بنیانگذار یکی از بزرگترین الگوی رفتاری صفحه در هند نیل شاه

بنیانگذار یکی از بزرگترین الگوی رفتاری صفحه در هند نیل شاه – شیوه زندگی

به روز شده: Apr 02, 2020, 17:40 IST | همکاری محتوا | بمبئی

او مرد پشت یکی از بزرگترین و سریع ترین رشد هندی الگوی رفتاری صفحات در Instagram ‘ورود KYA SOCHENGE’ (LKS) است که یک زمان fanbase بیش از 3 میلیون + کاربران فعال

Neel Shah

نیل شاه

‘اطلاعات جدید ارز!’ آخرین روند داده است و مانند هر دیگر رواج تنها تعداد کمی از مردم با یک چشم انداز می دانم که چگونه به علامت خود را در نقطه. یکی از نمونه های چنین است نیل شاه, مدیر عامل و بنیانگذار LKS, بازاریابی, یکی از محترم, بازاریابی دیجیتال, شرکت در هند است.

او مرد پشت یکی از بزرگترین و سریع ترین رشد هندی الگوی رفتاری صفحات در Instagram ‘ورود KYA SOCHENGE’ (LKS) است که یک زمان fanbase بیش از 3 میلیون کاربر فعال.

متولد در سورات (گجرات) چه نیل به زمانی است که یک رویا برای بسیاری از افراد در این جهان رقابتی. 20 سال رسیده است در اوج موفقیت خود را با برجسته مهارت های بازاریابی دیجیتال و جذاب, مطالب فروم. او یکی از آن شخصیت ها در سیستم عامل رسانه های اجتماعی که عاشق است به طور گسترده ای و طرفداران به طور کامل او را میپرستم برای تمام چیزهایی که او به دست آورد در چنین سن مناقصه ها و مزایده.

در طول روز به کالج او عمیقا اختصاص داده شده به تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی و روند در حال تکامل بازار دیجیتال. در سال 2017, زمانی که بازار دیجیتال شاهد بسیاری از الگوی تغییرات نیل خود را راه اندازی صفحه “ورود KYA SOCHENGE’ on Instagram نه به این دلیل که از هر کسب و کار و نیت اما به منظور ارائه به مردم با مجموعهای از relatable و تبادل نظر محتوا. این یکی از آن صفحات که لازم نیست چهره ای اما آن را به طور کامل محتوا-محور و بستگی به عامل سرگرمی برای به دست آوردن مخاطب است.

صفحه اساسا پست الگوهای رفتاری در اطراف موضوعات روند و زندگی دانشجویی است که به خوبی دریافت شده توسط مردم در سراسر جهان به طور عمده به دلیل relatable تم.

نیل شاه با او فوق العاده ای در رسانه های اجتماعی دانش و استراتژی اتحاد دونده کمپین های تبلیغاتی برای Infinite سلام, Aam Aadmi Party, Vmate, Likee و بسیاری دیگر.

پس از نیل راه اندازی LKS در سال 2017 صفحه شروع به رشد می کنند مانند آتش سوزی و در حال حاضر آن را تا بیش از 3 میلیون و در حال حاضر آن را یکی از برجسته ترین الگوی رفتاری صفحات در گردش است.

صفحه جشن اکثریت مخاطبان جوان بین سن 18 تا 25 سال است. یکی به راحتی می توانید برآورد محبوبیت صفحه خود با توجه به پیرو آن تعداد که شامل بسیاری از برجسته بالیوود و رسانه های اجتماعی ستاره مانند Hiba نواب Gaurav Wadhwa و بسیاری دیگر.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>