اولین پاسخ دهندگان درخواست برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت به اولویت بندی آنها برای Coronavirus آزمون


Illustration for article titled First Responders Plead for Trump Administration to Prioritize Them for Coronavirus Tests

عکس: فردریک J. Brown (خبرگزاری گتی ایماژ)

اگر شما مانند من هستید, آن را احساس می کند مانند بیماری همه گیر کوروناویروس فقط مستقیما در معرض تمام نقایص فعلی ما سیستم. شما فکر می کنم که گرفتار با شلوار خود را پایین می زنند تهمت و دولت به طور فعال تر در مورد همه چیز. ظاهرا نیست هر چند.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت گذشته صرف هفته تعویق انداختن سرزنش پیشنهاد مشکوک درمان های پزشکی و اساسا گفتن متحده “است که ب. امید میشم کشف کردن چه باید بکنید.” عدم عمل کرده است و حتی بدست اولین پاسخ دهندگان ناراحت به عنوان ABC گزارش های خبری که در آخرین تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات آنها با صراحت به آنها گفت: “توقف تست بازیکنان NBA و شروع به تست ما اولین پاسخ دهندگان.” من می خواهم به ارائه یک گزینه سوم: چرا هر دو ؟ در واقع چرا همه ؟

تبلیغات

ما نیاز به پمپ این اعداد (از طریق تست نه بیرون رفتن مانند یک, سراخ کون, Kyle) به طوری که ما می توانیم می دانم که در آن COVID-19 است و بیشتر موثر در توقف انتقال—you خواهم که دیگر قانون اساسی دموکراسی با سرمایه داری عمدتا سیستم, کره جنوبی. به طور جدی آنها را به تلفن غرفه برای تست و ما در اینجا با جامعه گسترش هنوز صحبت کردن در مورد برخی از “خوب مگر شما آگاهانه آمد در تماس با کسی و یا به چین رفت شما نمی توانید تست شده است.”

این بیماری همه گیر است و حال عجیب و غریب عوارض از افسران پلیس نمی دستگیری افراد برای جلوگیری از ابتلا به ویروس اما هنوز هم در تلاش برای اجرای قانون است. شما می دانید, من واقعا فکر می کردم که در dystopian جهان که در آن یک بیماری همه گیر می شکند با خودشیفتگی oligarch در راس پلیس را سختگیرانه تر نه شل تر. که فکر می کردم مخالف ؟ آن را صادقانه به نوعی خنده دار است که “قانون و نظم” رئیس جمهور انجام نمی بیشتر برای گروه او به شدت استقبال در پیشنهاد خود را به انتخاب کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de