چهار پاکسازی سیستم های تهویه مطبوع مناسب برای موهای طبیعی


عکس: جسیکا Felicio در Unsplash

وقتی که می آید به مو محصولات به خصوص اگر شما یک مثل من, شما احتمالا در اطراف بلوک شده است چند بار. به یاد داشته باشید که هنگامی که کولر خوب بود 5 دلار و خوب ‘ol روغن کرچک بود همان قیمت ؟ آره, من بیش از حد. هنگامی که شما موهای طبیعی موهای خود را تمایل به خشک شود. با استفاده از سنتی شامپو ممکن است در واقع نوار مو روغن های طبیعی آن منجر به تقسیم به پایان می رسد و یا حتی بدتر—شکستگی. راه حل: پاک کننده سیستم های تهویه مطبوع. خوشبختانه در طول, طبیعی, مو سفر من سعی کردم از چهار های مختلف پاک کننده سیستم های تهویه مطبوع است که ممکن است شما خوب:

Briogeo بود طبیعی بود نوع کولر | $32 | Briogeo

تصویر: @briogeo

تبلیغات

Briogeo را آرام شود نوع تقویت کننده رنگ است که احتمالا یکی از مورد علاقه من محصولات مو. آن را ساخته شده با آووکادو و کوینولا که هر دو تسکین و مرطوب کردن پوست سر خود را در حالی که آن را پاکسازی موهای خود را. همچنین کمک می کند تا برای افزایش درخشش—که به خصوص مفید برای من به عنوان من فر تمایل به گره بعد از خوب و عمیق بشویید. آن را نیز $32 که بد نیست در مقایسه با دیگر بالا پایان طبیعی مو محصولات. سرگرم کننده واقعیت: Briogeo است که در واقع متعلق به یک زن! بنابراین حتی اگر یک تن از Briogeo محصولات بزرگ برای تمام انواع پوست سلامت مو کاملا یک اولویت است. که نمی خواهند برای حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار؟!

Ouidad حلقه غوطه ور شدن در تقویت کننده رنگ | $36 | Ouidad

تصویر: @ouidad

Ouidad شده در رادار من در حالی که برای در حال حاضر و دلیل خوب است. شما باید یک انتخاب از کف و کف پاک کننده سیستم های تهویه مطبوع. واقعا وجود دارد هیچ تفاوت فرمول عاقلانه اما اگر شما خواهم بود و ترجیح می دهند یک بیت از کف صابون را در موهای شما را پاک من با کف نسخه. رایحه آن کاملا مانند نارگیل خود را که دوش به یک بهشت گرمسیری. اما بهترین قسمت در مورد این سیستم های تهویه مطبوع است که آنها به طور کامل فاقد سولفات.

Amika “خوب” کرم | $18 | Amika

تصویر: @amika

تبلیغات

Amika همواره شناخته شده برای خود را سرگرم کننده و دمدمی بسته بندی است که خانه های خود را وگان و ظلم و ستم-محصولات رایگان. این کرم ساخته شده با روغن دانه انگور به عنوان به خوبی به عنوان پروتئین سویا و جو پپتید به یک خود را فر طبیعی یک سد محافظ و مرطوب موهای خشک و در نهایت آن را به درخشش. Amika محصولات رایگان از سیلیکون و سولفات است که شناخته شده است به عوارض جانبی بر روی مو طبیعی, بنابراین شما می توانید استفاده از آن را بسیار اغلب بدون هیچ چیزی خشک. و اگر شما سفید کننده مو خود را, آن را هنوز هم کاملا امن برای استفاده—من باید برجسته و فرمول انجام نشده هر چیزی وحشی یا دیوانه!

Aveda “رمدی” Co-شستشو | $25 | Aveda

تصویر: Aveda

تبلیغات

Aveda ممکن است بسیاری از “پایین کلید” از همه مارک های تست کردم و راستش من کمی شک و تردید به خاطر من نبود که همه آشنا اما آن زخم تا کاملا بدون درد. این شرکت شستشو است سولفات رایگان, پس از آن خشک کردن فر خود را, اما آن را نیز حذف ساخت تا از پوست سر خود را که بسیار مهم است زمانی که شما به طور مداوم با استفاده از مرخصی در سیستم های تهویه مطبوع, حلقه, کرم و روغن به قفل در رطوبت هفته به هفته. به عنوان کسی که با یک شل تر حلقه الگوی آن چه آن را به حال به انجام این کار! آن را پاک من بلکه ترک آن را نرم به لمس و آن این بود که راه را برای حداقل یک هفته. من این توصیه را به مردمی که کمی صبر کنید قبل از شستن در روز است.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de