پنج مورد جدید از coronavirus تایید در کرالا تلفات افزایش می یابد به 39

تعداد موارد تایید شده از عفونت کروناویروس در هند افزایش یافت و به 39 بعد از کرالا وزیر بهداشت اطلاع داد که پنج مورد مثبت بوده است بستری در بیمارستان در دولت است.

“پنج جدید موارد مثبت #Coronavirus پذیرفته شده اند در انزوا بخش در اینجا. سه نفر به تازگی از ایتالیا بازگشت و با توجه به آن دو بیشتر رو این بیماری در اینجا در Pathanamthitta منطقه” KK Shailaja مطلع است.

روز شنبه اتحادیه وزارت بهداشت گزارش سه مثبت Coronavirus موارد در هند. از سه مورد از موارد گزارش شده از لاداخ با سفر تاریخچه از ایران و یکی از تامیل نادو با سفر تاریخچه از عمان است. پیش از آن در روز پنجاب گزارش تازه دو مورد از coronavirus. هر دو بيمار آمد از ایتالیا و پذیرفته شده اند گورو Nanak Dev بیمارستان در امریتسار.

تا 7 مارس در مجموع 7,26,122 از 7,108 پرواز شده اند به نمایش در فرودگاه. بین صبح دیروز و امروز در مجموع 73,766 مسافران از 573 پرواز باید تحت غربالگری در فرودگاه وزارت مطلع است.

به عنوان بسیاری از 52 آزمایشگاه در حال حاضر عملیاتی در سراسر کشور برای تست COVID-19 ویروس. اضافی 57 آزمایشگاه ارائه شده با ویروسی حمل و نقل رسانه ها و سواب برای جمع آوری نمونه.

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه برگزار می شود نشست های مختلف وزارتخانه برای بررسی وضعیت در رمان coronavirus و اقدامات انجام شده تا کنون.

این جلسه با حضور Harsh Vardhan اتحادیه وزیر بهداشت و رفاه خانواده; S Jaishankar, وزیر امور خارجی; Ashwini کومار Choubey, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت و رفاه خانواده; راجیو Gauba کابینه وزیر Dr Vinod K پل, عضو Niti Ayog; و به طور کلی Bipin Rawat, رئیس دفاع کارکنان و دبیران بهداشت داروسازی عمران و حمل و نقل هوایی خارجی در امور تحقیقات بهداشت, صفحه اصلی, حمل و نقل, ان دی ام ای و دیگر مقامات.

در این جلسه دبیر گروه داروسازی منتقل و در مورد در دسترس بودن سهام به اندازه کافی از داروهای مواد فعال دارویی (API) و سایر مواد مصرفی برای استفاده در هند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im