برای Lakewood, پرستار, مبارزه با کروناویروس است که بخشی از ماموریت شخصی به “دیدار با مردم که آنها آسیب پذیر هستند”

جسیکا سرخ کرده وبرشته Mossbrucker می توانید به یاد داشته باشید لحظه ای که او تصمیم گرفت برای تبدیل شدن به یک پرستار است.

او یک نوجوان بود و پدر بزرگ او تا به حال فقط گذشت در واحد مراقبت های ویژه از خوب سامری بیمارستان در لافایت هنگامی که یک پرستار آمد و او را در آغوش گرفت.

“وای پرستاران واقعا سرد” 27 ساله طلایی بومی فکر می کردم در این لحظه.

بی رحمانه طنز برای Mossbrucker یک پرستار ICU در بیمارستان سنت آنتونی در لیکوود است او در حال حاضر ارائه نمی دهد که همان حمایت عاطفی به خانواده بيماران. واقعیت تلخ COVID-19 نمی خواهد اجازه می دهد برای آن است.

کسانی که مبتلا به این ویروس را در انزوا — قرنطینه به منظور اطمینان از آنها نمی گسترش آن به دیگران است. که برگ پرستاران مانند Mossbrucker به چه راحتی می توانید آنها را به عنوان عزیزان برقراری ارتباط از راه دور.

“این بسیار دشوار است احساسی” Mossbrucker گفت: “از آنجا که من نمی توانم نگاه یک عضو خانواده در چشم و به آنها توضیح دهید که چه خبر است. … سخت است وقتی که من صحبت کردن به کسی که در گوشی به سراسر چقدر من مراقبت از خود را عضو خانواده است.”

شفقت شده است یک بخش مرکزی از Mossbrucker زندگی خوبی قبل از او یک پرستار است.

تابستان پس از فارغ التحصیلی از اروادا غرب دبيرستان در سال 2010 و پس از 18 سال آغاز کرده است در اولین پنج ماموریت سفر به Mathare های فقیرنشین خارج نایروبی, کنیا. کار با یک سازمان غیر انتفاعی به نام الهام مرکز او پرورش روابط با فرزندان و دیگران زندگی در محله های فقیرنشین در حالی که همچنین شرکت در پروژه های جامعه برای کمک به بهبود شرایط است. آن را یک تجربه Mossbrucker گفت نهفته است بقیه عمر خود را و او همراه با او در حال حاضر او به عنوان خدمت در دولت است.

پنج سال پس از آخرین ماموریت سفر و پس از او فارغ التحصیل از دانشگاه کلرادو مسا اتصال خود را به کنیا همچنان به عنوان یک بانی خیر برای او دارای یک نام — غیر انتفاعی عمل قلب اتصال کلیسا در تقاطع بزرگ است که کمک می کند جوان روسپی در نایروبی فرار است که زندگی و بازگشت به مدرسه.

“(رفتن به کنیا) ساخته شده من دلسوز تر برای انسان و به طور کلی” Mossbrucker گفت. “این شکل پرستاری من چرا که من احساس می کنم من درک می کنم اگر کسی از یک کشور دیگر و یا فقط یک زندگی متفاوت تر از من, من احساس می کنم مثل من می تواند همدردی با آنها خیلی بهتر است. … چشم من باز شد به مردم چگونه زندگی می کنند و که من می توانید با اتصال آنها حتی اگر ما زندگی می کنند متفاوت است.”

به عنوان سخت به عنوان آن می شده اند به درک فقط یک ماه پیش که این ارتباطات تبدیل شده اند به طور فزاینده ای ناچیز به عنوان Mossbrucker و همکاران او در سنت آنتونی ICU مقابله با کروناویروس.

این COVID بیماران او برخورد می بدحال از بیمار — کسانی که نیاز به هواکش و در حدود ساعت مراقبت. شرایط خود را به موضوع تغییر در یک لحظه متوجه. و زمانی که آنها انجام Mossbrucker می توانید آدرس آن را تنها پس از او را به دقت تحت پوشش خودش در تجهیزات حفاظت شخصی.

