سابق Aspen تاجر محکوم شد جمعه توسط یک, Arapahoe, داوران شهرستان در شش فقره جنایت مربوط به غیر قانونی, کشت ماری جوانا, حمل و نقل, آن را دولت و swindling سرمایه گذاران با توجه به دادستان.

اسکات پک, 41, در حال حاضر در کالیفرنیا ساکن شد و تحت تعقیب در ماه ژوئن 2017 به همراه 19 تن از متهمان دیگر, پس از تحقیقات آغاز شده است که در ماه اوت سال 2016 با توجه به دفتر دادستان منطقه انتشار اخبار.

تحت کلرادو جرایم سازمان یافته کنترل عمل بسته شد به جرم دو فقره اخاذی با تهدید و توطئه کلاس اول مواد مخدر جرم توطئه برای کشت ماری جوانا و دو فقره تقلب اوراق بهادار.

“Coloradans نیست تصویب اصلاحیه 64 برای تبدیل شدن به غرب وحشی علف هرز. با وجود این درک که ماری جوانا است که کاملا قانونی است و نه” دادستان منطقه جورج Brauchler گفت: در انتشار. “کلرادو ایجاد یک چارچوب قانونی است که ما در دفاع از شدت تعقیب آن از جمله غنی را انتخاب کنید که حرص و طمع بیش از قوانین ما.”

در آن زمان از کیفرخواست محققان غیر قانونی ماری جوانا عملیات در یک سایت در الیزابت با 845 گیاهان ماری جوانا وزن 2,535 پوند است. غیر قانونی ماری جوانا بود به ارزش بیش از 5 میلیون انتشار گفت.

این عملیات شناخته شده به عنوان “هماهنگی & سبز” به فروش می رسد هیچ قانونی ماری جوانا و پرداخت نمی کند هر ماری جوانا مالیات دادستان گفت. ماری جوانا از این عملیات که شامل سایت های دیگر توزیع شد به طور غیر قانونی به حداقل پنج متحده است.

“بسته در بالای دارو سازمانی نقش محوری در نظر گرفتن درآمد حاصل از بازار سیاه ماری جوانا و همچنین درخواست سرمایه گذاران به سرمایه گذاری از طریق جعلی اظهارات و وعده های خالی,” آزادی گفت.

بسته های مختلف و همکاران فریب خوردن سرمایه گذاران از میلیون ها دلار با توجه به دا ،

“این متهم فکر می کردم او می تواند در جلوگیری از محاکمه با داشتن زیردستان انجام کار کثیف. او فکر کرد که او سمت چپ بدون دنباله. او به آنها گفت, ” اگر چیزی اتفاق می افتد به شما من باید پول به استخدام وکلای مدافع. بنابراین هیچ یک از این می touch me’ ” گفت دارسی Kofol ارشد معاون دادستان منطقه که سعی کردم در این مورد. “او اشتباه بود. من سپاسگزار به هیئت منصفه برای دیدن حقیقت و نگه داشتن او را پاسخگو باشد.”

مواد مخدر جرم حمل اجباری حبس از 8 به 32 سال انتشار گفت. صدور حکم برای برنامه ریزی مارس 6.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de