سابق کاخ سفید کارمند آنتونی Scaramucci با نام مستعار ‘Mucci یال’ تماس مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس ها و دیگر چیزهای خوب


Former White House Communications Director Anthony Scaramucci speaks on a morning television show, from the north lawn of the White House on July 26, 2017 in Washington, DC.

سابق کاخ سفید ارتباطات مدیر آنتونی Scaramucci صحبت می کند در یک صبح تلویزیون نشان می دهد و از شمال چمن کاخ سفید در جولای 26, 2017 در واشنگتن, DC.
عکس: Mark Wilson (گتی ایماژ)

سابق کاخ سفید مدیر ارتباطات آنتونی Scaramucci با نام مستعار “Mucci یال” در کاخ سفید در روز بیش از کیم کارداشیان در ازدواج که یکی NBA سفید اما این است که به متوقف کردن او را از رفتن در تمام بحث را نشان می دهد و مصرف آن به رئیس سابق خود.

روز دوشنبه Mucci یال رفت و در MSNBC را صبح و جو با شرکت میزبان جو Scarborough و میکا برژینسکی و سطل آشغال رئیس جمهور که در الاغ او یک بار التماس به بوسه.

تبلیغات

هرگز فراموش نکنید که این همان Mucci یال که زمانی که او در داخل باشگاه بود و رجزخوانی در مورد تهمت به استعداد ورزشی است.

“من دیده ام این مرد پرتاب یک مرده مارپیچی از طریق یک تایر. من او را دیده ام در باغ میدان مدیسن با یک روپوش ، او را ایستاده در کلید و او را ضربه ناپاک عکس و swishing آنها خوب است ؟ او غرق سه پا putts.”

بنابراین همه چیز این شسته-ارتباطات می گوید: با یک دانه نمک است. کل شکست آغاز شده و با جو نیمی از صبح جو درخواست Mucci یال مورد اخیر کاهش به نرخ بهره فدرال. هرگز یکی به دست یک فرصت برای زدن سابق خود رئیس Mucci یال segued از کاهش تغذیه رای دادن به تماس مغلوب ساختن پیشی جستن یک ویروس است.

از Mediaite:

“من فکر می کنم جو خوب, صبح, اما من در واقع فکر می کنم فدرال رزرو تا به حال تأثیر عمده ای در بازار. این خواهد بود راه بدتر اگر آنها را ندارد که چشمگیر یکشنبه شب قطع و چرا ؟ دلیل این که شما به معنای واقعی کلمه باید یک دکمه مکث در اقتصاد جهانی به مدت سه تا شش ماه. و همانطور که می دانید بسیاری از مردم در ایالات متحده و در سراسر جهان زندگی می کنند به چک چک و یا اگر شما در یک کسب و کار کوچک شما زندگی و درآمد روز به درآمد و یک نتیجه است که زمانی که شما قدم به عقب و تجزیه و تحلیل اقتصاد است. فراموش نکنید در مورد بازار دوم وجود دارد بسیاری از کسب و کار و بسیاری از خانواده ها که نمی خواهد بود قادر به حفظ آن” Scaramucci اعلام کرد.

“نکته بعدی که در بازار می داند و مردم شروع به این رقم را در حال حاضر است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ویروس است. در پایان روز, آنچه که او انجام داده است را تحت تاثیر قرار و تکرار از طریق قوه مجریه و او را نابود مدیریت بحران عناصر اجرایی است که ما نیاز به در حال حاضر.”

“نه تنها در اینجا در ایالات متحده, اما در سطح جهانی” Scaramucci اضافه شده است.

Scaramucci نیست انجام می شود وجود دارد. او سپس پرسید که میزبان او تماس کره زیرا او در یک رول.

تبلیغات

“اما بازار می کند می دانم که جو که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع ویروس و او را تکرار سراسر مجریه است و بیشتر یا کمتر شماری از توانایی خود را برای رسیدگی به این بحران” Scaramucci اعلام کرد.

وقتی پرسید که چگونه او می خواهم رسیدگی به تهمت اگر او هنوز هم در کاخ سفید Mucci یال ادعا کرد که کاخ سفید کارکنان نیاز به نگه داشتن یک مداخله با رئیس جمهور.

“این بسیار ساده است. اولین چیز این است که یک گروه مداخله با رئیس جمهور و به او توضیح آنچه که او انجام شده است را در نظر گفتن مردم ما باید آن را تحت کنترل و این مناجات 18,000 یا 20000 نهفته در این نقطه است. آنها برای منزوی کردن او را. او تقریبا نیاز به رفتن به یک ارتباط کلامی قرنطینه برای کمک به بقیه ملت. مرحله دوم شما باید انجام دهید این است که گوش دادن به دکتر Fauci.”

“ما به احتمال زیاد نیاز به یک 14 تا 21 روز قرنطینه از همه غیر ضروری خدمات در ایالات متحده” Scaramucci اعلام کرد.

تبلیغات

Mucci یال همچنین اشاره کرد که کارکنان نیاز به حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دوربین های پس او نمی داند که آنچه از او در مورد صحبت کردن و اجازه موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی مدیر Anthony Fauci به برقراری ارتباط است.

“اگر شما گوش دادن به هر یک از مردم که واقعا درک این مشکل directionally ما احتمالا به صرفه جویی بیش از حد ظرفیت از مسائل ما در حال رفتن به در بیمارستان است. بنابراین به نظر من گام اول قرنطینه جمهور. او را از توییتر. او را دور از تلویزیون و دوربین و سپس در گام دوم مردم را در مثل دکتر Fauci به توضیح آنچه می گذرد و فوری و اقدام تهاجمی در اینجا. شما باید به overcompensate برای اشتباهات است که ساخته شده اند, اما ما نیاز به فورا آن را انجام دهد.”

تبلیغات

و چون Mucci یال نیست حتی از راه دور تلخ در مورد تصدی خود در کاخ سفید بود که خیلی کوتاه HR هرگز حتی اطلاعات خود را به سیستم او همچنین اشاره کرد که مایک پنس افزایش در coronavirus نیروی کار را در حال رفتن به نشستن و با مغلوب ساختن پیشی جستن.

“همه می دانیم که رئیس جمهور تنها ستاره دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن موسیقی. کانون توجه این است که تنها در یک فرد است. هنگامی که هر کس دیگری طول می کشد که نور افکن و معاون رئیس جمهور پنس در حال انجام یک کار بسیار خوب از نظر برقراری ارتباط کار فوق العاده سخت است. رئیس جمهور نمی خواهد که. او که به رکس Tillerson. کسی مثل رکس Tillerson را اعتبار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود نفرت او را مجبور به پرتاب کسی در آتشفشان—مایک پنس می داند که می تواند در نهایت در رئیس جمهور آتشفشان و همچنین” Scaramucci به این نتیجه رسیدند.

تبلیغات

نگاه Mucci یال ممکن است تلخ اما این بدان معنا نیست که او درست نیست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im