سابق کلرادو اسپرینگز شهرداری نامزدی که دستگیر شد و متهم به تلاش برای سرقت یک زن دیگر کودک صحبت در مورد ربودن یک کودک و بالا بردن نوزاد به عنوان خود را در پیام او رد و بدل شده با او دوست پسر سابق در Facebook با توجه به دستگیری استشهاد ظ توسط محققان در واشنگتن است.

ژولیت پارکر

در پیام آغاز شد که قبل از روز شکرگزاری ژولیت پارکر به او گفت که دوست پسر سابق که او را “ازدواج با او را در نقطه ای اگر او در بر داشت او یک دختر بچه در پنج هفته” با توجه به استشهاد منتشر شد به دنور پست توسط Pierce County (شستشو.) کلانتر در روز سه شنبه.

پارکر مورد بحث در نظر گرفتن یک کودک از یک فرد بی خانمان و گفت: ربودن یک کودک خواهد بود “آخرین چاره” با توجه به استشهاد. او پرسید: دوست پسر سابق اگر او می تواند او را برخی از گاما hydroxybutyrate یا GHB افسردگی اغلب به نام “تاریخ مواد مخدر تجاوز به عنف” به دلیل توانایی آن در مهار کسانی که آن را با توجه به استشهاد.

مقامات بر این باورند پارکر سعی به عمل می کنند که “last resort” طرح در اوایل ماه فوریه هنگامی که او رفت و به یکی دیگر از زن خانه در کبک بشویید. — نما به عنوان یک نوزاد عکاس — و دارو زن با آلوده نوعی کیک کوچک.

زنی که خوردند نوعی کیک کوچک بیمار شد بازم در داخل و خارج از آگاهی و آغوشش استفراق کند همچنان کودکش با توجه به استشهاد. پرسنل بیمارستان بعد به او گفت که او به نمایش گذاشته علائم مرتبط با GHB.

هنگامی که زن بیمار شد او لگد پارکر در خارج از خانه او و به نام 911.

هر دو پارکر و 16-year-old daughter شد متهم در ارتباط با Feb. 5 حادثه است. پارکر دختر که متهم از دادن نوعی کیک کوچک برای نوزاد و مادر گفت: در Facebook messages که پارکر “می خواهد یک نوزاد دختر بیشتر از هر چیزی که او می تواند تماس خود” و همچنین در مورد یک آدم ربایی با توجه به استشهاد.

پارکر ممکن است دارو بیش از یک مادر جدید, با توجه به استشهاد که گفت: چند نفر در Facebook به گفته قربانی در این مورد که آنها می خواهم احساس مبهم پارکر پس از بازدید از خانه خود را به گرفتن عکس از نوزادان خود را و گفت: آیتم های از دست رفته بودند از خانه های خود را پس از بازدیدکننده داشته است.

پارکر آگهی رایگان و شاخه های عکس در Facebook به صورت زنان بودند که حداقل 37 هفته باردار و یا با یک نوزاد بیش از یک هفته با توجه به استشهاد.

پارکر زد برای شهردار کلرادو اسپرینگز در سال 2019 از دست داده و به وقت شهردار جان Suthers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im