سابق چلسی و انگلستان دروازه بان پیتر Bonetti می میرد پس از نبرد طولانی با بیماری

سابق چلسی و انگلستان دروازه بان پیتر Bonetti درگذشت در سن 78 پس از یک نبرد طولانی با بیماری های لیگ برتر باشگاه اعلام کرد در روز یکشنبه.

“باشگاه فوتبال چلسی شدیدا متاثر اعلام عبور امروز از یکی از ما مسلم و تمام وقت, بازیکنان بزرگ, پیتر Bonetti,” این باشگاه در بیانیه ای گفت.

“دروازه بان سابق ما بوده است از یک بیماری طولانی مدت. همه در چلسی مایل به ارسال قلبی ما و عمیق ترین تسلیت به پیتر خانواده و دوستان.”

با نام مستعار “گربه”, Bonetti ساخته شده 729 حضور برای این باشگاه لندن در دو نانامی به بازی بین سال 1960 و سال 1979. Bonetti نگهداری بیش از 200 تمیز ورق برای این باشگاه بیش از دو دهه و او نیز هفت انگلستان ظاهر.

او بازگشت تا دروازه بان به گوردون بانک ها در تیم ملی است که موفق به کسب 1966 جام جهانی. اما او هرگز یک مسابقه در این مسابقات است.

او مقصر برای چهارم نهایی از دست دادن در سال 1970 جام جهانی هنگامی که انگلستان منجر 2-0 در نیمه دوم در نهایت از دست 3-2. او آمده بود به طرف پس از Bankspulled را به دلیل مسمومیت غذایی است.

پس از بازنشستگی او یک مربی دروازه بان با انگلستان, چلسی, نیوکاسل, فولهام و منچستر سیتی.

“افکار ما بیرون رفتن را به دوستان و خانواده از شهر سابق دروازه بان مربی پیتر Bonetti همراه با هر کس در @ChelseaFC زیر این خبر غم انگیز را از خود عبور” منچستر سیتی گفت: در یک صدای جیر جیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de