فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis است Dumb AF ادعا Coronavirus کشته نشده کسی زیر 25


Illustration for article titled Florida Gov. Ron DeSantis Is Dumb AF, Claims Coronavirus Hasn’t Killed Anyone Under 25

عکس: AL دیاز (گتی ایماژ)

من می دانم که آنچه که من در مورد به نوع ممکن است کفر آمیز—من پناه-در-محل را با یک کودک نو پا است که می تواند به توقف در حال تماشای یک ویدئو از درخت گردوی امریکایی Dickory بارانداز, بنابراین من می تواند توهم—اما Ron DeSantis ممکن است اشتباهترین در آمریکا که ندارد نام “مغلوب ساختن پیشی جستن.”

تبلیغات

در روز پنج شنبه این “فلوریدا مرد” spouted که coronavirus کشته نشده کسی زیر 25 در حالی که ساخت یک استدلال برای بازگشایی مدارس در دولت خود را.

“خاص این بیماری همه گیر است که در آن, من فکر نمی کنم در سراسر کشور شده است وجود دارد یک مرگ و میر زیر 25. به هر دلیل آن را فقط به نظر نمی رسد به تهدید شما می دانید بچه ها” DeSantis گفت: در یک مربیان’ جلسه به بحث در مورد آموزش از راه دور, سی ان ان گزارش.

“و ما از دست دادن در فلوریدا بین پنج تا 10 کودکان و نوجوانان یک سال برای آنفولانزا. این یکی به هر دلیل بسیار خطرناک تر اگر شما در حال 65 و به علاوه از آنفولانزا بدون شک در مورد آن اگر شما جوانتر از آن فقط تا به حال یک اثر است. به طوری که باید عامل به ما چگونه در حال مشاهده این.”

“من فکر می کنم داده شده است که 100% سازگار” او ادامه داد. “من دیده ام هر گونه انحراف در آن است.”

تبلیغات

اجازه دهید من فقط تماس بگیرید تا دوست من BB برای دیدن اگر او می تواند مسئولیت رسیدگی به فلوریدا از آنجا که من نمی توانم.

تبلیغات

ظاهرا DeSantis شنیده نشده از این چیزی به نام اینترنت و آن را تقصیر او نیست; به عنوان یک دارایی آمریکا فلوریدا بسیار شبیه به پورتوریکو دریافت نکرده بودجه…

سردبیر Genetta Adams: Stephen فلوریدا ایالتی است.

من: چی ؟

Adams: این یک حالت کامل

من: ¡Viva la Florida!

تا به حال فرماندار “ایالت” فلوریدا بررسی CDC سایتاو آموخته است که چهار نفر بین سنین 15 و 24 فوت کرده اند و “یک نفر بین سنین یک و چهار فوت کرده اند. سی ان ان نیز گزارش داد در مرگ یک نوزاد در کانکتیکات در مارس 1 و نوزاد در ایلینوی ماه گذشته که مرگ در حال بررسي است که احتمالا ناشی از ویروس است.”

تبلیغات

در حالی که مرگ و میر افراد زیر 24 نیست متناوب فرماندار ممکن است بخواهید به یاد داشته باشید که افراد جوان می تواند ویروس و آلوده کردن افراد مسن و هر کسی با شرایط اساسی معروف ترین گروه های آسیب پذیر.

سی ان ان رسیده به دفتر فرماندار, اما هنوز نمی شنیده برگشت و در عین حال به دلیل تلاش برای اتصال با فلوریدا دشوار است با توجه به آن دور جزیره در سواحل…

تبلیغات

Genetta Adams: فلوریدا است که هنوز هم یک دولت است.

من: ¡Viva la revolución!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im