ماموریت های خارجی, دیپلمات برای شرکت در ساعت مودی همبستگی تماس به خاموش کردن چراغ سوزاندن شمع, diya

چندین ماموریت خارجی نیز خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در نارندرا نخست وزیر تماس برای همبستگی با خاموش کردن چراغ و شمع در حال سوختن و ” دیا ” در خوابگاه خود را. دیپلمات خواهد شد پیوستن به بقیه از هند در نمایش قدرت همبستگی در زمان بیماری کروناویروس (COVID-19) بحران به عنوان بیماری همه گیر شیوع همچنان به گسترش مانند آتش سوزی در سراسر جهان است.

مودی به نام به حال برای خاموش کردن چراغ برای ده دقیقه در ساعت 9 امروز به عنوان یک علامت از همبستگی به مبارزه COVID-19 شیوع ویروس.

در منطقه جنوب آسیا به ماموریت خارجی از کشورهایی مانند افغانستان و نپال و بوتان و بنگلادش و مالدیو را تایید کرده اند که آنها را بخشی از سراسر کشور فراخوان برای همبستگی در برابر coronavirus تهدید.

نپال فرستاده Nilamber Acharya گفت: Zee رسانه “نپال و هند همه در همبستگی کامل در این مبارزه با COVID-19 همه گیر”.

“ما شرکت در سراسر کشور جمعی حل و فصل به شکست کروناویروس” بنگلادش فرستاده محمد عمران تکرار کرد.

افغانستان فرستاده Tahir Qadiry که بسیار شلوغ شده است که منجر به تخلیه اتباع افغانستان از هند نیز با شوق و ذوق پشتیبانی تماس بگیرید. او گفت: “من خواهد شد با خاموش کردن چراغ و روشنایی یک شمع در ساعت 9 امشب برای دو ساعت برای حمایت از نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید به نمایش گذاشتن همبستگی ما و ما تلاش های هماهنگ در مبارزه با کروناویروس همه گیر” و اضافه کرد “ما همه تعهد به پشتکار اجتماعی حفظ فاصله و گرفتن اقدامات احتیاطی مناسب.”

در خارج از منطقه جنوب آسیا, ماموریت و دیپلمات ها از ویتنام و ژاپن و استرالیا و اسرائیل و آلمان و تونس و مکزیک نیز تایید میکنند.

ایران Walter J. ویلانوا در پاسخ به Zee رسانه ها پرس و جو در این ماموریت مشارکت گفت: “انجام خواهد شد! تاکید مشترک ما تلاش برای دریافت از طریق این با هم!”

در یک صدای جیر جیر اسرائیل معاون رئیس ماموریت مایا Kadosh گفت:” من جمع آوری تمام دارندگان شمع و مکان آنها را از ویندوز من #9pm9minutes”

پیشتر در ماه مارس زمانی که نخست وزیر مودی به نام به حال برای ‘Janta حکومت نظامی” و تا به حال به دادگاه تجدید نظر به هر کس به حلقه زنگ ها و ظروف در ساعت 5 بعد از ظهر تمام ماموریت های خارجی و دیپلمات ها شرکت کرده بود که به عنوان خوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im