عملیات پرواز در فرودگاه بمبئی به حالت تعلیق تا 7 بعد از ظهر به عنوان شدید و طوفان بهداشت حرفه ای ‘Nisarga’ عبور Alibagh

عملیات پرواز در فرودگاه بمبئی بسته باقی می ماند تا 7 بعد از ظهر روز چهارشنبه به عنوان پیشگیری گام به علت طوفان بهداشت حرفه ای Nisarga که محصل در نزدیکی Alibagh در بعد از ظهر با وزش باد با سرعت 100-110 kmph gusting به 120 kmph.

بمبئی بین المللی با مسئولیت محدود (MIAL) گفت: این تصمیم به طور موقت به حالت تعلیق پرواز خدمات در Chhatrapati Shivaji Maharaj فرودگاه بین المللی (CSMIA) گرفته شد و در مشورت با مقامات فرودگاه از هند (AAI)

“با توجه به قوی crosswinds آن تصمیم گرفته شده است که هیچ ورود و خروج برگزار خواهد شد بین 2.30 ساعت و 7 بعد از ظهر” MIAL در بیانیه ای گفت.

در مجموع 19 پروازهای برنامه ریزی شده بود در روز چهارشنبه که شامل 11 خروج و هشت ورود به این عمل توسط پنج شرکت هواپیمایی — هوایی هند, نیلی, SpiceJet, GoAir و ایران در هند است.

زودتر شدید طوفان بهداشت حرفه ای ‘Nisarga’ بیش از Eastcentral دریای عرب منتقل northeastwards با سرعت حدود 23 kmph در گذشته ساعت 06 عبور ماهاراشترا, ساحل, نزديک به جنوب Alibagh با حداکثر پایدار باد با سرعت 100-110 kmph gusting به 120 kmph بین ساعت 12:30 و 2:30 بعد از ظهر, هند هواشناسی اداره گفت.

از 2:30 ساعت در آن دراز محور بیش ساحلی, Maharashtra, نزدیک به شرق-جنوب شرقی Alibagh و 75 کیلومتری جنوب شرقی بمبئی و 65 کیلومتری غرب پونا.

آن را بسیار به احتمال زیاد به حرکت northeastwards و تضعیف به تدریج به یک سیکلون طوفان در بعد 06 ساعت ملاقات اداره گفت.

این سیستم است که به طور مداوم ردیابی توسط داپلر آب و هوا رادار (DWRs) در بمبئی.

IMD گفت: وزش باد با سرعت رسیدن به 90-100 kmph gusting به 110 kmph است غالب بیش از Eastcentral دریای عرب همراه و خاموش شمال ماهاراشترا ساحل (Raigad بمبئی و مجاور تانه), 60-80 kmph gusting به 90 kmph همراه و خاموش رتنگیری, Sindhudurg, پلقر و مناطق باقی مانده از خان. وزش باد وزش سرعت رسیدن به 60-70 kmph gusting به 80 kmph به احتمال زیاد همراه و خاموش ولسد, Navsari منطقه گجرات دامان, Dadra and Nagar Haveli و همراه و خاموش شمال دریای عرب سورت و بهروچ مناطق جنوب گجرات در ساعت 03 و به تدریج کاهش می دهد پس از آن.

وزش توفانی با سرعت رسیدن به 50-60 kmph gusting به 70 kmph است به احتمال زیاد برای غلبه بر شمال دریای عرب همراه و خاموش مانده مناطق جنوب گجرات ساحل در ساعت 03 و به تدریج کاهش می دهد پس از آن.

وزش توفانی با سرعت رسیدن به 50-60 kmph gusting به 70 kmph است به احتمال زیاد برای غلبه بر eastcentral دریای عرب همراه و خاموش کردن کارناتاکا-گوا سواحل در آینده 06 دقیقه و به تدریج کاهش می دهد پس از آن.

IMD هشدار داد از نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با سنگین را بسیار سنگین می افتد در چند مکان و بسیار سنگین می افتد در مکان های جدا شده بیش از شمالی مسکونی (بمبئی پلقر قهوهای مایل به زرد, Raigad منطقه) و شمال Madhya ماهاراشترا در طول 24 ساعت آینده.

نور متوسط بارندگی نیز انتظار می رود در بسیاری از مکان های با سنگین را بسیار سنگین می افتد در مکان های جدا شده بیش جنوب مسکونی ( رتنگیری و Sindhudurg منطقه) و گوا و جنوب منطقه گجرات (ولسد, Navsari, Dang, دامان, Dadra and Nagar Haveli و Surat منطقه) در طول 24 ساعت آینده.

نور متوسط بارندگی در اکثر نقاط با آبشار سنگین در مکان های جدا شده است به احتمال زیاد بیش از غرب Madhya Pradesh و Vidarbha طی 24 ساعت آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>