جلسه اول به صورت ترکیبی گزینه عمومی در کلرادو جذب نظرات قوی

پیشنهاد برای ایجاد ترکیبی عمومی بیمه گزینه در کلرادو به دست آورد شدید مخالفان از بیمارستان بیمه و نمایندگان کسب و کار یکشنبه شب با بیش از 90 نفر ثبت نام برای شهادت در مورد این لایحه است.

اگر چه حامیان از خانه بیل 1349 گفت: آنها کار کرده اند با همه ذینفعان آن را خوش طعم تر, روشن بود در این لایحه اولین جلسه عمومی در خانه های سلامت و بیمه کمیته با بیش از 130 در حضور آنها تا به حال موفق به کسب بیش از بیمارستان و سایر مدیران صنعت.

بسیاری از کسانی که صحبت از 7:30 p. m. مخالف این لایحه هر چند دیگران به اشتراک گذاشته داستان بالا و هزینه های پزشکی و غیرقابل تحمل مراقبت از اصرار نمایندگان مجلس به رای دادن به نفع آن است.

این لایحه ایجاد یکی دیگر از گزینه برای Coloradans که خرید بیمه بهداشت و درمان در بازار منحصر به فرد از طریق بیمه خصوصی است و تخمین زده می شود در دسترس به حدود 8 درصد از Coloradans. قانونگذاران می گویند این لایحه در نظر گرفته شده است برای ایجاد رقابت به خصوص در مناطق روستایی شهرستان است که ممکن است تنها یک گزینه برای بیمه بهداشت و درمان در فرد بازار و کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی. این مجموعه مدیکر نرخ بازپرداخت به بیمارستان برای مردم در این طرح یکی از بزرگترین نقاط مشاجره برای بیمارستان است. اما آن را نیز نیاز به مشارکت از شرکت های بیمه و جریمه بیمارستان که حاضر به شرکت در این طرح است.

کریس Gessner, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت UC سلامت, شهادت علیه این لایحه گفت: این لایحه با تمرکز بر کاهش هزینه ها و نه در کیفیت مراقبت های بهداشتی. او آن را به نام تنبیهی و گفت: بیمارستان بازپرداخت نرخ تعیین شده بودند و نگران کننده است.

“من فکر می کنم این لایحه اساسا ناقص” Gessner گفت: دنور پست.

آماندا مسی, مدیر اجرایی, کلرادو, کانون سلامت, طرح گفت: اعضای کمیته که اگر چه صنعت متعهد به ساخت مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه تر از “کلرادو مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه گزینه” است و نه راه حل مناسب است.

“دولت گزینه خواهد افزایش هزینه های حمل و ما اعضای کاهش حیاتی مصرف کننده خدمات و خطر بی ثباتی بازار است. و حامل (امر) را به تصمیم گیری های دشوار در مورد چگونه آنها می توانند در کلرادو بازار” مسی گفت. “این است که یک همکاری و ما باور نمی کنم از آن خواهد شد موثر در دستیابی به اهداف در قیمت مکالمه.”

در حالی که اکثریت نمایندگان بیمارستان مشابه صحبت می کرد در برابر این لایحه دنور بهداشت گفت آن مخالف بود و آن را در شکل کنونی آن اما می تواند یک تغییر در موقعیت اگر این لایحه بودند تجدید نظر برای رسیدگی به برخی از نگرانی ها از جمله شفافیت در تعیین نرخ و تمرکز بر استطاعت نیست که فقط کارگردانی در بیمارستان.

اما طرفداران این لایحه با اشاره به افزایش هزینه های مراقبت های بهداشتی و ناتوانی بسیاری از Coloradans به پرداخت هزینه مراقبت های اولیه.

دکتر جان Cawley از کلرادو آکادمی خانواده پزشکان خواست برای حمایت از این لایحه به عنوان یک پزشک مراقبت های اولیه که گفت: دولت گزینه “خواهد بود فقط بزرگ برای Coloradans.”

Cawley مشترک داستان یک مرد 43 ساله بیمار, مریم, که زندگی با دیابت است. او تا به حال محدود بودجه برای هزینه های مراقبت های بهداشتی پس از او جیره بندی خود را بازديد و درمان است. چرا که او قادر به رفتن به یک دکتر بلافاصله هنگامی که او شروع به توجه به مشکلات در پای او او در نهایت به هر دو پای او قطع شد.

“(با) در اوایل مراقبت های اولیه … ما می تواند به کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی در دسترس نباشد,” او گفت:.

Adela Flores-برنان مدیر کلرادو سلامت مصرف کننده ابتکار گفت: اعضای کمیته که در سازمان های غیر انتفاعی راه اندازی یک مطالعه بر موانع مراقبت های بهداشتی آنها دریافتند که 39 درصد از Coloradans نظرسنجی تاخیر در روش ها و حدود یک سوم اجتناب از رفتن به پزشک و یا رد درمان به دلیل هزینه.

او گفت: این گروه از این لایحه به دلیل آن را “کاهش حق بیمه هزینه ها برای مصرف کنندگان آن ایجاد ارزش بالاتر بیمه به عنوان یک گزینه در نظر بگیرید و استاندارد مزایای که شامل ضروری فواید و قبل از کسر خدمات” در میان دلایل دیگر.

این کمیته هنوز مصرف شهادت پنج ساعت پس از این جلسه آغاز شد. یک رای است که انتظار می رود یکشنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im