برای عشق به خدا: Rev. Al Sharpton خواستار رهبران مذهبی به عید پاک و مقدس هفته خدمات آفلاین


Illustration for article titled For the Love of God: Rev. Al Sharpton Urges Religious Leaders to Take Easter and Holy Week Services Offline

عکس: مونیکا Schipper (گتی ایماژ ملی مراقبت مشاوره جنبش)

با کلیساها و کشیشان آمدن در آتش هجوم پناهگاه در محل مقرر برای برگزاری مراسم مذهبی—دو شبان دستگیر شدند در هفته گذشته—رهبر جنبش حقوق مدنی Rev. Al Sharpton به نام سران این کشور در طول تاریخ سیاه و نهادهای مذهبی و دیگر رهبران مذهبی به توقف خدمات.

این است که معمولا زمان شلوغ سال برای کلیساها در سراسر کشور است. هفته دفاع مقدس نزدیک است, خاموش, عید پاک, در مارس 12. اما با این بیماری همه گیر کوروناویروس باعث پناهگاه در محل مقرر در سراسر کشور نگرانی هایی در مورد ایمنی خود را جماعت باید پیشرو رهبران کلیسا’ تصمیم گیری Sharpton گفت.

تبلیغات

در یک ویدئو کنفرانس چهار شنبه, Sharpton به خود جلب کرد یک خط بین نافرمانی مدنی و برخی از کشیشان’ اصرار بر هجوم بهداشت عمومی توصیه. او چرخ کرده بدون کلمات.

“من بازداشت شده اند بیش از سی بار برای حقوق مدنی و نافرمانی مدنی—دو بار برای نود روز و دیگری چهل و پنج روز به صورت ایستاده برای مردم مدنی و حقوق بشر” Sharpton گفت: با توجه به آزادی مطبوعات. “این رویداد جداگانه شامل رهبران از ایمان قرار دادن زندگی مردم در خطر است که یک ماده از مدنی یا حقوق بشر است و نه بیانیه ای از ایمان است. این خود aggrandizing بی پروا رفتار آن چوپان که خود را در معرض خطر گوسفند به جای سرب در گوسفند خود را.”

او با اشاره به Rev. رادنی Howard-براون از رودخانه در خلیج تمپا, فلوریدا., و کشیش تونی طلسم زندگی خیمه کلیسا در مرکز La. هر دو دستگیر شدند این هفته: Howard-براون با اتهام غیر قانونی مجمع و تخلف از بهداشت عمومی اورژانس سفارش در حالی که طلسم شده بود ضربه با شش فقره تخلف از قدرت دولت است.

به عنوان Atlanta Journal-Constitution , گزارش هوارد-براون برگزار شد دو خدمات در کلیسای او یکشنبه گذشته که هر دو درو صدها عبادت. املا برگزار شد مراسم تشییع جنازه آخر هفته گذشته که در آن بیش از 100 نفر از مردم گفته می شود در حضور.

تبلیغات

لوئیزیانا دستورالعمل منع تجمعات بیش از 50 نفر است. فرماندار فلوریدا ران DeSantis صادر stay-در-خانه برای ایالت فلوریدا است.

Howard-براون و طلسم هر دو آنها سفید به نظر می رسید به خود افتخار برای خود و نافرمانی.

تبلیغات

“این یک نگرانی” طلسم گفت: CBS وابسته WAFB در مورد کوروناویروس. “ویروس اعتقاد ما بر این است که با انگیزه های سیاسی. ما برگزاری مذهبی حقوق عزیز و ما در حال رفتن به جمع آوری مهم نیست که چه کسی می گوید.”

پس از صدور احضاریه برای او نافرمانی املا پاسخ داد: “هرگز بیشتر افتخار به آزار و اذیت برای ایمان مثل من ناجی” با توجه به لس آنجلس تایمز.

تبلیغات

“ما نه غیر ضروری سرویس” هوارد-براون گفت: در طول خلیج تمپا خدمات. “شما احتمالا رفتن به آلوده در برخی از مکان های دیگر در اینجا نیست.”

برای عشق از همه که خوب است و من جرات آن را می گویند) مقدس ما باید برای به دست آوردن یک چیز روشن است: “ضروری خدمات” نیست برخی از پماد شما نم نم در یک جمع و یا ایجاد جادویی که مردم مانع از آلوده شدن. البته هیچ قانون وجود دارد جلوگیری از کلیساها از سازماندهی و یا برگزاری خدمات خود را اختصاص داده شده — آنها فقط نیاز به آن مجالس آنلاین. بسیاری از خدمات ضروری نیز عامل با کارکنان کمتر به منظور تطبیق محلی و دولت مقرر در چگونه بسیاری از مردم می توانند جمع آوری در یک مکان.

تبلیغات

به عنوان دیگر جماعت باید تنظیم شود—زنده جریان موعظه و یا ارسال آنها را بر روی یوتیوب—آن را ممکن است واجب بودن رهبران مانند Howard-براون و طلسم هر دو آنها منجر زیادی جماعت است که می خواهند برای پول به ایمنی از گله های خود را بیش غرور خود را.

که البته نیاز به ضربه زدن به بیشتر حس معنوی مسئولیت به جای استفاده از خود صالح جامه از “مسیح موعود” به عنوان یک سپر. اگر تنها وجود دارد برخی از کتاب پر از مثلها و زمان فرسوده حکمت که گفت: شما چگونه به انجام این کار است.

تبلیغات

Rev. Sharpton و شبکه اقدام ملی رئیس هیئت مدیره کشیش W. Franklyn ریچاردسون برنامه به ادامه برگزاری یک سری از تماس های خود ادامه خواهد داد برای تضعیف کلیساها از رعایت پالم یکشنبه و هفته دفاع مقدس خدمات در فرد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im