پیشین قطعه و ESPN تحلیلگر Jalen رز: هیچ ستاره در NBA قهرمان این سال

اگر NBA بازگشت این فصل و یک قهرمان است تاج, وجود خواهد داشت هیچ ستاره متصل به عنوان برنده با توجه به سابق قطعه و زمان ESPN تحلیلگر Jalen افزایش یافت.

به عنوان NBA آماده به تصمیم گیری در برنامه به طور بالقوه برگشت در هفته آینده وجود دارد هیچ چیز بتن به عنوان به چگونه لیگ را ادامه دهید. پایان فصل به طور منظم بازی ؟ پرش به سمت راست به تغییر آف? هیچ کس نمی داند به این نقطه است. اگر چه وجود دارد حرکت مثبت اخیرا از جمله تماس های بین NBA کمیسر آدم و نقره لیگ حکام coronavirus خود را دیکته می کند که چه چیزی ممکن است از NBA چشم انداز.

اما رز گفت که مهم نیست که اگر چیزی ضعیف اتفاق می افتد و یا اگر پیش بینی نشده ای قهرمان ظهور در یک حذفی تنظیم. که قهرمان باید به رسمیت شناخته شود بدون در نظر گرفتن شرایط.

“مردم در حال زندگی در طول یک بیماری همه گیر و قرنطینه در موقعیت های که در آن آنها می دانند که همه چیز در حال رفتن به منحصر به فرد” رز گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “زمانی که من در تلویزیون هستم و نه نگران مورد اگر من یک اینترنت موضوع و یا اگر آن را به نظر نمی آید به عنوان روشن به عنوان آن را به طور معمول اگر ما در استودیو زیرا مردم می دانند که آن را فقط رفتن به های مختلف در حال حاضر.

“همان چیزی که با یک قهرمان NBA,” او گفت:. “وجود دارد تمام انواع از ستاره شما می توانید در تاریخ NBA اگر شما می خواهید. بار زمانی که مردم مجروح شدند, اعتصاب کوتاه فصل بار که در آن قوانین تغییر شد 3-نقطه خط در نقل مکان کرد زمانی که توپ متفاوت بود. مانند وجود دارد تمام انواع حالات اگر شما می توانید عمیق تر به علف های هرز در مورد آن, اما در نهایت برای رسیدن به یک قهرمان من فکر می کنم آن را به طرفداران واقعا مشتاق به ورزش خواهد بود خوش آمدید حواس پرتی برای بسیاری از چیزهایی که ما در حال برخورد با به عنوان یک جامعه در حال حاضر.”

به عنوان متحده شروع به دوباره باز کردن گل رز به ارمغان آورد تا بازگشت از لیگ بیس بال کره ای, MMA و نسکار به عنوان نمونه هایی از ورزش حرفه ای است که شروع به بازگشت.

“از مالکیت به دفتر جبهه به بازیکنان مقامات, مردم, احساس, در برخی از نقطه در زمانی که محدودیت دریافت کاسته اگر وجود دارد می تواند ورزش یکی از آنها خواهد بود بسکتبال NBA” رز گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de