فلوریدا افسر بازداشت 6 ساله برای پرتاب یک اوقات تلخی گرفتار در Bodycam لاف زدن در مورد بازداشت: ‘در حال حاضر او را شکسته و رکورد’


تصویر: اورلاندو سنتینل

داستان گفته شده توسط پلیس دوربین های بدن است و حتی بدتر از آنچه در ابتدا گزارش شده در سال گذشته زمانی که مدرسه افسر منابع دنیس ترنر اخراج شد برای دستگیری 6 ساله Kaia Rolle برای پرتاب یک اوقات تلخی در اورنج کانتی فلوریدا., منشور مدرسه.

این ویدئو به اشتراک گذاشته شده توسط Kaia خانواده با اورلاندو سنتینل در دوشنبه شب آغاز می شود با دختر جوان نشسته بی سر و صدا در یک اتاق با یک مدرسه کارمند گوش دادن به یک داستان به عنوان خوانده شده به او. کارمند لکه بینی دو افسر در راهرو و سپس فرودگاه بین المللی کابل می گوید که او را به رفتن با مردان است.

تبلیغات

“چه کسانی هستند ؟” او می پرسد: لکه بینی روابط فایل های فشرده در این افسر ،

“آنها برای شما” یکی دیگر از افسر پاسخ داد: قبل از چفت و بست آنها را بر روی مچ دست او.

به عنوان به زودی به عنوان او بسر برده, فرودگاه بین المللی کابل آغاز می شود ندبه, “به من کمک کند!”

“لطفا اجازه دهید من به” او gasps بین گریه می کند. “من نمی خواهم برای رفتن در ماشین پلیس.”

تبلیغات

کارکنان در Lucious و اما نیکسون آکادمی ابراز نگرانی کرد به افسر ترنر پس از Kaia شد marshaled به ماشین.

“محدودیت آنها لازم است ؟” یک کارمند پرسید که دیگران برگزار شد دست خود را به چهره خود را در ناباوری.

تبلیغات

“بله” ترنر گفت: “اگر او بزرگتر او پوشیده شده اند به طور منظم دستبند.”

بعد ترنر bragged در مورد تعداد زیادی از مردم او را دستگیر کرده در حرفه خود6,000 مردم از جمله کودکان به عنوان جوان به عنوان 7, او گفت:. هنگامی که یکی از کارکنان اشاره کرد Kaia بود 6 سال ترنر پاسخ داد: “در حال حاضر او را شکسته و رکورد.”

تبلیغات

دستگیری عناوین ساخته شده و منجر به ترنر اخراج هنگامی که آن را برای اولین بار رخ داده است در ماه سپتامبر سال 2019. فرودگاه بین المللی کابل شد شارژ با باتری برای لگد زدن و مشت زدن سه مدرسه و کارکنان آن روز—یک نتیجه از بودن خسته از آپنه خواب بیماری مادر بزرگ او Meralyn کرکلند گفت: در آن زمان.

تبلیغات

کرکلند شده است صریح در مورد دستگیری—این دومین بار است که بعد افسر ترنر بازداشت یک کودک (او همچنین اقدام به دستگیری 6 سال در همان مدرسه اما کارکنان مانع دستگیری از حال تکمیل—جزئیات است که بازداشت شده اند ساخته شده).

حتی برای Kirkland, این ویدئو نشان داد جزئیات جدید که بازگشایی زخم اولیه بازداشت.

تبلیغات

“من می دانستم که آنچه که آنها انجام داد اشتباه بود اما من می دانستم که هرگز او التماس برای کمک به” کرکلند گفت: نگهبان دوشنبه شب. “من به تماشای او را شکستن.”

پس ترنر دستگیری آن اتفاق افتاده روز پس از فرودگاه بین المللی کابل بازداشت شد و تحت پوشش رسانه ها در سراسر کشور اطلاعات بیشتر در مورد افسر 23 سال کار حرفه ای با اورلاندو اداره پلیس فاش شد. به عنوان نگهبان گزارش ترنر منظم بود کمتر از هفت بار برای نقض بخش سیاست, از جمله مجروح شدن او 7 ساله پسر. سوابق نشان می دهد ترنر که بازنشسته شد در سال گذشته و مشغول به کار بود در OPD را رزرو واحد زمانی که او دستگیر فرودگاه بین المللی کابل نیز متهم به دهها و ارسال تهدید متون به همسر سابق خود.

تبلیغات

با به اشتراک گذاری فیلم, Kirkland امید مردم خواهد بود بسیج به تغییر قانون فلوریدا. در حالی که ترنر نقض بخش سیاست با دستگیری یک کودک زیر سن 12 بدون درخواست سرپرست اجازه هیچ واقعی حداقل سن از دستگیری برای دولت است. زیر فرودگاه بین المللی کابل بازداشت برخی از قانونگذاران هستند پیشنهاد می شود که تغییرمحرومیت تمام کودکان زیر سن 12 از دستگیر شدن.

او همچنین می خواهد به مدرسه بیشتر منابع افسران دریافت آموزش در مورد نحوه کار با کودکان خردسال است.

تبلیغات

صحبت های نگهبان در مورد تاثیر تماشای فیلم تا به حال در کرکلند درنگ در ترنر کلمات: “شما در حال بحث در مورد حادثه 6 و 7 ساله—و مباهات برای شما مناسب است؟,” او گفت:. “این بچه ها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>