حادثه شلیک گزارش شد در اواخر یکشنبه شب در نزدیکی دروازه شماره 5 از جامع Millia اسلامی (JMI) دانشگاه. شلیک شد گزارش انجام شده و توسط دو افراد ناشناس. بدون آسیب گزارش شده تا در حال حاضر. FIR به ثبت رسیده است در جامع نگر ایستگاه پلیس در برابر افراد ناشناس تحت بخش 307 از قانون مجازات اسلامی (IPC) و بخش 27 از سلاح عمل می کنند.

آژانس های خبری گزارش حادثه شلیک در اطراف یکشنبه نیمه شب.

به روز رسانی از جامع کمیته هماهنگی در اطراف این زمان اعلام کرد که شلیک انجام شد توسط دو “افراد ناشناس”. یکی از آنها گفته بود با پوشیدن “کت قرمز” و رانندگی “قرمز scooty”. بیشتر JCC به روز رسانی اضافه شده است که این خودرو هیچ. شد 1532.

“شلیک انجام شده در دروازه شماره 5 از جامع Millia اسلامی در حال حاضر توسط دو افراد ناشناس. طبق گزارش یکی از آنها پوشیده بود با کت قرمز و رانندگی قرمز Scooty داشتن وسیله نقلیه ندارد. 1532. هیچ آسیب تا آنجا که در حال حاضر” این JCC بیانیه ای اطلاع داد. شاهدان عینی گزارش از این سایت اعلام کرد که scooty وارد از طرف جامع نگر ایستگاه پلیس آهسته در نزدیکی دانشگاه دروازه که در آن یکی از دو مظنون به اتهام شلیک تفنگ خود را و پس از آن با سرعت بالا و فرار از صحنه را بخواهم نسبت به Vihar قبل از مردم در این سایت می گرفتن خودرو پایین.

معاون کمیسر پلیس دهلی (DCP) گفت: “خانه ایستگاه افسر (شو) است که در حال حاضر در نقطه ای در انتظار تایید و جزئیات است.”

درست بعد از این حادثه مردم جمع شدند و در اعتراض به خارج از دانشگاه و با شعار “پلیس دهلی Haye Haye”. دانش آموزان نیز gheraoed که جامع نگر شو بر “عدم حضور پلیس و barricading” پس از او به سایت.

این می آید پس از حوادث اخیر از شلیک در یک هفته را تکان داد سرمایه های ملی.

پست DCP (جنوب شرق دهلی نو) در نظر گرفته شد و پیش از آن در شب توسط کومار Gyanesh به عنوان کمیسیون انتخابات (EC) در یکشنبه shunted از دهلی جنوب شرقی DCP Chinmoy Biswal.

“به عنوان تصمیم توسط کمیسیون انتخابات این است که برای انتقال است که Chinmoy Biswal IPS (2008), DCP (جنوب شرق) می ایستد رها از خود را در حال حاضر پست با اثر فوری و باید گزارش به MHA” سخنگوی کمیسیون انتخابات گفت.

“با در نظر مداوم وضعیت کمیسیون هدایت که Kumar Gyanesh, DANIPS (1997) ارشد-اکثر اضافی DCP (جنوب شرق) باید اتهام DCP (جنوب شرق) بلافاصله از Chinmoy Biswal IPS,” او اضافه شده است.

در روز پنج شنبه, a 17-year-old man آتش به روی دانشجویان معترض در برابر تابعیت متمم قانون (CAA) و ثبت ملی شهروندان (NRC) در دهلی جامع منطقه در روز پنج شنبه. کسی تا به حال شناخته شده به عنوان یکی از جور در گریتر نیدا. اگر چه قانون زمین مانع این فرد از نام آن می توان گفت که انسان پیشوند نام خود را با ‘Rambhakt’ on Facebook. دانش آموزان از جامع مصرف شد از یک راهپیمایی از دانشگاه به مهاتما گاندی یادبود در راج Ghat به مناسبت روز شهدا.

یک روز پس از این حادثه یک مرد باز آتش در دهلی شاهین باغ منطقه در نزدیکی محل که در آن مردم محلی شده است برگزاری anti-کا-NRC تظاهرات بیش از یک ماه است. ویدئوها ارسال شده توسط خبرگزاری ها از این منطقه نشان داد مرد شعار ‘Jai Shri Ram’ و اعلام کرد که هند تنها متعلق به مسلمانان.

تظاهرات گسترده پدید آمده اند در سراسر کشور در برابر کا و NRC.

جدید قانون تابعیت وعده تابعیت به اعضای 6 non-جوامع مسلمان از پاکستان, افغانستان و بنگلادش که وارد هند قبل از 31 دسامبر 2014.

منتقدان می گویند که قانون جدید است که در برابر طبیعت سکولار قانون اساسی هند و clubbed با پیشنهاد ثبت ملی شهروندان (NRC) ممکن است سوء استفاده شود و به دور برخی از مسلمانان’ شهروندی در کشور است. بی جی پی با این حال معتقد است که این قانون ربطی به هند را مسلمانان و تنها کمک می کند تا کسانی که فرار آزار و اذیت مذهبی در کشورهای همسایه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im