فراموش نکنید که این جوایز. هر کس می داند که ما واقعا در اینجا برای پارتی بعد از کنسرت


بیلی پورتر
عکس: فریز هریسون (گتی ایماژ)

واقعی صحبت کنید ؟ هیچ سایه—شاید فقط کمی—اما اگر ما تا به حال انتخاب بین بودن دعوت شده به اسکار و دعوت به افسانه ای غرور نمایشگاه اسکار پارتی بعد از کنسرت به خوبی…ما دیسکو-چرت زدن و دیدن خانواده پس از بهترین تصویر اعلام کرده است. و ظاهرا خیلی از هالیوود احساس می کند به همان شیوه از نقره فرش در شب های منحصر به فرد پس از رویداد بسیار سرگرم کننده تر از این رویداد به خودی خود.

آیا باور من نیست ؟ سعی کنید خود را سرکوب FOMO به عنوان شما نگاه سالانه پرتره گرفته شده توسط صنعت فیلم را سیاه و سفید نخبگان (shoutout به زمان عضو موسس Shonda Rhimes برای پوشیدن یک ارسی دوزی با “21” در ادای احترام به 21 میلیون دلار هم تا صندوق دفاع حقوقی مطرح شده است و پس از آن راه اندازی 60 روز پیش). آنیتا هیل و خاله Maxine در حال سرد شدن در (سمت چپ) کنار چرا…چرا که نه ؟ هالیوود (کنگره) سیاست باقی می ماند ممکن است کثیف AF اما روشن است که نور در انتهای تونل—و آن را یک سیاهنور!

تبلیغات

ما می دانیم که شما واقعا نیاز به شنیدن ما موم شاعرانه در مورد این پس بیایید به چیزهای خوب: این LEWKS. بله, وجود دارد برخی از randoms: مثل امینم مرلین منسون توضیح مطرح در این رویداد و مارتا استوارت به ما بیشتر سر پا, از ما تا کنون دیده ام خود را ورزش. همچنین ما نمی دانیم که آنچه در پری دریایی-پاستا جهنم در جریان است با سوپر Joan Smalls’ لباس زیر. با این وجود ما لذت ببرید سالانه تصاویر به صورت خودکار خود را دریافت و چشم انداز هیئت مدیره poppin’ زیرا اگر عشق مو‘s متی گیلاس می توانید برنده جایزه اسکار از Kickstarter و خود ما Tonja Stidhum می تواند آشکار دعوت به جوهر سیاه و سفید زنان در هالیوود, صبحانه, ما می توانیم این کار را انجام!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im