‘خود را به پایان برساند سمبوسه سریع زمان خود است’: آنچه Pak کارمند سفارت گفته شد هندی رسمی که او را گرفتار جاسوسی

هند مقام امنیتی که یکی از پاکستان ویزا مقامات عابد حسین عابد در یک رستوران در Karol باغ برای جاسوسی به او گفته بود به پایان خود سمبوسه سریع هنگامی که او در عمل گرفتار.

منابع زمانی که خواسته در مورد جزئیات روز یکشنبه عملیات گفت: این مقام که دستگیر عابد از او پرسید که به “پایان خوردن سمبوسه سریع زمان خود است”.

عابد همراه با طاهر خان گرفتار شده بود روز یکشنبه در حالی که تلاش برای منبع حساس سند بر روی یک نکته خاص. آنها در یک رادار برای مدت زمان طولانی. یک تله گذاشته شد و بعد از آن در یک عملیات آنها دستگیر شدند. آنها آمده بودند در یک دیپلماتیک ماشین از پاکستان ماموریت و تصاویری نشان داد که شکسته شیشه جلو خودرو.

هند بلافاصله اعلام کرد هر دو آنها شخص غیر قابل قبول و اخراج آنها. آنها انتظار می رود برای رسیدن به پاکستان توسط نیمه شب از طریق Wagha عطاری مرز.

وزارت امور خارجی گفت: در آزادی مطبوعات است که پاکستان مسئول Affaires de صادر شد یک رفتار است که در آن هند به شدت اعتراض “فعالیت های این مقامات” و “خواسته تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از اعضای آن ماموریت دیپلماتیک باید افراط در فعالیت های مغایر با هند و یا در رفتار به شیوه ای ناسازگار با وضعیت دیپلماتیک.”

آخرین بار یک پاکستانی رسمی گرفتار شد تلاش برای افراط در جاسوسی در دهلی بود که در سال 2016. هند بود که در آن زمان نیز اخراج رسمی اما اسلام آباد در یک بدهبستان همچنین اخراج یک مقام.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>