فارست Fenn می گوید گنج خود را داشت در وایومینگ

فارست Fenn از طریق AP

این عکسي ارائه شده توسط Forrest Fenn نشان می دهد حدود 2 میلیون دلار از طلا و جواهر طلا و مصنوعات دیگر که Fenn hid یک دهه پیش برای گنجینه های شکارچیان برای پیدا کردن.

SANTA FE, N. M. — مشهور هنر و آثار باستانی جمع آوری فارست Fenn می گوید مردی که خود را پیدا گنج پنهان ماه گذشته واقع شده آن را در وایومینگ.

89-سال Fenn پر برنز قفسه سینه با طلا و جواهرات و سایر اشیاء قیمتی به ارزش حدود 2 میلیون و پنهان آن را از یک دهه پیش در جایی در کوه های راکی بیابان.

یک مرد که نمی خواست نام او منتشر نشد قفسه سینه و Fenn می گوید او وعده داده یاب است که او نمی خواهد نشان دهد که آن را در بر داشت و یا که در آن.

اما Fenn در حال حاضر می گوید: “یاب درک چقدر مهم برخی از بسته شدن برای بسیاری از جستجوگران” بنابراین او موافقت کرد به فاش کردن گنج پیدا شد در وایومینگ., با توجه به سانتافه جدید, مکزیک.

Fenn یک سانتافه اقامت تا به حال نوشته شده سرنخ به گنج محل آنلاین و در 24-خط شعر که منتشر شد در سال 2010 زندگینامه “هیجان تعقیب است.”

صدها نفر از هزاران نفر شکار بیهوده در سراسر نقاط دور افتاده از آمریکا و غرب برای گنج. بسیاری از ترک شغل خود را به خود را اختصاص به جستجو و دیگران تهی پس انداز زندگی خود را. حداقل چهار نفر کشته جستجو برای آن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de