فرانسه تصریح پشتیبانی از هند NSG پیشنهاد

فرانسه بار دیگر پشتیبانی هند پیشنهاد هسته ای تامین کننده گروه یا NSG. این موضوع مورد بحث در هند-فرانسه رایزنی های دو جانبه خلع سلاح و عدم اشاعه و صادرات کنترل قرار گرفت که در دهلی نو در هفته گذشته.

یک منبع در حالی که تایید بحث و گفتگو در مورد این مسئله گفت: “این فرصتی دیگر برای ما به تاکید مجدد بر حمایت از ما نسبت به هند است.”

هند مشتاق است که به بخشی از چندجانبه کنترل صادرات رژیم و دهلی نو مشغول است از نزدیک با NSG اعضای در راه رو به جلو در آن عضویت دارند. تنها کشوری است که مخالف هند عضویت در چین است. محرومیت NSG هند است و بخشی از سایر رژیم های کنترل صادرات – استرالیا گروه کنترل فن آوری موشکی رژیم (MTCR) و Wassenaar تنظیم (WA).

این نماینده منجر شد توسط وزیر اضافی (خلع سلاح و امنیت بین المللی وزارت امور) ایندرا مانی Pandey در هند, وزارت امور خارجی در حالی که فرانسه هیئت به رهبری معاون وزیر امور خارجه در امور راهبردی امنیت و خلع سلاح وزارت امور خارجه فرانسه وزارت دیوید Bertolotti.

انتشار توسط MEA گفت: “هر دو طرف تصریح کرد: اهمیت این گفت و گو به عنوان یک مکانیسم مهم بین دو کشور”

دور بعدی گفت و گو را در پاریس در سال 2021.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>