سابق مدیر منطقه کلرادو از کسب و کار کوچک دولت سعی کردم به استفاده از کار خود را در ارتباط با کمک به یک دوست با یک وام است که تضمین شده توسط آژانس فدرال گفت: شکایت ثبت شده توسط باراک اوباما جمعه.

گرگوریو لوپز بود که مدیر منطقه SBA از سال 2008 تا 2014 است متهم به نقض تضاد منافع محدودیت در سابق فدرال کارکنان با توجه به شکایت ثبت شده توسط Jason دونن ایالات متحده وکیل برای کلرادو. لوپز که در زندگی الیزابت می تواند تا حدود 157,000 در مجازات است.

در حالی که او در منطقه مدیر لوپز, شرکت در امور مربوط به یک $1.7 میلیون وام به Morreale هتل LLC برای نوسازی ساختمان در 101 برادوی در دنور شکایت گفت. وام از طریق توسعه اقتصادی منطقه ای آژانس تضمین شده توسط SBA.

در سال 2012 این پروژه توسط ساموئل جسی Morreale دچار موانع از جمله داشتن ساختمان قرار دارد که ال دیابلو و طرح محصولات غذایی و شراب رستوران در برادوی اعلام می شود. او برای ورشکستگی زمینه حفاظت از توجه کنند.

Morreale تماس لوپز برای کمک به حل و فصل بدهی های خود را و لوپز “درگیر خودش شخصا و قابل ملاحظه ای در راه های مختلفی” از جمله صحبت کردن با وام دهندگان دیگر درگیر و شهادت در Morreale ورشکستگی رسیدگی به گزارش دفتر دادستان.

شکایت گفت که پس از او سمت چپ SBA لوپز صحبت به مقامات آژانس در Morreale طرف. او در تماس با SBA مقامات به دنبال کمک گرفتن آژانس تصویب Morreale طرح به فروش سفته امن با اعمال اعتماد در برادوی, اموال, با توجه به U. S وکلای مدافع ،

SBA را تایید نمی کند فروش. اموال به حراج گذاشته شد در دسامبر 2015 به عنوان بخشی از رسیدگی به ورشکستگی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de