سابق میراث UCLA QB/ته مت لینچ انتقال به مس علاقمندان

سابق میراث دبیرستان ستاره مت لینچ در حال آمدن به خانه.

لینچ اعلام کرد در توییتر در روز دوشنبه که او در انتقال از UCLA به کلرادو.

مت لینچ

کارفرمایی و تنگ پایان در UCLA لینچ را به پیوستن به مس به عنوان یک فارغ التحصیل انتقال و واجد شرایط به بازی حق دور. او خواهد بود یک راه رفتن و بازی کردن تنگ پایان برای گاومیش.

لینچ یکی از دو تنگ می رسد اضافه شده توسط علاقمندان در روز دوشنبه. جیک پیترز که بازی دو سال گذشته در آریزونا نیز در توییتر اعلام کرد که او را انتقال به مس به عنوان یک پیاده روی در.

6-پا-4, 230 پوند لینچ به یک پشتیبان و کارفرمایی برای برونز برای سه سال قبل از تعویض به پایان تنگ در زمستان شیوه های 2019.

سه ستاره استخدام بیرون آمدن از میراث لینچ انداخت برای 1,947 متری و 20 touchdowns به عنوان یک ارشد با رعد و برق در 2015.

وی در UCLA در ژانویه 2016 و redshirted که فصل. در سال 2017, او با بازی در یک بازی در یوتا تکمیل 2-از-3 عبور می کند برای 11 متری و یک زمین نشستن کامل هواپیما.

در 2018, لینچ در 12 بازی به عنوان دارنده placekicks.

او فصل گذشته در تمام 12 بازی به عنوان یک ذخیره پایان تنگ ابتلا به یک پاس – یک 2-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما در آریزونا.

جیک Peters

پیترز که 6-4, 220, بخشی از آریزونا 2018 استخدام در کلاس و در یک بازی به عنوان یک درست دانشجوی سال اول که فصل. او گرفتار یک پاس برای منفی-1 حیاط در برابر جنوب یوتا. او به نظر نمی رسد در یک بازی در فصل گذشته و وارد انتقال پورتال در ماه نوامبر. پیترز خواهد بود یک اشتباه دوم مس در این سال است.

لینچ و پطرس را به پیوستن به یک جوان و بی تجربه از تنگ به پایان می رسد.

تاریخ بردی راسل را برمی گرداند به عنوان شروع کننده و نشان دهنده ترین تجربه بیشتر در این گروه است. تاریخ Jared Poplawski است تجربه بازی از سال 2017, اما از دست رفته در دو سال گذشته با آسیب ها و دوره نقاهت بعد از یک پاره لیگ قهرمانان آسیا. دانشجوی سال دوم لوقا Stillwell بازی در فینال چهار بازی فصل گذشته عمدتا در تیم های ویژه.

در علاوه بر این به راسل Poplawski و Stillwell از علاقمندان دارای دو ورودی واقعی دانشجویان سال اول در بورس: Caleb Fauria و لوئیس Passarello.

دانشجوی سال دوم پیاده روی در CJ Schmanski همچنین می گرداند.

هفته گذشته مس نیز اضافه نیک فیشر یک فارغ التحصیل انتقال از ویلیام Jewell کالج در ایالت میسوری به تنگ آن پایان ، فیشر که 6 پا-5, 270 پوند گرفتار 39 عبور برای 596 متری برای بخش دوم کاردینالها در فصل گذشته.

کیو از دست داد دو بورس تحصیلی تنگ می رسد برای فارغ التحصیلی (Beau Bisharat, Jalen هریس) و یکی برای انتقال پورتال (Kate Jones). راه رفتن در افسانه Brumbaugh نیز به تازگی وارد این انتقال پورتال.

مس را پیش بینی فهرستی از تنگ به پایان می رسد برای این سال:

سالمندان: نیک فیشر (راه رفتن); مت لینچ (راه رفتن)

Juniors: Jared Poplawski بردی قرار راسل

رشته: Luke Stillwell, جیک پیترز (راه رفتن) CJ Schmaski (راه رفتن)

درست اول: Caleb Fauria لوئیس Passarello

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im