پنج ستاره جذب آنتونیو الفانو دیگر با مس علاقمندان تیم فوتبال

آنتونیو الفانو کوتاه زمان به عنوان یک کلرادو بوفالو به پایان رسیده است.

سابق پنج ستاره جذب که انتقال از آلاباما زمستان سال گذشته الفانو است و دیگر در مدرسه ثبت نام کرده و به همین دلیل است که یک بخشی از تیم فوتبال مس تایید به Buffzone در روز جمعه.

الفانو یک 6-پا-5, 280 پوند دفاعی lineman ثبت نام در مس در ماه ژانویه, استخدام تخته سنگ توسط سرمربی سابق مل تاکر. در اوایل ماه مارس سرمربی جدید کارل Dorrell گفت Buffzone که الفانو معلق شده بود به طور نامحدود برای یک تخلف برای تیم قوانین. در حال حاضر او دیگر در این فهرست هستند.

الفانو که بزرگ شد در نیوجرسی رفت و به سه روش متفاوت دبیرستان, بازی دو سال در برگن کاتولیک سال سوم خود را در راوی دبیرستان و سال آخر خود را در کلنیا دبیرستان.

در 2019 استخدام, کلاس الفانو شد یک بار در تاریخ این کشور ردیف 1 چشم انداز 247Sports.com و او امضا, با, آلاباما, ثبت نام در ژانویه 2019. او دو کیسه در زرشکی جزر و مد بهار بازی در سال گذشته و از طریق رفت و سقوط اردوگاه قبل از ترک این تیم در ماه سپتامبر و ورود NCAA انتقال پورتال در ماه اکتبر.

تاکر که صرف فقط یک فصل در مس استخدام الفانو در حالی که در گرجستان و رسیده به او در ماه اکتبر. در ماه نوامبر الفانو اعلام کرد او در انتقال به کلرادو در حال تبدیل شدن بیشتر بسیار پیش بینی تازه وارد به برنامه در بیش از یک دهه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de