اولین بیماران از نروژ, اسپانیا, ثبت نام برای COVID-19 دارو آزمایش واکسن هنوز 12-18 ماه دور: که

سازمان بهداشت جهانی (WHO) در روز جمعه گفت: این ثبت نام اولین بیماران از نروژ و اسپانیا در همبستگی محاکمه خواهد شد که در مقایسه ایمنی و اثربخشی چهار داروهای مختلف یا مواد مخدر ترکیبات در برابر COVID-19.

بیش از 45 کشور در حال کمک به همبستگی محاکمه Dr Tedros Adhanom Ghebreyesus, مدیر کل, که, گفت: در یک پايه بلند كن بادي در ژنو است.

“امروز ما خوشحالیم که اعلام کند که در نروژ و اسپانیا برای اولین بار بیماران را در مدت کوتاهی می شود ثبت نام در همبستگی محاکمه خواهد شد که در مقایسه ایمنی و اثربخشی چهار داروهای مختلف یا مواد مخدر ترکیبات در برابر COVID-19” او گفت:

“این یک محاکمه تاریخی که به طور چشمگیری کاهش زمان مورد نیاز برای تولید قوی شواهد در مورد چه مواد مخدر کار می کنند. بیش از 45 کشور در حال کمک به محاکمه و بیشتر ابراز علاقه. بیشتر کشورهایی که به عضویت این دادگاه سریع تر ما را به نتایج” دکتر Ghebreyesus گفت.

“در عین حال ما از افراد و کشورها برای خودداری از استفاده از درمان است که نه نشان داده شده است به طور موثر در درمان COVID-19,” او اضافه شده است.

در یک واکسن برای رمان coronavirus که رئیس آن گفت: هنوز حداقل 12 تا 18 ماه به دور است.

یکی از مهم ترین زمینه همکاری های بین المللی است که, تحقیق و توسعه, او گفت:.

او گفت سازمان ملل متحد بدن در حال کار فوری به افزایش انبوه تولید و ظرفیت برای تست در سراسر جهان به عنوان او دوباره تکرار نام برای همه کشورها به رفتار پرخاشگرانه مورد-پیدا کردن و تست.

Dr Ghebreyesus گفت مزمن جهانی کمبود تجهیزات حفاظت فردی است و در حال حاضر یکی از فوری ترین تهدید برای ما جمعی توانایی برای صرفه جویی در زندگی می کند.

که حمل تقریبا 2 میلیون آیتم های منحصر به فرد از دنده محافظ به 74 کشور جهان است که بیشترین نیاز به آن و ما در حال آماده سازی برای ارسال یک مقدار مشابه به بیشتر از 60 کشور, او گفت:, و اضافه کرد که بیشتر از حد مورد نیاز است.

این مشکل می تواند حل تنها با همکاری های بین المللی و همبستگی بین المللی, او گفت:.

“هنگامی که سلامت کارگران در خطر همه ما در خطر است. سلامت کارگران در پایین و کشورهای با درآمد متوسط سزاوار حفاظت از همان کسانی که در ثروتمندترین کشور, او گفت:.

این که رئیس نیز یک جلسه برگزار شد با 50 وزیر بهداشت از سراسر جهان است.

در این جلسه چین و ژاپن و جمهوری کره و سنگاپور خود را به اشتراک گذاشته تجارب و درس آموخته اند.

او گفت: چندین تم های مشترک پدید آمده در مورد چه کار کرده است. این شامل نیاز برای تشخیص و جداسازی موارد تایید شده; شناسایی پیگیری و قرنطینه تماس با ما; نیاز به بهینه سازی و مراقبت نیاز به برقراری ارتباط به ایجاد اعتماد و تعامل جوامع در مبارزه است.

در اوایل روز پنج شنبه او خطاب نشست رهبران از کشورهای G20.

“پیام من سه برابر شد: ما باید مبارزه متحد و آتش. مبارزه برای جلوگیری از ویروس ها با استفاده از هر منبع در اختیار ما; متحد برای مقابله با این بیماری همه گیر با هم. ما یکی بشریت با یک دشمن مشترک. هیچ کشوری نمی تواند به تنهایی مبارزه کنند; ما فقط می توانیم با هم مبارزه کنند. و مشتعل صنعتی ممکن است و نوآوری G20 به تولید و توزیع ابزارهای مورد نیاز به صرفه جویی در زندگی” دکتر Ghebreyesus گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im