چهار فینالیست اعلام کرد به عنوان نامزد شفق رئیس پلیس

آرورا رهبران می خواهند جامعه ورودی که در آن از چهار نامزد نهایی باید تبدیل به شهر بعدی رئیس پلیس.

این فینالیست استخر شامل دو دیرین شفق پلیس رهبران به عنوان به خوبی به عنوان نامزد از گروه ها در بالتیمور کانتی و دالاس. این شهرستان اعلام کرد و فینالیست در روز سه شنبه و میزبان مجازی تاون هال 7 p. m. 23 ژوئن.

استخدام می آید به عنوان معترضان در سراسر این کشور خواستار اصلاحات در پلیس و یک جنبش در آرورا برای شفافیت بیشتر و غیر نظامی نظارت پس از مرگ الیاس McClain در بازداشت پلیس.

چهار فینالیست هستند:

  • ونسا ویلسون اداره موقت رئیس
  • مارکوس دادلی جونیور یک شفق قطبی فرمانده پلیس که منجر وزارت امور داخلی اداره
  • الکساندر جونز یک سرهنگ و رئیس دفتر در Baltimore County Police Department
  • اوری مور دستیار رئیس پلیس در اداره پلیس دالاس

اعضای جامعه با پرسش برای نامزدهای تاون هال خواسته برای ارسال سوالات پیش در AuroraGov.org/PoliceChiefTownHall. یک بررسی را برای اعضای جامعه به ارسال افکار خود را در مورد نامزدها در دسترس خواهد بود در وب سایت که پس از تاون هال.

همه فینالیست خواهد بود در شفق قطبی در هفته آینده برای دیدار با رهبران شهر آرورا اداره پلیس و کارکنان سازمان های جامعه کسب و کار و به تازگی تشکیل جامعه پلیس نیروی کار.

شورای شهر در دوشنبه منصوب شد 13 نفر به خدمت در نیروی کار که شامل نمایندگانی از مدارس و گروه های جامعه اجرای قانون و کلیساها. این است وظیفه ارزیابی اداره پلیس و سیاست های مطالعه راه برای ایجاد غیرنظامی نظارت آژانس است.

“بسیاری اتفاق افتاده در جهان پس از ما شروع این جستجو اواخر سال گذشته اما من معتقدم که ما باید عالی گروه از نامزدها را در نظر بگیرید و نگاه به جلو به ملاقات با هر یک از آنها” آرورا مدیر جیم Twombly در بیانیه ای گفت. “این شده است یک زمان دشوار برای همه جوامع به عنوان افراد نگاه کنید به بررسی مجدد نقش و عملیات از ادارات پلیس در سراسر کشور و زمان ما جستجو برای بعدی Aurora فرمانده پلیس ما فراهم می کند با یک فرصت نخست به درک چگونه ما به عنوان یک شهرستان می خواهید به نگاه به جلو و سوال از کسانی که مایل به رهبری بخش ما است.”

سابق شفق رئیس پلیس نیک متز بازنشسته از وزارت Dec. 31 و معاون سابق رئیس Paul اوکیف بود که میله میله به رهبری گروه در حالی که یک رئیس جدید انتخاب شد. به جای اوکیف اعلام کرد او می خواهد بازنشسته شود و پس از تبدیل شدن به درگیر در این بخش تصمیم بحث برانگیز نه آتش و نه با عنوان جرم جنایی به بررسی یک افسر وظیفه گیر کردن در پشت چرخ از خود را در حال اجرا در گروه ماشین.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de