سابق Broncos QB Flacco “آغوش” نقش پشتیبان گیری با New York Jets

نیویورک — جو Flacco است برافراشتند لومباردی جام و سوپر جام MVP.

او شده است بالاترین پرداخت کارفرمایی در NFL و یکی از چهره یک حق رای دادن.

در حال حاضر با نیویورک جت Flacco صرفا 35 ساله پشتیبان آینده آسیب و وظیفه کمک به سام Darnold رسیدن به این نوع از موفقیت او لذت می برد در خود نرم افزار حرفه ای.

“من به طور کامل در آغوش آن” Flacco گفت: روز شنبه در یک تماس تصویری. “منظورم این است که من در حال حاضر, و من خوشحالم که در یک تیم فوتبال بازی در برخی از ظرفیت.”

این واقعیت در حال حاضر برای Flacco که امضا یک سال قرارداد به ارزش 1.5 میلیون دلار در هفته گذشته که شامل 3 میلیون دلار بیشتر ممکن است انگیزه. آن را نیز همراه با کمی عدم قطعیت برای Flacco.

او در یک تیم جدید در یک سیستم جدید هنوز دوره نقاهت بعد از عمل جراحی فتق دیسک گردن و ممکن است تا کنون را یک ضربه محکم و ناگهانی در یک بازی در این فصل است. که البته می تواند خبر خوبی برای Darnold و جت. برای Flacco هر چند او پیش بینی خود را به عقب در زیر مرکز به عنوان یک نویسنده.

شاید در این سال نیست. اما در سال به آمده است.

“آه که” Flacco گفت. “ما در حال صحبت کردن در مورد همه این چیزها است و نقش من برای کمک به این تیم است. اما بدیهی است که من هنوز هم باور دارم که من شروع کارفرمایی. و شما هرگز نمی دانید چه مدت سه سال پایین خط در حال رفتن به مانند نگاه. بنابراین من هنوز هم که اعتماد به نفس و من هنوز هم می خواهید برای به انجام این کار است.

“اما در این لحظه که من نقش است. نقش من این است که برای کمک به تیم بهتر و برای کمک به یک جوان کارفرمایی دیدن چیزهایی که به وضوح به عنوان امکان پذیر است و کمک به در طول سفر خود را به عنوان یک دیرین NFL quarterback.”

Flacco در تلاش است تا به سرعت در مربی آدم Gase را به جرم شرکت در این هفته در جلسات مجازی. او نمی خواهد با قرار دادن یک جدول زمانی در زمانی که او قادر خواهید بود به طور بالقوه اما احتمال وجود دارد, آن را نمی ممکن است آمده تا مدتی در سپتامبر.

او ترک است که به پزشکان ، Flacco فقط خوشحالم که دیگر فرصتی برای ادامه بازی خود را حرفه ای.

“گاهی اوقات آن را در تصمیم گیری خود را, اما بازی نمی شد هرگز هرگز یکی از گزینه های من,” Flacco گفت. “این یک تصمیم دشوار برای من به عمل جراحی و یا به عمل جراحی در یک مورد چون من فقط نیست که یک تن از نشانه ها به من گفتن ‘سلام شما نیاز به عمل جراحی است.’

“اما زمانی که آن را تبدیل به آشکار است که من احتمالا نمی خواهید به بازی فوتبال دوباره مگر اینکه من چیزی انجام می شود و یک تیم که در امضا من می تواند احساس راحت است که زمانی که من آماده به بیرون رفتن در این زمینه من رفتن به سالم ماندن حداقل از نظر این (گردن) منطقه آن را بسیار روشن است که این است آنچه که من تا به حال به انجام.”

Flacco خود را صرف NFL 11 فصل در بالتیمور که در آن زمان جت مدیر کل جو داگلاس بود دیده بانی در سال 2008 و تحت فشار قرار دادند برای کلاغ به پیش نویس او. آنها با 18 به طور کلی انتخاب کردن دلاور. در پنجمین فصل Flacco کمک کرده و منجر بالتیمور به یک سوپر باول پیروزی و پاداش داده شد با تبدیل شدن به بالاترین پرداخت کارفرمایی در NFL تاریخ در آن زمان با شش سال قرارداد به ارزش $120.6 میلیون.

صدمات را محدود Flacco به 17 بازی گذشته دو فصل است. بالتیمور منتقل شد و معامله او را به دنور در زمستان سال گذشته پاکسازی راه را برای Lamar جکسون را به کلاغ’ چهره جدید از حق رای دادن. Flacco اول شروع به هشت بازی برای Broncos اما مجروح گردن خود را در هفته 8 و از دست رفته بقیه فصل.

“من می دانم آنچه می خواهم آن را احساس نمی کند مثل این است که بخشی از یک تیم دلیل این که شما واقعا نمی توانید دست خود را در همه چیز” گفت: Flacco بود که با چشم پوشی دنور در ماه مارس با یک شکست خورد فیزیکی تعیین. “من فکر می کنم نقش من در حال حاضر شما قطعا می توانید یک کار خوب و اثر مثبت در تیم است.”

وجود داشته است برخی از سوالات در مورد Flacco تمایل به مربی بازیکنان جوان برجسته با نظرات خود در سال گذشته که او فکر نمی کنم در حال توسعه بازیکنان — rookie درو قفل ویژه — بخشی از کار خود را.

در هر دو بالتیمور و دنور, هر چند Flacco هنوز استارت با جوان QBs پشت سر او. در نیویورک او می رود و دانستن خود نقش اصلی است به عنوان یک تجربه پشتیبان گیری به Darnold که از دست رفته است و سه بازی در هر یک از دو فصل NFL.

این دو در واقع صحبت از طریق تلفن برای چند دقیقه قبل از Flacco تماس با خبرنگاران.

“من فکر نمی کنم وجود دارد هر گونه پشتیبان گیری در این لیگ که اصلا آرمان به یک شروع کارفرمایی,” Flacco گفت. “این فقط بخشی از کسب و کار. این بخشی از بودن در یک تیم و دانستن نقش خود را. و نقش ها را می توانید در اینجا وجود دارد. شما می تواند در تیم های مختلف از سال به سال. من به وضوح می دانم که در این نقطه است.

“اما در حال حاضر در این نقطه در زمان, من می دانم آنچه من نقش است و من خوشحالم که به انجام این کار است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>