها دنبال آن هستید را انتخاب کنید و یک مترجم آزاد بر اساس نیاز خود را. نمایه ندارد برای قرار دادن در هر گونه پول و حتی کمیسیون به دست آمده توسط سایت شارژ از
فرد استخدام خدمات خود را.

www.peopleperhour.com

پکو X2

Poco X2

پکو X2 آخرین از Xioami را پکو برند هر چند این پکو نام این است که عاقبت به پکو F1. در عوض این یک ارزش برای پول تلفن که دارای یک اسکنر اثر انگشت دو جلوی دوربین یک 64Megapixel دوربین عقب و 120 هرتز صفحه نمایش. در حالی که بر روی کاغذ همه این برای تلفن های موبایل خوب به دوربین می کند مبارزه را به تصاویر شگفت انگیز در همه شرایط. این مسئله ای است که می تواند ثابت با به روز رسانی در آینده اما در حال حاضر آن را کاملا وجود دارد. که گفت: در شروع قیمت از R15,999 این گوشی ارائه می دهد یک معامله بزرگ است.

گوگل و مایکروسافت به اشتراک گذاری Covid-19 منابع

Google, Microsoft share Covid-19 resources

کاهش یافته است منظور این است که علاوه بر بزرگ به حق رای دادن جنگ ستارگان. این داستان باعث می شود آن را احساس می کنید بخشی از جهان است اما هنوز موفق به معرفی دنیای جدید و هیولا. عمل و عناصر پازل در این بازی در نقطه. اگر شما از طرفداران جنگ ستارگان, کاهش یافته است, منظور این است که علاوه بر بزرگ به حق رای دادن جنگ ستارگان. این داستان باعث می شود آن را احساس می کنید بخشی از جهان است اما هنوز موفق به معرفی دنیای جدید و هیولا. عمل و پازل.

https://google.com/covid19 https://g.co/teachfromhome https://bit.ly/smdmsteams

iFixit ایجاد بخش برای تعمیر دستگاه های پزشکی

iFixit builds section for repairing medical devices

iFixit یک وب سایت محبوب است که اطلاعات در مورد چگونه به رفع ابزارهای خود را آغاز کرده است یک بخش جدید است که سهام اطلاعات در مورد چگونه به رفع پزشکی اسباب بازی. در حالی که هنوز در مراحل ابتدایی این منابع می تواند به اثبات می شود ارزش این دستگاه ها خواهد بود تاکید کرد در آینده نزدیک. این سایت دارای دسترسی محدود به تجهیزات پزشکی و پس از آن نیز به درخواست کاربران برای آپلود هر دفترچه راهنما برای دستگاه های پزشکی آنها به اینترنت دسترسی دارند.

https://www.ifixit.com/Device/Medical_Device

گرفتن در آخرین بمبئی, اخبار جنایت, اخبارامور جاری و همچنین یک راهنمای کامل در بمبئی از مواد غذایی برای همه چیز برای انجام و حوادث در سراسر شهر در اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im