شاه در برابر Tablighi Jamaat واعظ مولانا سعد دیگران برای سازماندهی جماعت با وجود مستند

جرم و جنایت شاخه ای از پلیس دهلی در روز سه شنبه ثبت نام FIR agaist مولانا سعد و دیگر اعضای Tablighi Jamaat برای نقض دولت در جهت محدود کردن تجمعات مذهبی در پی coronavirus بحران است. مورد ثبت شده تحت بخش 269, 270, 271 از اپیدمی بیماری عمل 1897 و بخش 120-B از قانون مجازات اسلامی (IPC) برای تخلف از دستورالعمل ها با توجه به مدیریت مرکز از Basti Nizamuddin.

دستور صادر شد برای محدود کردن اجتماعی و سیاسی و مذهبی و اجتماعات و همچنین اقدامات ایمنی از جمله از جمله های اجتماعی فاصله برای پیشگیری از عفونت کروناویروس.

با توجه به وزارت گفته است به عنوان بسیاری از 1,746 دفاع کرد گرفته شد مردم از جمله 261 خارجی حاضر بودند در Tablighi Jamaat را Nizamuddin مرکز مرکز که در مارس 21, یک روز قبل از نارندرا نخست وزیر اعلام کرد ‘Janata مقررات منع رفت و آمد’.

بیانیه ای صادر شد به عنوان Nizamuddin مرکز به عنوان بزرگترین coronavirus کانون در هند پس از یک جماعت به مبارزه طلبیده مستند سفارشات و جمع آوری شده برای یک رویداد مذهبی است. 24 نفر بوده است آزمایش مثبت از جمع آوری در حالی که به اندازه 200 در حال نشان دادن علائم.

پیشتر در روز سه شنبه, دهلی نو, وزیر بهداشت Satyendar جین گفت: 1,033 نفر منتقل شده به مکان های مختلف بعد از مقامات شروع به تخلیه محل در روز دوشنبه.

“700 نفر که با حضور این جماعت شده اند قرنطینه در حالی که حدود 335 نفر پذیرفته شده اند به بیمارستان” وزیر گفت.

جین گفت: غربالگری از همه کسانی که در این رویداد در حال انجام است توسط دولت است.

این منطقه در نزدیکی ایجاد شد عملا مهر و موم شده پس ترس است که برخی از مردم ممکن است قرارداد COVID-19. دولت دهلی نو راه اندازی کرده است یک خانه به خانه, نقشه برداری, ورزش در دو نزدیک مستعمرات روز سه شنبه برای بررسی coronavirus موارد است.

اتحادیه اصلی وزارت گفت: اتباع خارجی که برای حضور در نقض قوانین ویزا را منع می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de