متخصص تناسب اندام ناتاشا Kanade از نشان می دهد راز سالم ماندن با مرکز بهداشت

متخصص تناسب اندام ناتاشا kanade از نشان می دهد راز سالم ماندن با مرکز بهداشت – شیوه زندگی

به روز شده: فوریه 03, 2020, 12:46 IST | همکاری محتوا | بمبئی

در یک منحصر به فرد تعامل با اواسط روز, بهداشت و درمان و تناسب اندام, متخصص باز می شود تا در مورد منبع انگیزه عادات باید دنبال یکی برای زندگی یک زندگی سالم و خیلی بیشتر

Natasha Kanade

ناتاشا Kanade از

به یک زندگی طولانی و سلامت اولین چیزی که باید مراقبت از. وقتی که می آید به ماندن مناسب و نظم است بخشی جدایی ناپذیر از زندگی یک فرد است. بدن مناسب است آرزوی هر انسان و برای تحقق آن Natasha kanade از رفته مایل اضافی با بهداشت و درمان و تناسب اندام, مرکز به نام ‘تبدیل با ناتاشا’ که با هدف تمرکز بر روی شیوه زندگی برنامه های مدیریت و کاهش وزن و افزایش وزن, برنامه PCOS دیابت اضطراب و سلامت روان, ورزش, تغذیه, پوست و مو غنی سازی, بارداری و خیلی بیشتر. او برنامه های سفارشی به عنوان در هر مورد نیاز مشتریان است. مرکز تناسب اندام معتقد است برای تبدیل مردم و آن majorly با تمرکز بر 4 مانتراها زندگی – خواب خوب, جامع, تغذیه, ورزش مناسب و فکر غذا خوردن. علاوه بر این ساحل دیجیتالی خود مرکز بهداشت را قادر می سازد که مشتری به دنبال یک رژیم غذایی از هر گوشه ای از جهان از طریق ایمیل, تماس, WhatsApp و یک در یک مکالمه.

در یک منحصر به فرد تعامل با اواسط روز, بهداشت و درمان و تناسب اندام, متخصص باز می شود تا در مورد منبع انگیزه عادات باید دنبال یکی برای زندگی یک زندگی سالم و خیلی بیشتر:

س: چه شد که یکی از چیزهایی که انگیزه شما برای رسیدن به سلامت و شیوه زندگی?

یک: در سال 2015 زمانی که من تا به حال به رها کردن از کابین خدمه کار به دلیل رو به وخامت سلامت, من متوجه شدم که چگونه سلامت نقش مهمی در زندگی است. من کمی اضافه وزن بیش از حد که در آن نقطه از زمان و من متوجه شدم که چرا مطالعه در مورد غذا و تغذیه و التیام به دیگران در حالی که کار بر روی خودم.

س: چه زندگی روزمره در Natasha kanade زندگی شبیه چیست ؟

یک: من یک برنامه بسیار شلوغ است دست زدن به بیش از 100 مشتریان خود من مراجعه متفاوت ورزشگاه برای مشاوره و کارگاه های آموزشی آماده سازی وعده های غذایی خود من کار کردن و مراقبه هر روز. من اطمینان من حفظ یک تعادل کامل بین کار و زندگی شخصی خودم.

س: چگونه می توانم به شما در حفظ و خود را با انگیزه ؟

یک: وقتی که من از خواب بیدار به مشتری پیام های هر روز و زمانی که من دیدن آنها را تبدیل و احساس بهتری در آن باعث می شود من می خواهم برای رسیدن به عنوان بسیاری از مردم من می توانم که در حال مبارزه. مردم گمراه شده اند و آگاهی مهم است.

س: چه کسی بوده است الهام بخش شما در زندگی و آنچه شما از آنها یاد بگیرند?

یک: من الهام بخش من برای همه چیز من انجام در زندگی من در حال حاضر. در آن زمان وقتی که من بیمار, او به طور کامل من را تغییر عادات غذا خوردن و این شگفتی در من بیشتر از چه داروها می تواند انجام دهد. که دقیقا زمانی که من متوجه شدم که چگونه شیوه زندگی تغییر و تحول می تواند تاثیر بزرگی بر سلامت.

Q: چه اجباری عادت به زندگی یک شیوه زندگی سالم ؟

یک: به دنبال آنچه با این نسخهها کار برای شما نمی سعی کنید به اجرا در پشت زمان ‘رژیم غذایی روند’. هر چیزی که محدود است و نه آسان برای حفظ. فقط به یاد داشته باشید عبارتند از سبزیجات تازه و میوه و مقدار زیادی از آب با 8 ساعت خواب بودن ، قوام کلیدی برای یک زندگی سالم است.

س: به ما بگویید که چیزی در مورد تبدیل با ناتاشا?

یک: آن است که یک توقف سلامت پلت فرم برای مدیریت وزن و مرتبط با مسائل بهداشتی و ما معتقدیم در یک جامع زندگی تغییر و تحول است که با این نسخهها کار برای همه است. جایگزین کردن عادات بد خود را خوب کلیدی است. ما با مطالعه در زندگی یک فرد و معمول برای پیدا کردن علت ریشه ای این مشکل و اصلاحی اندازه گیری آن را تغییر دهید. TWN یک پلت فرم آنلاین پس از آن به طور کامل بدون هیچ زحمتی رایگان به پیروی از هر بخشی از جهان. راه حل برای تمام مشکلات خود را در راحتی شما.

س: چه شده است بزرگترین دستاورد تبدیل با ناتاشا?

یک: سال گذشته در ماه دسامبر ما قادر به کمک به کسی که مبتلا به PCOS (سندرم تخمدان پلی کیستیک) به دوره چرخه در مسیر برگشت پس از 6 تا 7 ماه از عدم تعادل هورمونی. آن را به بهترین احساس تا به حال به دیدن او خوشحال در مورد پیشرفت. آن زمان بود و او بسیار سازگار است. همچنین, آن را به من فهماند چگونه ما قادر به تبدیل مردم با نوع درست از تغذیه.

س: چه توصیه ای به شما می خواهید را به آنهایی که مایل به دریافت به حوزه سلامت و شیوه زندگی?

یک: باید صادقانه و با انگیزه به اندازه کافی قادر به ایجاد انگیزه در مردم در اطراف شما. کار بر روی خود و کمک به عنوان بسیاری از شما می توانید. مطمئن شوید که شما تمرین شما را موعظه.

گرفتن در آخرین جنایت ملی و بین المللی Hatke, اخبار اینجا. همچنین دانلود جدید mid-day اندروید و iOS نرم افزار برای دریافت آخرین به روز رسانی

این داستان شده است منابع از یک شخص ثالث همزمان خوراک سازمان. اواسط روز می پذیرد و هیچ مسئولیت و یا مسئولیتی در قبال آن قابلیت اعتماد و قابلیت اطمینان داده ها را از متن. اواسط روز مدیریت/اواسط روز است.com ذخایر حق تنها به تغییر و حذف و یا حذف (بدون اطلاع قبلی) محتوا در آن اختیار مطلق به هر دلیلی


ثبت نام برای همه آخرین اخبار, گالری بالا و روند ویدئوها از Mid-day.com

اشتراک

داستان بعدی

این وب سایت با استفاده از کوکی ها و یا فن آوری های مشابه به منظور افزایش تجربه مرور خود را و ارائه توصیه های شخصی ، با ادامه استفاده از وب سایت ما, شما توافق می کنید به سیاست حفظ حریم خصوصی و سیاست کوکی. OK

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de