سابق کاخ سفید مشاور امنیت ملی سوزان رایس سخنرانی در موسسه بروکینگز فوریه 6 2015 در واشنگتن, DC.
عکس: الکس ونگ (گتی ایماژ)

اوه اوه چه درهم وب سایت ما بافت.

Snoop Dogg به تاول انتقاد از گیل پادشاه بحث برانگیز مصاحبه با WNBA پیشگام لیزا لسلی در مورد کوبه برایانت میراث رشد کرده است به یک کشیده از جنگ در جامعه سیاه.

تبلیغات

معاون سابق مشاور امنیت ملی سوزان رایس پاره به نمودار-شکوه رپ افسانه شلیک کردن یک اخطار به او را به ترک بانوی تنهایی.

“این است که نفرت” در واشنگتن دی سی بومی اخراج کردن در توییتر پاسخ به این ویدئو Snoop تهدید سخنان برابر 65 سال CBS This Morning co-لنگر.

“گیل پادشاه یکی از مهمترین اصولی و عادلانه و دشوار روزنامه نگاران زنده است. جاسوس عقب @#$% خاموش” برنج نوشت. “شما می آیند برای @GayleKing شما آمد در برابر ارتش. شما از دست خواهد داد و نمی توان آن را زیبا.”

تبلیغات

سابق سازمان ملل متحد سفیر سخنان آخرین شلیک در پشتو-مطرح شده است که یک میله رعد و برق در رسانه های اجتماعی این هفته اشتعال یک جنگ و نبرد دو جنس.

در روز سه شنبه, CBS پخش یک “گسترده“مصاحبه شاه انجام شده با لسلی یک دوست نزدیک به برنده جایزه آکادمی NBA بزرگ که جان در یک fatal helicopter crash با هشت نفر دیگر در Jan. 26.

تبلیغات

در طول چت, پادشاه مطرح 2003 تجاوز جنسی به اتهام برایانت یک مورد بود که در نهایت حل و فصل در خارج از دادگاه.

تبلیغات

با اشاره به ناشناس مدعی به عنوان یک قربانی او نیز جستوجو کرد لسلی بیشتر از بسیاری از احساس لازم بود.

“احترام به خانواده و بازگشت قبل از ما آمده شما” 16 بار نامزد جایزه گرمی که نام واقعی است Calvin Cordozar Broadus جونیور هشدار داد در یک کثیرالانتشار Instagram تصویری که در آن او همچنین به نام اپرا وینفری بهترین دوست یک “پانک motherf@#$er” و “بد بو doghead عوضی.”

تبلیغات

در سال 2003 برایانت شد, متهم به آزار جنسی یک کلرادو رفت و آمد مکرر کوه کارمند. اتهامات شد و بعد از آن کاهش یافته و پس از آن زن کاهش یافته است به همکاری با دادستان. او در نهایت حل و فصل با برایانت در خارج از دادگاه برای مقدار نامعلومیکارشناسان گفت: لس آنجلس تایمز آن را تخمین زده می شود بیش از 2.5 میلیون دلار.

“بود که در سال 2003 به بعضی از بچه ها حتی به دنیا آمد” Snoop ” روز جمعه در مصاحبه ای در این Rickey Smiley Morning Show. “هنگامی که شما آوردن که شما آوردن اطلاعات به آنها که آنها نمی نیاز به دانستن هیچ چیزی در مورد.”

تبلیغات

“من فکر کردن در مورد آنها را در همان زمان” او تقویت. “آنها نمی نیاز به شنیدن این که ظروف سرباز یا مسافر. او نه مجرم.”

این ساحل طولانی-متولد گانگستا رپ تبدیل به جریان اصلی سوپراستار هیچ برنامه ای برای بازگشت در حمله کلامی در برابر پادشاه که—با توجه به یک چشم پر از اشک وینفری—است “نه به خوبی انجام می دهند” نه در خواب روز و در حال حاضر به استخدام امنیت.

تبلیغات

“من قصد دارم برای حفظ سوار بر او تا زمانی که من دیدن چهره او-به-چهره به اجازه دهید او را می دانم که او از جیب” Snoop دو برابر کردن.

وی افزود: “اگر شما در حال رفتن به عادلانه و منصفانه باشد… اگر شما در حال رفتن به انجام این کار است که روزنامه نگاری چیز شما نیاز به مطمئن شوید که شما نیاز به تمرکز بر روی همه و به توقف بازی این زمینه یکی از راه.”

تبلیغات

پادشاه بود و به طرز محسوسی وجود ندارد و از فردا صبح جمعه به بحث ادامه داد: به شدت.

با توجه به NBC Newsاسنوپ داگ را تصویری مشاهده شده است بیش از 2 میلیون بار با بسیاری از نظر ظاهر به حمایت از او.

تبلیغات

سابق NBA ستاره مت بارنز و سابق فوتبال بازیکن Reggie Bush هر دو نظر با مطرح مشت شکلک در حالی که سوپر نائومی کمپبل نوشت: “با تشکر از شما @snoopdogg.”

همکار NBA بزرگ LeBron James نیز به عضویت گروه کر تماس لسلی یک “قهرمان” و به ظاهر جانبداری با Snoop Dogg در توییتر.

تبلیغات

“محافظت از @LisaLeslie در همه هزینه! شما یک ابر قهرمان واقعی!! با عرض پوزش شما تا به حال به از طریق آن s*%#!!! ما خود ما بدتر از دشمنان! . #Mamba4Life,” لیکرز ستاره ارسال شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de