سابق NFL ستاره Chris Johnson متهم از بودجه قتل-برای-استخدام طرح


Running back Chris Johnson #23 of the Arizona Cardinals warms up before the NFL game against the New England Patriots at the University of Phoenix Stadium on September 11, 2016, in Glendale, Arizona.

در حال اجرا پشت Chris Johnson #23 از آریزونا کاردینالز گرم کردن قبل از بازی NFL در برابر New England Patriots در دانشگاه ققنوس ورزشگاه در سپتامبر 11, 2016, در گلندیل, آریزونا.
عکس: مسیحی پترسن (گتی ایماژ)

زمانی که بازنشسته ورزشکاران حرفه ای روند در رسانه های اجتماعی اعصاب من بد.

بله, آن می تواند مربوط به برخی از مرفه تلاش های جدید و یا دیگر خبر خوب اما بیش از حد اغلب, آن را نمی. و در مورد سابق NFL تمام نرم افزار Chris Johnson او گزارش بدست خود به برخی از جدی گه.

تبلیغات

از Bleacher Report:

سابق تنسی تیتان در حال اجرا پشت Chris Johnson متهم در اسناد دادگاه از پرداخت و ارائه حمایت مادی به اتهام عضو باند که متهم به قتل دو مرد که شات جانسون و کشته شدن دوست خود Dreekius جانسون در سال 2015.

TMZ ورزشی گزارش روز شنبه که دادستان ادعا جانسون پرداخت Dominic بولدن و به او کمک کرد تا تبدیل شدن به یک رهبر در قاچاق مواد مخدر سازمان است.

تبلیغات

لعنت bruh.

از آن بدتر می شود از آنجا Tekashi69 مخبر همچنین مدعی است که جانسون ارائه “کمک های مالی و فردی که می تواند به طور مستمر عرضه Dominic بولدن با حد مواد مخدر به عنوان مورد نیاز برای تامین [مشهور قاچاق مواد مخدر سازمان] DTO.”

تبلیغات

جانسون هنوز به طور رسمی متهم با هر گونه جرایم اما او مطمئن شوید که به عنوان جهنم را به توییتر تقریبا بلافاصله پس از اتهامات ظاهر برای پاک کردن نام خود را.

تبلیغات

“اخبار نادرست!!!!!” او در توئیتر خود نوشت.

تبلیغات

هرزه برای شرق کارولینای محصول ارائه شده بیانیه ای مشابه به TMZ (“هیچ اعتبار به هر یک از این اتهامات”) اما توییتر, اما, همچنان ديپلمات.

تبلیغات

در سال 2015 سابق NFL توهین آمیز بازیکن سال رفت و در رادیو فردا برای بحث در مورد تأثیر عمیق است که دوست خود را در تیراندازی به مرگ او را در حال در آن زمان است.

“این یک تجربه زندگی در حال تغییر” جانسون گفت. “این به شما نشان داد که چگونه برای لذت بردن از زندگی و چگونه برای لذت بردن از هر روز بیدار شدن از خواب. چرا که فقط به عنوان به راحتی آن را به عنوان یکی از بهترین دوستان من که نشسته بود درست در کنار من یکی که کشته—آن را به آسانی می توانست به من. این روزها من فقط لذت بردن از زندگی و مطمئن شوید که من لذت بردن از هر روز است.”

تبلیغات

برای جانسون خاطر امیدوارم “لذت بردن از هر روز” نمی شامل تنظیم یک قتل-برای-استخدام طرح در قصاص.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de