شاه در برابر coronavirus بیمار Kanika Kapoor برای نقض نظر خود انزوا: گزارش

FIR به ثبت رسیده است در برابر خواننده Kanika Kapoor برای نقض نظر خود انزوا. با توجه به گزارش اخبار 18, Taj Hotel لکنو که در آن او ماندن خواهد ماندن تا بیشتر دستورالعمل گفت: این منطقه دادرس.

سرپرستان تا به حال گزارش شده است که در اوتار پرادش وزیر یوگی Adityanath نیز برگزار شد نشست سطح بالا در محل اقامت خود در جمعه شب که در آن از او خواست که به نیروهای پلیس تسلیم شاه در برابر Kanika Kapoor برای پنهان کردن وضعیت سلامت او و قرار دادن در معرض خطر است. او گزارش شده است رزرو تحت هندی قانون مجازات اسلامی (IPC) بخش 269, 270 و 188.

“یک شاه تسلیم شد در Sarojini نگر ایستگاه پلیس تحت IPC بخش 269 (در عمل غفلت به احتمال زیاد به گسترش عفونت از بیماری های خطرناک به زندگی) 270 (بدخیم عمل به احتمال زیاد به گسترش عفونت از بیماری های خطرناک به زندگی) 188 (نافرمانی به منظور بموقع اعلام شده توسط بنده),” کمیسر پلیس Surjit Pandey از Sarojini نگر ایستگاه پلیس گفت: پورتال.

دو شاه ممکن است در برابر خواننده – Hazratganj و Gomtinagar ایستگاه های پلیس بود. آنها نیز اتفاق می افتد به مناطق که در آن Kanika partied در طول اقامت خود را در لکنو.

“شاه خواهد بود و تسلیم در برابر او است چرا که او از لندن و آگاه بود از تاج پروتکل های ایمنی. او ظاهرا تست در فرودگاه و حتی اگر او در حال توسعه علائم او آزادانه با حضور احزاب و آمیخته با تعداد زیادی از مردم” یک مقام ارشد پلیس گفته بود IANS.

اتاق که در آن Kanika اقامت در هتل خواهد بود بسته به مدت دو روز و مقامات را نیز نگاهی دقیق تر به دوربین های مدار بسته به درک اگر او تحت self-جداسازی و یا نقل مکان کرد و در اطراف هتل و آمیخته با مردم است.

Kanika کشف شد, مهمانی, مارس 13 و 15 مارس. پدر او راجیو کاپور ادعا کرده است که او بخشی از سه-چهار احزاب و گردش در اطراف 300-400 مردم پس از فرود از لندن است. از آن گزارش شد که او گریختم مقامات فرودگاه پس از ورود و چند روز پس از مهمانی او تحت انزوا پس از آزمایش مثبت برای coronavirus در صبح روز جمعه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im