62 ساله که مقامات در ماه دسامبر شناسایی به عنوان قاتل رادیو کارآموز 40 سال پیش در هیقلندس رنچ التماس کرد گناه را به قتل درجه اول در روز جمعه در شهرستان داگلاس دادگاه.

کورتیس جیمز کلنتن دستگیر شد و در ماه دسامبر در ارتباط با 1980 سلاح سرد از 21 سال هلنه Pruszynski — یک مورد که ماند سرد در دهه های قبل از DNA در یک مخفیانه snagged لیوان آبجو منجر به دستیابی به موفقیت سال گذشته است. مورد آخرین موفقیت در این زمینه رو به رشد استفاده از ابزار ژنتیکی برای حل چندین دهه جنایات.

کلنتن است به محکوم مارس 10.

کارآگاهان همچنین با استفاده از DNA از مایع منی جمع آوری شده در صحنه اتصال کلنتن به جرم و جنایت آنلاین با استفاده از پایگاه داده های شجره نامه و کمک از شرکت های خصوصی.

Pruszynski یک کالج, ارشد, از, ماساچوست, کارآموزی در KHOW رادیو در دنور تنها شده بود در این دولت چند هفته هنگامی که او کشته شد.

او نمی آمد خانه Jan. 16, 1980. بدن او کشف شد ریخته در یک زمینه روز بعد با نه زخم چاقو در پشت او و شواهد که به او تجاوز شده بارها و بارها.

مورد flummoxed محققان برای چندین دهه تا DNA دستیابی به موفقیت. در اطراف شکرگزاری سال گذشته کارآگاهان به دنبال کلنتن به فلوریدا بار مخفیانه ربودن خود را خالی لیوان آبجو به جمع آوری DNA خود را.

DNA همسان نمونه گرفته شده از صحنه جرم.

“به دلیل بی امان و برجسته تلاش Douglas County Sheriff و ایالات اطلاعات اتصال قطعنامه وحشتناک تجاوز جنسی و قتل در یک متروک بخشی از شهرستان ما از چهار دهه پیش به پایان رسید ظرف مدت 15 دقیقه در داخل یک دادگاه صبح امروز” جورج Brauchler, 18 منطقه قضایی دادستان منطقه گفت: در انتشار اخبار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de