فلوریدا گزارش بزرگترین, تک-روز افزایش COVID-19 موارد

ST. پترزبورگ فلوریدا. — فلوریدا روز یکشنبه گزارش داد بزرگترین واحد در روز افزایش مثبت coronavirus موارد در هر کشور یک نفر از زمان شروع این بیماری همه گیر.

با توجه به وزارت امور خارجه, وزارت بهداشت, آمار 15,299 مردم آزمایش مثبت برای کل 269,811 موارد است.

کالیفرنیا تا به حال رکورد قبلی روزانه موارد مثبت — 11,694 چهار روز پیش. نیویورک 11,571 در 15 آوریل.

شماره آمده در پایان یک گریم, رکورد شکستن هفته در فلوریدا, با 514 مرگ و میر. در یکشنبه, 45 بیشتر مرگ و میر گزارش شده است.

در طول ماه مه و ژوئن به دولت بازگشایی شد بسیاری از اقتصاد خود را با برخی از محدودیت.

تست افزایش یافته است اما درصد مردم آزمایش مثبت افزایش یافته است و حتی بیشتر به طور چشمگیری. یک ماه پیش کمتر از 5% از آزمایشات آمد تا مثبت روزانه به طور متوسط. در طول هفته گذشته به طور متوسط روزانه بیش از 19 درصد است.

به دلیل افزایش موارد مثبت رای پزشکان پیش بینی کرده اند که افزایش در مرگ و میر گفت: میزان مرگ و میر معمولا افزایش دو تا چهار هفته بعد از آن به عنوان برخی از کسانی که آلوده دریافت مریض تر و در نهایت می میرند. سلامت کارشناسان نگران هستند که مردم در حال جمع آوری در جمعیت و ابراز نگرانی کرده اند که کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه این حزب نامزدی برای ریاست جمهوری و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار خواهد شد در جکسون در ماه اوت است.

روز شنبه, سحر و جادو پادشاهی و پادشاهی حیوانات بازگشایی در والت دیزنی جهانی در اورلاندو مربوط به کارشناسان بهداشت که اصرار مردم برای جمع آوری در گروه های. مهمانان در این پارک گفت که مردم با پوشیدن ماسک و اجتماعی فاصله و ویدئوها نشان داد نزدیک به خالی پارک.

فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت که حتی با افزایش نرخ, او هنوز هم می خواهد به بازگشایی مدارس به عنوان برنامه ریزی شده در ماه آینده گفت: کودکان ثابت نشده به بردار برای این بیماری در ایالات متحده و کشورهای که در آن دانشگاه ها باز هستند. او گفت: در حالی که هر شهرستان را به آمده تا با روش بسته به محلی عفونت نرخ باز شدن مدارس را تشدید کند دستیابی فاصله بین بالا و پایین نمایشی دانش آموزان است.

“ما می دانیم وجود دارد بزرگ هزینه برای ارائه در دسترس بودن در فرد تحصیل,” او گفت:. “خطر ابتلا به کورونا خوشبختانه برای دانش آموزان فوق العاده کم است.”

Join our Facebook گروه برای آخرین به روز رسانی در coronavirus در کلرادو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de