آزادی بلوچستان, را نمی توان انکار کرد: قربانیان بلوچ نسل کشی

یک غرفه تنظیم شده است تا در خارج از سازمان ملل متحد (UN) از ژنو مجاور به یاد صندلی شکسته به عنوان “ذخیره بلوچ”. کمپین یک فشار توسط فعالان حقوق برای جلب بیشتر بین المللی آگاهی برای نزدیک به مرگ از مردم بلوچستان.

معترضین خواهان آن است که سازمان ملل متحد باید با راه اندازی فوری و تحقیق کامل در پاکستان اقدامات دولت در بلوچستان و باید متعهد به برگزاری پاکستان پاسخگو برای آن فاحش نقض حقوق بشر علیه مردم بلوچستان.

“ذخیره بلوچ” ابتکار نشانه تلاش برای تقویت صدای مردم بلوچستان و آشر در بازسازی خود را از اساسی ترین حقوق انسانی—اجتماعی, فرهنگی, سیاسی و اقتصادی استقلال.

در حال حاضر بلوچ صورت مستمر حماسه, تحقیر تخریب, و غم و اندوه. گورهای دسته جمعی کشف شده در سراسر بلوچستان و جوخه های مرگ ربودن اجتماعی و فعالان سیاسی و مدافعان حقوق بشر که پس از آن به قتل و پرتاب به این گورهای دسته جمعی. نظامی سرکوب کلید تاکتیک پاکستان شاغل به منظور حفظ آن ستم حکومت بیش از بلوچ.

مردم سیستان و بلوچستان هرگز خواسته شد که آیا آنها می خواستم به بخشی از پاکستان است. آنها هرگز به رضایت خود را به خاک خود ضمیمه به بنیادگرای سر چشمه که پاکستان است. دولت پاکستان را رد کرده است حق خود برای تعیین سرنوشت.

پاکستان هل روایت است که مردم بلوچستان خوشحال هستند که آنها می خواهند به بخشی از پاکستان است. این روایت این است که بی اساس و توهین آمیز به واقعی زندگی تجارب بلوچ.

دفاع از حقوق مردم بلوچستان یک گزینه نیست—آن را یک تعهد است. در کلمات یکی از تظاهرکنندگان “آزادی بلوچستان شده است-به تاخیر افتاد اما آن را نمی تواند و نمی خواهد بود را تکذیب کرد.”

به دلیل این تجاوزات و عدم سازمان ملل متحد اقدام متقابل سازمان ملل متحد نتوانسته است خود را دستور به محافظت و مبارزه برای حقوق بشر در سراسر جهان است. سکوت سازمان ملل در این موضوع است که اساسا حمایت از این کار فرهنگی نابودی نسل کشی نسبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de