سابق دانشکده افسری آکادمی نیروی هوایی محکوم به 5 سال زندان برای تجاوز به عنف

سابق نیروی هوایی ایالات متحده آکادمی دانشکده افسری محکوم شد در دنور دادگاه فدرال به مدت پنج سال در زندان پس از محکومیت تجاوز به یک زن دانشکده افسری, مقامات گفت.

ایالات متحده قاضی دادگاه منطقه Christine M. Arguello محکوم آلوارو پابلو Velarde, 20, از لیما, پرو, در روز سه شنبه در دو فقره از تشدید سوء استفاده جنسی و یک تعداد از سوء استفاده و تماس جنسی با توجه به, شنبه انتشار اخبار از ایالات متحده وکیل جیسون دونن ،

Valarde تجاوز به دانشجوی دانشکده افسری در اتاق خوابگاه خود را در Oct. 23, 2018, نادیده گرفتن چندین لطفا با قربانی برای جلوگیری از انتشار اخبار گفت.

قربانی دچار درد شدید و به دنبال توجه پزشکی. یک تجاوز جنسی بررسی نشان داد که او متحمل صدمات جسمی در طول تجاوز به عنف و یک آکادمی دکتر تشخیص داده شد و او با یک ضربه مغزی.

Velarde حذف شد از ثبت نام در آکادمی نیروی هوایی قبل از محاکمه.

“در این مثال یکی از خود ما بود که به شدت مورد تجاوز قرار گرفته توسط یک دانشجوی دانشکده افسری بود که یک مهمان از یک کشور خارجی است. این حمله خشونت آمیز انجام داده فوق العاده ای آسیب — هر دو به قربانی و همچنین به آکادمی نیروی هوایی خود را” دان گفت: در انتشار اخبار.

“من نیز افتخار این قربانی که شجاعانه پا به جلو و مطمئن ساخته شده او داستان گفته بود,” او گفت:. “ما مدیون او بدهی قدردانی برای آنچه که او انجام داده است برای عدالت و همچنین برای خدمات او ارائه خواهد شد در دفاع از ملت ما است.”

tinyurlis.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im