پرچم ممنوعیت خرید اینترنتی: در حال حاضر می آید بخشی از مشکل برای نسکار

نسکار تصمیم به ممنوعیت مؤتلفه پرچم از آن مسابقات و سالن های برداشت سرفصل ها و ستاره مانند ریس ویترسپون بازیگر و پرستاران نیواورلئان در حال اجرا پشت آلوین Kamara شد و سریع به ستایش سهام ماشین سری برای رهایی خود از یک نماد طولانی همراه با برده داری و نژاد پرستی.

در حال حاضر می آید بخشی از مشکل.

در یک ماده از روز نسکار مواجه خواهد شد با دلهره آور سوال: نحوه اعمال ممنوعیت در آن پهن, داد و بیداد کن آهنگ هنگامی که طرفداران مجاز در کمپ شروع به راه اندازی خود را rv ها برای مسابقه تعطیلات آخر هفته ؟ حدود 1000 نفر از اعضای ارتش اجازه خواهد داشت به نژاد روز یکشنبه در نزدیکی میامی و تبدیل شدن به اولین طرفداران در نسکار رویداد پس از همه گیر تعطیل ورزشی در ماه مارس است.

اجرای سوال بسیار بیشتر احتمال دارد به یک مشکل زمانی که این سری دارای نژادها ژوئن 20-21 در, Talladega, آلاباما جایی که تا 5 ، 000 طرفداران در انتظار اجازه داده می شود در. پرچم یک دید مشترک در superspeedway در قلب نسکار جنوبی پایه.

“این قطعا یک چالش است. ما سعی خواهیم کرد به انجام آن راه حق” نسکار معاون اجرایی رئیس جمهور استیو o’donnell گفت SiriusXM در روز پنج شنبه. “ما پیش از آن که ما امروز در اجازه دادن به مردم می دانند که” هی همه ما در مورد غرور همه ما در مورد آمریکا پرواز خود را از ایالات متحده, پرچم, پرواز درایور های خود پرچم بالا آمده و در این مسیر است.’ اما اگر ما می بینیم چیزی نمایش داده شده در آهنگ ما در حال رفتن به واکنش نشان می دهند و ما خواهد شد. جزئیات بیشتر آمده است اما من مطمئن هستم که من و شما انجام خواهیم داد که در یک راه هوشمند.”

رانندگان شد و سریع به اعتباری بابا والاس نسکار تنهاست سیاه راننده برای هل دادن نسکار به تصویب رسید. سال از مطبوعات بد و wringing دست بر سرنوشت پرچم تبخیر ظرف 48 ساعت پس از والاس علنا محکوم یادگار از مسابقه خوب ol’ پسر ریشه.

“من دیده ام بیش از حد بسیاری از نظرات و داستانهای زیادی از طرفداران که می آیند به یک مسابقه در سال گذشته و اولین چیزی که آنها می گویند “من دیده ام مؤتلفه پرچم پرواز و از آن ساخته شده من احساس ناراحت کننده'” والاس گفت: “امروز” نشان می دهد. “ما نباید کسی احساس ناراحت کننده است.”

والاس به پایان رسید 11th در Martinsville چهارشنبه شب ساعت پس از ممنوعیت اعلام شد, رانندگی یک زندگی توجه به رنگ و طرح با “شفقت و عشق و درک” مزین در هود.

“این واقعا سرد بود برای دیدن آنچه که بابا بود قادر به انجام” 2018 قهرمان نسکار جوی afton wagner گفت. “او باید با افتخار از حرکت او ساخته شده برای آفریقایی-آمریکایی در جامعه ورزشی ما. او همیشه فقط با بودن در اینجا, اما زمانی که شما نگاه در دیدگاه او در سی ان ان روز دیگر و پس از آن نسکار به طور کامل به آن پاسخ داد. تجلیل به نسکار. تجلیل به بابا برای آوردن آن و با استفاده از پلت فرم خود را برای چیزی خوب است.”

وجود دارد, البته, طرفداران خشمگین در تصمیم گیری زوزه در رسانه های اجتماعی که حقوق خود هستند که زیر پا گذاشته شده است و آنها همچنان به موج ستاره ها و میله های زندان است. نسکار کلاه هنرمند Jason پرتو که رنگ طرح برای Jimmie Johnson, Kyle Busch و دیگر رانندگان ستاره توییتی که او را پشتیبانی نمی کند “پاک کردن تنها عناصر خاص از تاریخ” لطفا یک مخاطبان خاص.

والاس پاره پاره پرتو در رسانه های اجتماعی به tweeting: “شما روشن ساخته است که در آن شما ایستاده در امروز مهم است. تمام احترام از دست رفته برای تو dawg.”

جانسون هفت بار قهرمان نسکار نیز قطع روابط با BEAMdesigns.

“با توجه به پست های اخیر در رسانه های اجتماعی تصمیم گرفته اند برای پایان دادن به رابطه من با پرتو طرح” جانسون توییتی.

برای هفته نسکار شده است تنها زندگی می کنند ایالات متحده ورزشی در تلویزیون یک رأی هستند تا یک تیک در این غیر معمول ترین از فصل. طریق اول 11 مسابقه جام سری مسابقه در فاکس/FS1 است که به طور متوسط یک 2.38 سهم تا 1 درصد بیش از سال گذشته به طور متوسط از 2.35 خارج از 44 بازار به طور متوسط.

و در حال حاضر می آید تبلیغات در اطراف پرچم ممنوعیت.

“تا آنجا که به اپتیک نسکار ندارد انتخاب” نسکار مورخ دن پیرس گفت. “من این را تحسین رانندگان به صورت ایستاده. اما بدبینانه فرد در, به ویژه هنگامی که شما در حال برخورد با نسکار است که آیا آنها خوب از حامیان مالی خود را جلوتر از زمان و یا از NASCAR? شما باید به آنها اعتبار برای ساخت یک پایه است که لزوما محبوب با بخش قابل توجهی از پایه فن خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de