شاه در برابر سابق آسام رسمی بیش از گم شده NRC داده

در میان ردیف بیش از ‘ناپدید’ از آسام NRC داده ها از وب سایت رسمی FIR بود در برابر یک مقام سابق به اتهام عدم ارسال رمز عبور به حساس سند قبل از ترک کار خود را.

اطلاعات کامل در مورد ثبت ملی شهروندان (NRC) پروژه در آسام آپلود شد در سایت رسمی ‘www.nrcassam.nic.in’ پس از لیست نهایی منتشر شده در تاریخ 31 اوت سال 2019.

این داده ها در دسترس نیست در سایت های دیگر با آن عمده Wipro ادعا در روز چهارشنبه که مقامات نگران نیست تمدید قرارداد خدمات برای ساخت و پس از آن منقضی شده در اکتبر 2019. Wipro, بود, سیستم جامع برای این پروژه است.

NRC دولت هماهنگ Hitesh Dev سرما گفت: شکایت علیه سابق NRC پروژه افسر بود و در زمینه قانون اسرار رسمی در Paltan بازار ایستگاه پلیس در گواتی او به عنوان “نه ارائه رمز عبور به سند نوشته شده با وجود یادآوری”.

“او موفق به تسلیم رمز عبور حتی پس از مناقصه استعفای او در 11 نوامبر سال گذشته است. او یک کارمند قراردادی و دیگر مجاز به نگه داشتن رمز عبور, پس از ترک کار خود را. FIR ثبت شده است برابر سابق NRC پروژه افسر در روز چهارشنبه برای نقض قانون اسرار رسمی” سرما گفت.

او افزود که NRC دفتر به او نوشته بود در موارد متعدد برای ارسال رمز عبور را دریافت هر پاسخ.

“ما می دانستیم که (او استعفا داد) و از این رو با ارسال چند نامه به او برای توزیع بیش از رمز عبور. اما به او پاسخ نمی دهند این همه سال ما شکایت علیه او روز گذشته برای نقض قانون اسرار رسمی,” او گفت:.

“ما باید بدانند که اگر او با دستکاری اطلاعات حساس پس از استعفا,” او گفت.

این NRC دولت هماهنگ با این حال رد اتهامات “malafide قصد” درگیر در این موضوع است.

“…این (ابر خدمات ارائه شده توسط آن عمده Wipro) تمدید شد نه توسط زودتر هماهنگ کننده. بنابراین داده ها رفت و آفلاین از 15 دسامبر سال گذشته است. من فرض شارژ تنها در دسامبر 24,” سرما که رفته بود مرخصی برای چند هفته پس از منصوب شدن به NRC دولت هماهنگ و روشن است.

او همچنین گفت که دولت هماهنگی کمیته مورد بحث بود این موضوع در جلسه خود در ژانویه 30 و نوشت: به Wipro در هفته اول فوریه است.

“هنگامی که Wipro باعث می شود داده ها زندگی می کنند, از آن خواهد شد در دسترس عموم است. ما امیدواریم که مردم قادر خواهد بود برای دسترسی به آن در بعد از 2-3 روز” سرما ادعا کرد.

یکی دیگر از شاه سابق NRC هماهنگ کننده متهم به دستکاری با لیست نهایی

در یکی دیگر از شاه زمینه با دولت بخش تحقیقات جنایی در چهارشنبه NGO آسام آثار عمومی (APW) ادعایی است که سابق NRC آسام هماهنگ کننده Prateek Hajela با دستکاری نهایی NRC لیست منتشر شده در تاریخ 31 اوت سال 2019.

APW عضو Rajib Deka در شکایت خود متهم Hajela از سرپیچی از دستورات و دستورالعمل ها از دیوان عالی کشور, جعل ثبت نام عمومی و ارتکاب جرائم تحت سایبر قوانین برای تغییر یا تغییر سوابق عمومی با سوء استفاده از قدرت و موقعیت.

این سازمان همچنین گفت که پس از انتشار فهرست نهایی چندین شبکه های اجتماعی و بخش, رسانه ها گزارش شده بود ناهنجاری اصرار دارد که بسیاری از ‘تردید’ افراد قادر به قرار دادن نام خود را در فهرست نهایی.

این مرکز در چهار شنبه اظهار داشت که NRC داده ها در آسام امن بود حتی اگر برخی از مسائل فنی تشخیص داده شده اند که می تواند به زودی حل شود.

“این NRC داده ها امن است. برخی از ویژگی های مسائل در دید خود را در ابر. این هستند که به زودی حل و فصل” یک خانه سخنگوی وزارت گفت.

رهبر مخالفان در آسام مجمع و کنگره رهبر Debabrata Saikia نیز به ثبت عمومی از هند درخواست او را به نگاه به شکست مفتضحانه فوری.

“این یک راز است که چرا این اطلاعات آنلاین باید نابودی همه ناگهانی به خصوص که این روند به پرونده تجدید شد و در عین حال برای شروع همه به خاطر رفتن آهسته نگرش اتخاذ شده توسط NRC قدرت. وجود دارد بنابراین دامنه کافی به گمان است که ناپدید شدن اطلاعات آنلاین است malafide عمل” او اصرار داشت.

Wipro روشن

در قالب یک ایمیل در بیانیه روز چهارشنبه Wipro گفت: آن را تا به حال در ادامه به پرداخت هزینه خدمات میزبانی تا ژانویه پایان “به عنوان یک ژست حسن نیت” و آن است که مایل به ادامه به ارائه این خدمات اگر توافق تمدید شده است توسط مقامات.

این پروژه به سفارش ثبت عمومی از هند و وزارت خانه امور و نظارت بود توسط دادگاه عالی هند است.

“به عنوان یک ارائه دهنده خدمات Wipro وظیفه بود با ارائه ویژگی های معماری و فن آوری راه حل برای این پروژه ،

“آن قرارداد خدمات تمدید شد نه توسط مقامات پس از انقضای آن در ماه اکتبر 2019. اما به عنوان یک ژست حسن نیت Wipro در ادامه به پرداخت هزینه خدمات میزبانی تا ژانویه پایان سال 2020” Wipro در بیانیه ای گفت:.

اما, Wipro, اظهار نظر نمی کنم کوانتومی از حق عضویت و یا اینکه آیا بحث شد و جریان به حل و فصل موضوع.

(با PTI ورودی)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im