چهار اتهام نئو نازی ها دستگیر و برای اذیت و آزار روزنامه نگاران


عکس: شاتر

سفید ملی مانده اند مصرف L این هفته است. من نمی توانم دروغ مردمی, من دوست دارم به آن را ببینید.

به گزارش ایسناچهار نفر از اعضای نئو نازی ها گروه Atomwaffen تقسیم شده اند دستگیر و به اتهام توطئه برای ارعاب. دیروز ما در مورد یک رهبر این گروه دستگیر شد و به صورت یک “میشل” طرح. کسانی که دستگیر شدند 24 ساله کامرون براندون درخت روغن قلم 24 ساله Kaleb کول 24 ساله تیلور Ashley Parker-Dipeppe و جانی روم Garza که همچنین 20. شکایت کیفری علیه آنها واصل متحده آنها را به توطئه “تهدید روزنامه نگاران و فعالان سیاسی به ویژه یهودیان و دیگر اقلیت ها با قصد به علت ترس و آسیب بدنی و آزار و اذیت, ارعاب و مقابله به مثل در برابر نامطلوب گزارش.”

تبلیغات

طرح این چهار dumbasses حول postering خانه ها و دفاتر روزنامه نگاران آنها دوست نداشتند با ملی تبلیغات. آنها تحویل این پوستر را به روزنامه نگاران در سیاتل و محفل ققنوس. آنها تلاش برای ارسال یک به یک روزنامه نگار در تمپا اما شکست خورده بود چرا که آنها اشتباه addreاس اس.

چیزی که بیشتر قابل توجه در این مورد این است چگونه جوان تمام چهار harassers هستند. Atomwaffen تشکیل شد که عمدتا از ملی پیام هیئت مدیره. این فقط نشان می دهد که چگونه موثر اینترنت در radicalizing جوانان است. آن را به خوبی و تمام است که آنها بوده ام متوقف کردن این توطئه اما من کنجکاو هستم که دقیقا چه چیزی در حال انجام است در آینده و دستیابی به جلوگیری از افراط گرایی.

تبلیغات

به عنوان ما گفت: وقت و زمان دوباره سفید, احساسات ملی در حال افزایش است. اگر چیزی است که انجام می شود برای جلوگیری از رادیکالیزه شدن و سپس این چرخه را تکرار چون اینترنت گفت: جوان سفید کودکان و نوجوانان آنها تا به حال چیزی برای آزرده کردن در مورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>