سابق TSA عامل پنجه نرم می کند گناه به درجه اول حمله و اقدام به تجاوز جنسی بر یک کودک

سابق حمل و نقل اداره امنیت عامل متهم به آزار جنسی سه دختر جوان التماس کرد گناه را به درجه اول حمله روز شنبه در Adams County District, دادگاه, دادستان گفت.

متی پل بارنت, 34, از تورنتون نیز التماس کرد گناه را به تلاش تجاوز جنسی بر یک کودک با توجه به Adams County دفتر دادستان منطقه.

17 قضایی دفتر دادستان منطقه

متی پل بارنت

بارنت بود که به اتهام تجاوز جنسی بر یک کودک به عنوان یک الگوی رفتاری و توسط یک فرد در یک موقعیت اعتماد شامل سه دختران در سنین 6 و 7 با توجه به انتشار اخبار. بارنت گناه التماس کرد به عنوان بخشی از یک مورد درخواست است که خواستار یک جمله از 18 تا 32 سال در زندان است.

تحقیقات آغاز شد و بر اساس اتهامات از زمستان در پارک و محققان اضافی حوادث در Adams County, آزادی گفت. این پرونده تحت تعقیب قرار بود در Adams County بر اساس توافق بین 14 و 17 قضایی مناطق.

بارنت دستگیر شد, در مارس 2019 در فرودگاه بین المللی دنور و TSA اخراج او پس از دستگیری او. او برنامه ریزی شده بود محکوم به اعدام در مارس 1.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>