این چالش نه فقط مبارزه با نسبتا ناشناخته ویروس اما آن را انجام می دهند در یک محیط که در آن او نیز باید hypervigilant در مورد حفاظت از خودش و کسانی که او می آید در تماس با, از جمله خانواده خود را.

“این چیزی است که به من می دهد اضطراب شدید چون من نفرت را به آوردن آن به خانه به خانواده” گفت: Mossbrucker است که با سه stepchildren. “این بزرگترین نگرانی من.

“بنابراین من را به تمام اقدامات مورد نیاز به سعی کنید به آن را در خانه پس از یک تغییر. من مطمئن شوید که من تغییر لباس و تغییر کفش من (قبل از ترک بیمارستان). من فورا در حمام (در صفحه اصلی). من سعی کنید به نگه داشتن من فاصله اما آن را کمی سخت با بچه ها.”

هنوز هم سخت تر زمانی که او به طور منظم در طول روز به مراقبت و خدمات Mossbrucker را 57 ساله مادر است که جداسازی در اروادا صفحه اصلی.

Mossbrucker و همسرش الکس باید بخواهند صفحاتی دوباره مرتب برنامه های خود را به طوری که کسی در خانه را می توان با Keely, 9; سام 7; و الیزابت 3. این کمک می کند که او با این نسخهها کار در شیفت شب (6:45 بعد از ظهر تا 7:30 صبح) سه بار در هفته. اما مانند هر کس دیگری این روزها هیچ چیز آسان می آید.

که تکاپوی تلاش است طبیعی جدید برای Mossbrucker که کار خودش را می یابد در کنار پرستاران کشیده و دور از وظایف خود را به طور منظم برای دیدار با خواسته های رو به رشد از COVID بحران است. این که آیا آن را پرستاران مراقبت ويژه مانند خودش PACU پرستاران تعیین شده پرستاران قلب یا حرفه ای پزشکی از دیگر مناطق از تروما بیمارستان همه آنها را با هم به مراقبت از این بیماران.

“آنچه مرا تحت تاثیر قرار ترین است که آنها انجام می دهند آن را با چنین سهولت و این که چگونه من می دانم که من باید بهترین استعداد در تیم من گفت:” جنی چوی Mossbrucker مدیر که نظارت یک استخر از 90 پرستاران در سنت آنتونی. “ما مردم مایل به کمک در هر بخش آن است که آیا در آینده برای کمک به با لوازم, فقط هر چیزی که هر کسی می تواند انجام دهد. آن شده است یک تیم کامل رویکرد تا آنجا که این بیماران مراقبت گرفته شده است. این است که ما هنجار بنابراین ما تا به حال برای رسیدن به دریافت کمک های اضافی.”

که البته شامل Mossbrucker که فقط در او پنجمین سال در حرفه خودش را مرور آنچه ممکن است در نهایت به بزرگترین بحران بهداشتی از زندگی حرفه ای خود را.

آن نه ممکن است آنچه او پیش بینی بیش از یک دهه پیش وقتی که پرستار خوب سامری در آغوش او در میان غم و اندوه از دست دادن پدر بزرگ او. اما آن چه او برای امضا.

“مراقبت از مردم به طور کلی و با استفاده از مهارت های تفکر انتقادی و برای دیدار با مردم که آنها آسیب پذیر هستند در زندگی… این چیزی است که من می خواستم به انجام,” او گفت:.

“من می دانستم که آن رفتن به لحظات ترسناک. من هرگز فکر نمی کردم یک بیماری همه گیر اما من می دانستم که من می تواند در معرض چیزهایی ترسناک. من لزوما مانند یک قهرمان احساس من فقط احساس می کنم مثل یک کسی که از انجام کار من است.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de