سابق اکسل کارمند محکوم به بیش از 2 سال در زندان برای تقلب

یک قاضی فدرال در این هفته محکوم دنور به 27 سال پشت میله های زندان برای ارتکاب استادانه درست شده دهه طرح به فریبکاری اکسل انرژی و IRS — پول او استفاده می شود به خرید یک SUV لوازم گلف و سیگار در آن اعلام شد جمعه.

آمریکا وکیل Jason R. دونن گفت: در آزادی مطبوعات است که به عنوان بخشی از استفان Yobst را در زندان فدرال حکم 64 ساله حسابدار خبره عمومی که مشغول به کار برای اکسل برای سال دستور داده شد به پرداخت بیش از 1.1 میلیون دلار در جبران.

Yobst نیز خواهد بود موضوع را به 3 سال از نظارت برای انتشار جنایات خود که شامل سیم, تقلب توطئه برای فریب دادن ایالات متحده پر اشتباه اظهارنامه مالیاتی و سرقت از بودجه دولت.

او التماس کرد گناه را به اتهام سپتامبر گذشته. او محکوم شد در روز دوشنبه.

“متهم نه تنها به ایجاد و اداره یک طرح پیچیده برای سرقت از کارفرمای خود او به سرقت برده از همه ما به عنوان مالیات دهندگان” دان گفت. “با تشکر از کار بزرگ از IRS – تحقیقات جنایی اف بی آی و این تیم در دفتر من او را برای رفتن به زمان در یک زندان فدرال به فکر می کنم در مورد رفتار خود.”

دادستان ها می گویند که Yobst که مشغول به کار برای اکسل به عنوان یک منبع یابی و خرید مدیر همکاری با جیمز Brittain برای “منحرف کردن استفاده و تبدیل وجوه خود را برای نفع شخصی اکسل بدون مجوز” با راه اندازی یک شرکت به نام اقیانوس آرام ارز گروه (PEG) که از طریق آن مردان را نگه درآمد حاصل اکسل تعلق در فروش ابزار خواص مانند وسایل نقلیه و ترانسفورماتور.

میخ وارد “استاد تبادل توافق” با اکسل اجازه داده است که این ابزار برای به تعویق انداختن پرداخت مالیات بر سود از فروش دارایی اگر فروش شد مجددا سرمایه گذاری در ملک های مشابه به عنوان مجاز توسط IRS.

Yobst نمایندگی اکسل, مذاکره با Brittain که نماینده میخکوب کردن محکم کردن بیش از اکسل دارایی. ابزار واریز درآمد حاصل از فروش آن ترانسفورماتور و ناوگان وسایل نقلیه با میخ و میخ شد به نگه داشتن بودجه تا کارگردان اکسل به توزیع آنها را برای خرید جایگزینی دارایی.

اکسل موافقت به پرداخت PEG 5 ٪ کمیسیون در قیمت فروش برای وسایل نقلیه و 12% کمیسیون برای ترانسفورماتور.

این طرح آغاز شد که در سال 2005 ادامه داد: از طریق مه 2015, دولت ادعا.

انحراف از بودجه شامل نقل و انتقالات از میخکوب کردن محکم کردن حساب به یک ryan bolger حساب برای $400,000 که توسط Yobst و Brittain به تجارت سهام; $363,966 در پرداخت به امریکن اکسپرس برای Yobst شخصی هزینه و $42,250 انتقال سیم از Yobst به یک خودرو فروشنده به خرید 2011 هوندا Pilot.

علاوه بر این بین مارس 2011 اکتبر 2014 Yobst اقدام به عنوان PEG را حسابدار منتقل $10,500 یک ماه از میخکوب کردن محکم کردن حساب بانکی به حساب Yobst شخصا کنترل می شود. Yobst با استفاده از یک میخ امریکن اکسپرس کارت های اعتباری برای پرداخت هزینه, لوازم گلف, تفریح, سفر, سیگار برگ و موارد دیگر اما گزارش این پرداخت در مالیات دادستان گفت.

Yobst دستور داده شد توسط ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه R. بروک جکسون به پرداخت جبران خسارت جمعا به مبلغ 1,167,273 با $806,216 رفتن به اکسل و $361,057 رفتن به IRS.

Brittain محکوم شد در ژوئن 2019 به یک سال و یک روز زندان و پس از 3 سال تحت نظارت آزادی به اتهام تقلب سیم کمک و معاونت در جرم و توطئه برای فریب دادن ایالات متحده است.

او همچنین دستور داد به پرداخت جبران به بزرگ آمریکایی شرکت بیمه در مقدار $806,216 و به IRS در مقدار $215,094.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net